Liisingu autod.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Liisingu autod.

PostitusPostitas Skorpion » 07 Mär 2010, 18:53

Naine mul siin tõstis päevakorda küsimuse seoses mu plaanidega oma mazdat pisut tuunida. Et kas tekivad liisingu firmaga (antud hetkel SEB) mingid jamad kui näiteks selle audio täienduse teen ja natukene muud värki ka (eesmised udukad, tagumised udukad, salongivalgustus)? Oskab keegi midagi rääkida? Sellest lepingust võib aru saada nii ja naa.
Skorpion
 
Postitusi: 190
Liitunud: 14 Okt 2009, 04:47
Asukoht: Elva

Re: Liisingu autod.

PostitusPostitas Kert » 07 Mär 2010, 19:44

küsi lepingu teiselt poolelt(algatuseks) kui midagi arusaamatuks jäi on ju tegemist teie omavahelise lepinguga
Kert
 
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Juun 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn,Muuga

Re: Liisingu autod.

PostitusPostitas aviar » 07 Mär 2010, 20:23

Kui täiendused jäävad mõistlikesse piiridesse, ei tee varale olulist kahju ja on hiljem vajadusel taastatavad enne tuuningut olevasse konditsiooni, siis ei tohiks probleemi olla. :thumbup: Nagu ma olen aru saanud, siis audiole tahad lisada X Car Link´i, mis on lihtne ühendada kindalaeka tagant ilma makki konsoolist eemaldamata.(kuskil oli isegi õpetus, aga ei leia kuidagi üles). Esitulede sees on olemas udutulede juhtmed, jääb üle vaid leida sobivad soklid ja suunatule kang ning ühendamine. Tagumise parema udutule saab samuti kergelt toimima, leida sokkel ja juhe vedada. Salongivalgustust ja uste tulesid (lombituled) tahad ilmselt täiendada LED´idega, mis on samuti lihtne ja sisevalgustus muutub tunduvalt. Edu tegemistes :wave:
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Liisingu autod.

PostitusPostitas Skorpion » 07 Mär 2010, 20:36

Miskit sellist jah. Nö nipet näpet. Sellele järeldusele jõudsin ka mina seda lepingut nii ja naa lugedes. Ega ma plaanigi tast mingit kastiga looma teha :lol: Salongi valgustuse koha pealt ja plaanis võimalikult palju ledi peale üle minna ja taha "kuuti" paar leedi riba juurde panna. Enamus asju juba olemas ja plaanitud aprillis olevas puhkusel tegemisse.
Skorpion
 
Postitusi: 190
Liitunud: 14 Okt 2009, 04:47
Asukoht: Elva

Re: Liisingu autod.

PostitusPostitas Muri » 07 Mär 2010, 20:57

Skorpion kirjutas:Miskit sellist jah. Nö nipet näpet. Sellele järeldusele jõudsin ka mina seda lepingut nii ja naa lugedes. Ega ma plaanigi tast mingit kastiga looma teha :lol: Salongi valgustuse koha pealt ja plaanis võimalikult palju ledi peale üle minna ja taha "kuuti" paar leedi riba juurde panna. Enamus asju juba olemas ja plaanitud aprillis olevas puhkusel tegemisse.


Pagassi ja lakke pane kindlasti LED-plaadid :thumbup:
mul praegu isegi öösel pagasnikus päev :lolno:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Liisingu autod.

PostitusPostitas Skorpion » 07 Mär 2010, 21:20

Eks neid plaate ja ribasid peab veel mõne muretsema. Sa mõnd pilti ei viitsi teha?
Skorpion
 
Postitusi: 190
Liitunud: 14 Okt 2009, 04:47
Asukoht: Elva


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron