Premacy 1.8 mõned küsimused...

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Ints » 01 Okt 2010, 23:03

A aa ppole sellisest asjast varem kuulnudki. Ikkagi peaks ju olema võimalik teha selline sillasetup, et kompenseeriks ära kiskumise...panna offsetti rattad või midagi. Premacyl on mõlemad sillad regullitavad. Kas see tähendab, et saab muuta kõigi nelja ratta nurki individuaalselt? Kui nii, siis ma näen ainukese probleemina seda, et teha kuskil töökojas kellelegi selgeks, et mul on vaja reguleerida rattad PIISAVALT viltu, et sõiduk sõidaks otse.
Ints
 
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Juun 2010, 19:42
Asukoht: Tartu

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Mel » 01 Okt 2010, 23:31

tomkulibin kirjutas:Üht kiskuvat loomakest sai lahatud. Oli teist ka mitmes töökojas regullitud....
minu resümee oli, et parem esi ratas oli vasaku esiratta suhtes 2 cm eespool :crazy: ja seda ka peale silla tala ja õõtsade vahetust.


Tundub olevat seal miski kõver,kerekeerdus,2X stendis käind,siis peaks just nendekäest kysima.
Viimati muutis Mel, 17 Jaan 2011, 23:48, muudetud 1 kord kokku.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3589
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Siim » 02 Okt 2010, 13:25

Ints kirjutas:Hea kui keegi saaks anda nõu sellise probleemi suhtes. Kuna tegemist pole mingi superbump´iga, siis ei hakka jälle uut teemat tegema. Auto kisub paremale alates ostmisest. Alguses ei pidanud seda probleemiks sest sillaregull pole väga kallis. Nüüd on tehtud 2 regulli 1 digimeetodil Turu autos ja teine lampidega meetodil üsna pro tyybi juures. Mõlemal juhul näitab regulli tulemus(meetod), et ei tohiks kiskuda ja kõik on korras. Suverehvid on natuke juustud aga peale igapidi rataste ümber tõstmist kisub ikka samale poole sama moodi. Pealegi tegi sama ka korralike lamellidega. Ärge ometi öelge, et roolilatt või tala kõverad on. Äkki on mingi muu veermiku hoob laksu saanud ja tegullis ei näita?
Appi!



Kontrolli kas vedrud on terved ja ükski keerd pole ära murdunud,siis kontrolli pidureid et peal ei oleks ja lõpuks oleks sa tallinnas siis ma võiks need rattad sul keerata nii nagu tahad arvuti järgi :mrgreen:

NB: Sillastendis näitab arvuti rataste paraleelsuse ju ka ära,või on meil lihtsalt korralik stend. :thumbup:
Ühel mersul uuemal avastasimegi nii et auto on avarii teinud mis ei kajastu kindlustuses ja parem lansekas oli ca 1,5cm lühem.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Ints » 17 Jaan 2011, 22:25

Palun andke nõu, kus saaks oma Mazdaga Tartus edaspidi probleemidega pöörduda ilma, et rahakott puuga seljas ei peaks olema ja pädevad tegelased oleksid. Eelmises kohas läks mees, kes hästi tegi ja suhtus aastasele puhkusele.
Ühesõnaga head remondikohta, kus oleks japsidega suured kogemused ja hea hind?
Ints
 
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Juun 2010, 19:42
Asukoht: Tartu

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Ralfwind » 26 Nov 2011, 23:12

Ma ka Tartus ja sooviks teada sama asja. Ise muidu käisin klappe ja kiilrihma just reguleerimas oma 2004 diisel premacyga Mazda esinduses Aardlas. 32EUR-i võtsid sellise lihtsa operatsiooni eest. Ehk on teisi häid spetsialiste,kellel häid kogemusi. Lugesin siit foorumist, et keegi olla käinud Turu Carstopis (Fixuse vastas) odavama raha eest
Ralfwind
 
Postitusi: 59
Liitunud: 02 Veebr 2009, 12:56
Asukoht: Tartu

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Ralfwind » 27 Nov 2011, 22:22

tomkulibin kirjutas:
Ralfwind kirjutas:...käisin klappe ja kiilrihma just reguleerimas oma 2004 diisel premacyga Mazda esinduses Aardlas. 32EUR-i võtsid sellise lihtsa operatsiooni eest...
Kui sulle tundub see lihtne ja liiga kallis olema, tee ise!

Ma arvan, et spetsialistile, kes seda oskab on see jõukohane ja igapäevane töö. Sellepärast ma ei läinudki kuskile nurga taha suvaliste vendade juurde. Keegi pole väitnud, et kallis. Kui mees oskab, peab ta ka selle eest õiglase tasu saama. Kuna me kõiki Tartu auto-spetsialiste ei tunne, siis paluti mainida juu kellel on häid kogemusi remondi ja hoolduse alal erinevates hooldus-ja remonditöökodades.
Ralfwind
 
Postitusi: 59
Liitunud: 02 Veebr 2009, 12:56
Asukoht: Tartu

Re: Premacy 1.8 mõned küsimused...

PostitusPostitas Prema » 03 Dets 2011, 20:52

Ints kirjutas:Hea kui keegi saaks anda nõu sellise probleemi suhtes. Kuna tegemist pole mingi superbump´iga, siis ei hakka jälle uut teemat tegema. Auto kisub paremale alates ostmisest. Alguses ei pidanud seda probleemiks sest sillaregull pole väga kallis. Nüüd on tehtud 2 regulli 1 digimeetodil Turu autos ja teine lampidega meetodil üsna pro tyybi juures. Mõlemal juhul näitab regulli tulemus(meetod), et ei tohiks kiskuda ja kõik on korras. Suverehvid on natuke juustud aga peale igapidi rataste ümber tõstmist kisub ikka samale poole sama moodi. Pealegi tegi sama ka korralike lamellidega. Ärge ometi öelge, et roolilatt või tala kõverad on. Äkki on mingi muu veermiku hoob laksu saanud ja tegullis ei näita?
Appi!

Mul kunagi oli ka üks auto mis kogu 7 aastat mis ta minu käes oli, kiskus rooli paremal, ja keegi ei leidnud põhjust. Kui ära müüsin, leidis uus omanik, et roolilatt on vigane :?
Mazda 5 2009.a 2,0
Mazda MPV 2002.a 2,0
Mazda 6 2003.a 2,0
Mazda Premacy 2000.a
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

Eelmine

Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron