Tallinna Autode Orienteerumine

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Meelis175 » 27 Mär 2010, 10:54

kaica kirjutas:
Meelis175 kirjutas:Mis ajast sa viljandi siis hylgasid? 8)

Ei ole ma Viljandit hüljanud ja teen üritust kahes kohas. Viljandiski peagi üritus tulemas. Mis Teil inimestel siin viga on?? Häbi ei hakka. Mazdaklubist on küll suur arvamus kohe tekkinud ja järjest enam see langeb... Poleks uskunud, et kõikidest teistest foorumitest on just siin foorumis kõige koledamad vastused. Ja seda imestavad ja vaatavad ka teised ja nu laske siis edasi, laske siis mazdafoorumi maine alla...

Ära siis pahanda 8) Ma ju lihtsalt kysisin :P
Ainulaadne 323f Creon Eestis:)
Kasutaja avatar
Meelis175
 
Postitusi: 88
Liitunud: 14 Aug 2009, 09:23
Asukoht: Tartu

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 27 Mär 2010, 11:00

Meelis175 kirjutas:Sest ma weel mäletan neid aegu kui sa oma Buumeriga meid linnavahel jällitasid :wave:

Oli see Viljandis, siis kui politsei Teid rajalt maha võttis?
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Meelis175 » 27 Mär 2010, 11:05

kantlõua taolised loomad pole kyll kinnivõtnud :P
Ainulaadne 323f Creon Eestis:)
Kasutaja avatar
Meelis175
 
Postitusi: 88
Liitunud: 14 Aug 2009, 09:23
Asukoht: Tartu

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas IvarR » 27 Mär 2010, 11:06

KRANTS kirjutas:Ma kaks päeva tagasi nägin öösel unes, et mingisugune autoorienteerumine jääb ära, korraldaja laseb rahadega jalga.. Toimumise päeva hommikul antakse teada. Eile veel otsisin meeleheitlikult netist, et äkki ma hoopis lugesin seda kusagilt :lolno: Asja teeb muidugi, minu jaoks, huvitavaks see, et ma ei näe und! Üksikud korrad, mis näinud olen, olen näinud tulevikku (ehk siis need asjad on teoks saanud). Kahjuks ei ole statistikat teinud, kui kauget tulevikku ette olen näinud :wink: Palju aastaid tagasi mäletan, et nägin mitmeid kuid hilisemat juhtumit ette.


KRANTS kirjutas:Sinu kui korraldaja suust tulevad sõnad jahmatavad. Nii teedki üritusele head reklaami? "Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi" ütles vanarahvas. Aga sa ikka muretsed oma tulise jalgealuse pärast?

Üks asjasse puutumatu inimese unenägu ei peaks sind küll endast välja viima, kui sellel mingit tõepõhja all pole. Samas on see unenägu teemakohane ja kui mul on kahtlusi ürituse osas, peaks sõnavabaduse kohaselt ma tohtima neid ka teistega jagada. Ei olnud see ammu, kui lauluväljakul korraldatud ürituse eestvedajad rahadega jalga lasid.

Aga ürituse eestvedajana on su närvikava küll väga kehva :wave:


Krants ma hoiatasin sind juba ammu et hoia oma suumulk kinni kui pole midagi asjalikku rääkida. Sa enne uuri kes on asja korraldamise taga ja siis hakka laimama. Aitähh et jätad mazdaklubist meeldiva mulje teistele inimestele.

Banned for month.


Selle osa lisas "tomkulibin":
Autori palvel on antud teema lukustatud. Tänud mainekujunduse eest.
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas IvarR » 27 Mär 2010, 11:53

Muri kirjutas:No, kas ei saanud piisavalt raha kokku, et regamine kuu lõpuni 250.- on?

Kohapeal ei saa registreeruda? Veendumaks, et mingigi üritus toimub :lolno:


Toimub toimub ärge sellepärast küll muretsege.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas IvarR » 02 Apr 2010, 19:26

Avasin nüüd teema, üritus edukalt läbi ning hoiame nüüd tiim Murile pöialt kõik et nad kinni panid ikka ürituse.
Äkki ka osalejad natukene kommenterivad omaltpoolt üritust.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 02 Apr 2010, 20:03

Ülisuper teema oli eilne õhtu! :thumbup:
Täielik meelelahutus, mitte mingi hull kihutamine :lolno:
autoori.pri.ee tegemistega igatahes võrrelda ei anna :crazy:
Kusjuures oluline polegi nii täpne linna tundmine vaid hoopis loogiline mõtlemine ja taiplikus :)
Eile sai lisaks tulistada püssiga, paintballi täpsuslaskmine, tantsimine Veenuses, liiklustesti lahendamine, õhupalli puhusin puruks 25 sekundiga, mazdal võeti ratas alt jne..

Kiitus korraldajatele!
Ja meie igatahes ootame juba pikisilmi järgmist etappi :wave:
Viimati muutis Muri, 02 Apr 2010, 21:02, muudetud 1 kord kokku.
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 02 Apr 2010, 21:01

Ma ei tea, kas tohin siia seda panna, aga..

Tataris elab üks metsik neiu Mai. Ta on hästi tragi ja tubli. Juba varajases nooruses meeldisid talle autod ja ta hakkas sõitma ka rallit. Ta käis koolis ja õppis palju. Maja number on 62. Läheduses on ka keskus, mis kannab sama nime, mida kannab ka Tartus asuv üks suurimaid kaubanduskeskuseid. Lisaks on ka Tommi seal samas üle tee Teid tervitamas. Aga sinna pole vaja sul minna. Oluline on siiski see neiu...


Või näiteks
Pildista Raplat


Kui teile sellised juhendid kuhugi minemiseks meeldivad, siis tulge osalema :thumbup: Kohale jõudes on vaja sooritada muidugi mingi ülessanne ka :angel:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas jann » 03 Apr 2010, 09:51

Super üritus oli tõesti!!! Muri on juba peaaegu kõik ära maininud, aga lisan veel loetelusse külgboksi parkimise aja peale, Olerexi tankla, Stroomi hotelli, DAS õigusabi kontori ja vanalinna "kitse" külastuse :) Tõsiselt põnev, väga lõbus ja hästi korraldatud üritus, mida ilmestasid kenad tüdrukud Nightchatist, "naissead", "mahhvia", sõdurid jne ning muud lahedad kostüümid(mille eest sai ka lisa punkte). Ekipaaže oli kokku 80 :wtf: , täiesti uskumatu...aga suures osas me paljudega kokku ei puutunudki, ainult mõnes kohas "ummistas" :D Paljudes kohtades jagati ka nänni kaasa. Veelkord kiidusõnad Kaisale!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas ance » 03 Apr 2010, 12:30

Khjuks ise kohale siiski ei jõudnud, aga kadestan meeletult. :wave:

Järgmisel korral olen kohal :thumbup:

Äkki saate pilte vms ka enda ekipaazist üles panna ?

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 03 Apr 2010, 12:34

Mingit eritilist pildistamist ei toimunud :lolno:
aga uurin fotokast
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas triger » 03 Apr 2010, 13:40

Orienteerumisega küll sellel üritusel tegelema ei pidanud. Võtsid selle legendi ette, vaatasid kes on sponsorid ja hakkasid loogilist teed pidi läbisõitma.

autoori.pri.ee laadseid üritusi oleks ka vaja aga tunduvalt parema korraldamisega, et saaks ikka orienteeruda ka.

Aga 250- eegi eest saime neljakesi lõbutseda küll. Nii, et kindlasti võtame osa ka järgmine kord :)

Mõningad tulemused Muri sinuga võrdlemiseks:

Paintballis: 21,5 sekki
Auto rattavahetus: 44 sekki
Külgboks: 45 sekki
Õhupall: oli vist mingi 30 sekki
DAS-is olime väidetavalt parimad, sest täitsime kontaktidelehti 4 tükki :twisted:
Stroomi küsimustele vastasime ka kõigile õigesti: tänud google.ee-le :D
DB-HP-s saime vastuse ka mingi 10 sekkiga.

Laskmises saime vaid 33 punkti, ja Mai Autokoolis 27/40-st küsimusest. Ja tants oli allapoole arvestust :D

Nii, et arvestame kohaga kusagile esimesse poolde :D

Tiim "Käpikud"
Kasutaja avatar
triger
 
Postitusi: 42
Liitunud: 24 Juul 2007, 15:03
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas triger » 03 Apr 2010, 13:43

Ja minumeelest oli see üritus suhteliselt sarnane http://www.partysafari.eu -ga. Ainult siis linnaversiooniga asjast :twisted:
Kasutaja avatar
triger
 
Postitusi: 42
Liitunud: 24 Juul 2007, 15:03
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 03 Apr 2010, 18:37

triger kirjutas:Ja minumeelest oli see üritus suhteliselt sarnane http://www.partysafari.eu -ga. Ainult siis linnaversiooniga asjast :twisted:

Kuna ma teadsin, et osalejaid tuleb ka väljast poolt Tallinnat, siis pidin vihjed tegema veidi kergemad, kui nad esialgselt tulid. Kui see orienteerumine polnud, mis see siis oli? Minu teada on teided üritused pigem fotojahid...vms... Ja tegelikult tekkis probleeme ka teatud võistkondadega, kes ebaviisakalt kontrollpunktides käitusid. Aga sellest juba aftekal...
P.s. Siiani ei ole mina võistkonna ''käpikud'' taotlust näinud..Pole postkasti tulnud ja ei ole ka kuhugile mujale jõudnud... Mismoodi sai see kaduma minna ja ütlesite, et saatsite 2 korda? Kõikide teiste omad ilustti tulid kohale...
Ja ma kordan veel - partysafarist oleme palju palju vanemad...pigem siis sarnanevad nemad meile...
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas triger » 03 Apr 2010, 19:12

Ei tahtnud oma sõnavõtuga nüüd korraldajat pahandada :angel:
Üritus oli selline kuhu kindlasti tagasi tuleksin.

Oleme käinud väga mitmetel erinevatel üritustel ja see siis oli selline, kus praktiliselt kusagil järjekordasid ei tekkinud (va. paintball) Aga see oli ka ca veerandtundi. Saigi teiste võistkondadega suhelda.

Kui nüüd ebaviisakusest rääkida ja kui meid silmas pidasid, siis juhtus meil küll kogemata õnnetus Stroomi hotellis, kus tooli nihutades kukkus lillepott postamendi pealt maha ja kildudeks. Küsisin administraatorilt, et kas peaksime midagi maksma. Vastati EI. Aga kui tagantjärgi mingine nõue on tekkinud oleme nõus selle eest tasuma :wave:

Igatahes ootame järgmist üritust, sest nagu eelnevalt mainitud, et 250 eegi eest neljakesi meelelahutust ja veel 3-4 tundi ei saa :)
Viimati muutis triger, 26 Juul 2010, 11:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
triger
 
Postitusi: 42
Liitunud: 24 Juul 2007, 15:03
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 03 Apr 2010, 19:14

triger kirjutas:Ei tahtnud oma sõnavõtuga nüüd korraldajat pahandada :angel:
Üritus oli selline kuhu kindlasti tagasi tuleksin.

Oleme käinud väga mitmetel erinevatel üritustel ja see siis oli selline, kus praktiliselt kusagil järjekordasid ei tekkinud (va. paintball) Aga see oli ka ca veerandtundi. Saigi teiste võistkondadega suhelda.

Kui nüüd ebaviisakusest rääkida ja kui meid silmas pidasid, siis juhtus meil küll kogemata õnnetus Stroomi hotellis, kus tooli nihutades kukkus lillepott postamendi pealt maha ja kildudeks. Küsisin administraatorilt, et kas peaksime midagi maksma. Vastati EI. Aga kui tagantjärgi mingine nõue on tekkinud oleme nõus selle eest tasuma :wave:

Igatahes ootame järgmist üritust, sest nagu eelnevalt mainitud, et 250 eegi eest neljakesi meelelahutust ja veel 3-4 tundi ei saa :)

Ja kui võrrelda Party Safarit ja Tallinna Autode Orienteerumist siis viimase formaat on parem, kuna ei ole nii pikkasid sõitusid, et järgmisesse ülesandepunkti jõuda. Ehk benssu läheb vähe. Meie kilometraaziks jäi seekord siis 53 kilti :)

Ok:D nüüd tunnistasid midagi üles, mida ma ei teadnudki :shh:
Selle lillepoti asju ma ei tea. ...Kõik tiimid saavad aftekal noomitud ühe teatud asja eest...:D
P.s,mis Teil seal lasergame'is või paintballis juhtus? Teil olid erimeelsused? Mina olen ise erapooletu, sest mind polnud kohal... Aga keegi võiks rääkida.. Mulle öeldi, et keegi oli seal närvitsenud ja ropendanud..
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas triger » 03 Apr 2010, 19:24

Paintballis oli nii, et miskipärast sattus maast relva võttes mingi mõne kuuliga relv laskjale. Ja see sai peale mõnda lasku tühjaks. Õnneks see olukord lahenes nii, et tuli vist oli nimeks Dima, kes ütleski, et ta laadis hoopis teise relva ära ja ei tea miks võeti vale relv maast. Aga see lahenes siis nii, et anti uus katse.
Kasutaja avatar
triger
 
Postitusi: 42
Liitunud: 24 Juul 2007, 15:03
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 03 Apr 2010, 19:37

triger kirjutas:Paintballis oli nii, et miskipärast sattus maast relva võttes mingi mõne kuuliga relv laskjale. Ja see sai peale mõnda lasku tühjaks. Õnneks see olukord lahenes nii, et tuli vist oli nimeks Dima, kes ütleski, et ta laadis hoopis teise relva ära ja ei tea miks võeti vale relv maast. Aga see lahenes siis nii, et anti uus katse.

Ok...Selge, siis mõistan... Teeme siis nii, et asi lahendatud ja ma ei pea selle kallal oma pead enam vaevama:)
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas jann » 03 Apr 2010, 20:57

triger kirjutas: Ja tants oli allapoole arvestust :D


Sama siin :crazy: :lol: see oli ikka väga hull :mrgreen: Muri me magasime ühe punkti maha, DP-HP :(
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 03 Apr 2010, 21:08

Hetkel siis punktid enam-vähem koos. Óotan D.a.s.-i kontrollpunkti lehte, mis saabub minuni homme. See paneb paika kõik puntkid...lõpptulemused.. Hetkel siis on ''Käpikutel'' tõesti hea tulemus, aga kas ka parim, seda ei tea, sest paar võistkonda on veel PEAAEGU sama tulemusega. Muri...kahju, aga hetkel Teil 20 puntki juba vähem, kui ''Käpikutel''. oleneb ,mis te korda saatsite Dasis...Äkki tuleb sealt midagi head?
Käpikud said tantsu eest 6 punkti ja Muri sai ka 6 punkti 10-st
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 03 Apr 2010, 21:10

jann kirjutas:Muri me magasime ühe punkti maha, DP-HP :(


kurat, jah :wtf: Inimklik eksimus vist :lolno:

Aga tähtis on osavõtt, mitte võit :D
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 03 Apr 2010, 21:11

kaica kirjutas:..oleneb ,mis te korda saatsite Dasis...Äkki tuleb sealt midagi head?


Peaks tulema, sest täitsime ka 3 lehte täis, lisaks olen ma DAS'i klient mõnda aega, lubati selle eest ka lisa anda :lolno:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 03 Apr 2010, 21:38

triger kirjutas:Meie kilometraaziks jäi seekord siis 53 kilti :)


50 8)

:lolno:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas kaica » 04 Apr 2010, 14:10

Võitja on teada ja vihjeks võin öelda nii palju, et nende võistkonna iseloomustus läks väga täppi. Esikümme avalikustatakse homme aftekal. Ülejäänud tiimid saavad üles pandud õhtuks kodulehele.
kaica
 
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Mär 2010, 01:23

Re: Tallinna Autode Orienteerumine

PostitusPostitas Muri » 04 Apr 2010, 15:07

Palju õnne siis Käpikud
"Soovime vanu tuttavaid üllatada järjekordse võiduga! Ja huvitume stripiklubipääsmetest!"

:lolno:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist