Tallinn - Tuning & Styling

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Tallinn - Tuning & Styling

PostitusPostitas Vladimir » 30 Mär 2010, 15:50

Teostan välimuse ja tehnilise tuuningu. Audio süsteemide paigaldamine, keretööd, värvimine, väljalase ehitamine, elektritööd.
Mõned pildid:
väljalase ja valgusdioodid
Pilt
väljalase kollektor
Pilt
Pilt
Pilt
strutbar, roostevaba
Pilt
salongi valgustuse dioodid
Pilt
cruise control
Pilt
audiosüsteem
Pilt

firma on praegu alles tegemisel, praegu saab infot http://www.a-autoalarm.ee või minu telefoni kaudu.
hinnad kokkulepel
tel. 53466941
Vladimir
 
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Mär 2010, 16:45
Asukoht: Tallinn

Re: Tuning & Styling

PostitusPostitas riisiveski » 30 Mär 2010, 15:55

Kas originaal nuppudega roolil kiirusehoidja paigaldad ainult Mazda3-le või saab seda ka Mazda5-le?
Kuna seda on paljud küsinud, ilmselt ei teeks paha, kui tooksid ka siin välja, kui palju kiirusehoidja (ikka originaal nuppudega roolil) paigaldus maksab?
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Tuning & Styling

PostitusPostitas MaSu » 30 Mär 2010, 17:17

riisiveski kirjutas:Kas originaal nuppudega roolil kiirusehoidja paigaldad ainult Mazda3-le või saab seda ka Mazda5-le?
Kuna seda on paljud küsinud, ilmselt ei teeks paha, kui tooksid ka siin välja, kui palju kiirusehoidja (ikka originaal nuppudega roolil) paigaldus maksab?


+1 :thumbup:
lisaks huvitab ka kliima seadme (alt kolmas pilt) vasaku nupu (push off) aluse dioodi vahetus.
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Teostame: Tuning & Styling

PostitusPostitas Sven » 30 Mär 2010, 21:59

Mingi nimi ka firmal on, koduleht kus infot?
Sven
 


Re: Tuning & Styling

PostitusPostitas Vladimir » 30 Mär 2010, 22:47

riisiveski kirjutas:Kas originaal nuppudega roolil kiirusehoidja paigaldad ainult Mazda3-le või saab seda ka Mazda5-le?
Kuna seda on paljud küsinud, ilmselt ei teeks paha, kui tooksid ka siin välja, kui palju kiirusehoidja (ikka originaal nuppudega roolil) paigaldus maksab?

on võimalik panna iga mazda peale pärast 2003a. kus on rool sama, nagu mazda 3 või mazda 6.
paigaldus 3000.-
mul on üks komplekt, koos paigaldusega 8000.- varuosad on väga kallid.
Vladimir
 
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Mär 2010, 16:45
Asukoht: Tallinn

Re: Tuning & Styling

PostitusPostitas Vladimir » 30 Mär 2010, 22:55

Vladimir kirjutas:
riisiveski kirjutas:Kas originaal nuppudega roolil kiirusehoidja paigaldad ainult Mazda3-le või saab seda ka Mazda5-le?
Kuna seda on paljud küsinud, ilmselt ei teeks paha, kui tooksid ka siin välja, kui palju kiirusehoidja (ikka originaal nuppudega roolil) paigaldus maksab?

on võimalik panna iga mazda peale pärast 2003a. kus on rool sama, nagu mazda 3 või mazda 6.
paigaldus 3000.-
mul on üks komplekt, koos paigaldusega 8000.- varuosad on väga kallid.

dioodide vahetus on 200.-

Sven kirjutas:Mingi nimi ka firmal on, koduleht kus infot?

firma on praegu alles tegemisel, praegu saab infot http://www.a-autoalarm.ee või minu telefoni kaudu.
Vladimir
 
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Mär 2010, 16:45
Asukoht: Tallinn

Re: Teostame: Tuning & Styling

PostitusPostitas MaSu » 30 Mär 2010, 23:33

tänud info eest.
dioodi vahetus pakub teoreetiliselt huvi.
kiirushoidja paigaldus sellise hinnaga mitte. välismaistest foorumitest olen aru saanud, et paigaldus ise pole kogemustega mehele mingi väljakutse ning ka juppe pole märkmisväärselt vaja? Ehk valgustad veidi 8k hinna kujunemist?
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Teostame: Tuning & Styling

PostitusPostitas Vladimir » 31 Mär 2010, 18:32

MaSu kirjutas:tänud info eest.
dioodi vahetus pakub teoreetiliselt huvi.
kiirushoidja paigaldus sellise hinnaga mitte. välismaistest foorumitest olen aru saanud, et paigaldus ise pole kogemustega mehele mingi väljakutse ning ka juppe pole märkmisväärselt vaja? Ehk valgustad veidi 8k hinna kujunemist?

Köige odavam tavaline kruise maksab 4500. Mazda komplektis peab olema : rooli nupud,kruisi peaplokk(romulas 4000) ,rooli juhtmete kasett(romulas 2000) Paigalus ka maksab midagi,vqib olla see on lihtne,aga palju autosid sa nagid kus on pandut kruise (mitte originaalis) sellest hind tulebki.
Vladimir
 
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Mär 2010, 16:45
Asukoht: Tallinn

Re: Teostame: Tuning & Styling

PostitusPostitas MaSu » 31 Mär 2010, 19:30

tänud :)
minu info pärineb näiteks siit aga sama on ka mujal väidetud :think:
samas paistab, et ka seal mainitakse nüüd võimalike ühilduvuse probleeme :evil:
8k eest ma seda muidugi panema ei hakka - minu jaoks oli pigem tegemist esteetilise probleemiga kus rool on "tasakaalust" väljas :eh:

Tulles dioodi vahetuse juurde siis millal ja kus selle saaks ette võtta, kaua see aega võtaks ja milline on garantii, et pärast kõik töötab nii nagu vaja?
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Teostame: Tuning & Styling

PostitusPostitas Vladimir » 31 Mär 2010, 19:56

MaSu kirjutas:tänud :)
minu info pärineb näiteks siit aga sama on ka mujal väidetud :think:
samas paistab, et ka seal mainitakse nüüd võimalike ühilduvuse probleeme :evil:
8k eest ma seda muidugi panema ei hakka - minu jaoks oli pigem tegemist esteetilise probleemiga kus rool on "tasakaalust" väljas :eh:

Tulles dioodi vahetuse juurde siis millal ja kus selle saaks ette võtta, kaua see aega võtaks ja milline on garantii, et pärast kõik töötab nii nagu vaja?


Juhul kui akseleraatori pidaal on elektrooniline siis võib olla piisav sellest variandist mis on kirjeldatud leheküljel. Olen paigaldanud ainult autodele kus akseleraatori pidaal on mehaaniline. Juhul kui oled huvitatud siis saame kokku ja arujtame asja. Dioodide kohta võtta ühendust minuga ja määrame aeg
Vladimir
 
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Mär 2010, 16:45
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinn - Tuning & Styling

PostitusPostitas Lammas » 20 Okt 2010, 10:37

Kas sai 5-le külge pandud midagi?
Lammas
 
Postitusi: 3
Liitunud: 20 Okt 2010, 10:16
Asukoht: Tallinn


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist