K: Mazda 626 '00

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas maidus » 31 Aug 2010, 14:42

Keegi sellist isendit on vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 6737fcfd5b

Piltidelt tundub OK kuigi tagastange ühelt poolt irvitab.

Ja on keegi sellist isendit ka vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/used/699116
maidus
 
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Aug 2010, 14:40
Asukoht: Saaremaa

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas pokenaut » 31 Aug 2010, 14:49

Esimesel on kapott paigast ära ja stanges olevad uduka auku katvad võred jooksu pannud.
Kehtib jutt nagu ikka Mazda bensuka kohta, et osta tuleb külmalt, kui suitseb, siis järgmist hakata vaatama.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas JaanusM » 31 Aug 2010, 16:06

Lisan omalt poolt ka midagi,
1. MOOTOR peab olema külm, kui hiljem ei taha raha alla tampida. ( Loe mu teemat kui arvad, et niisama räägin seda :D. )
2. Lase mootor soojaks. veendu, et ei suitseks.
2.1 Katsu jahutus radikast tulevat Lõdvikut ( kummi voolik. ) See peab olema täiesti pehme, kui on kõva siis on heal juhul plokikaane tihend läbi, tihend ise maksab 700.-, halval juhul on uut mootorit vaja.
2.2 Sooja mootoriga löö pöörded 5000 peale, nii umbes 3 sec, kui peale seda ajab suitsu välja siis võid lahkuda :D.
3. Kere vaata üle, nagu japsid ikka, õhuke plekk.

Rohkem meelde ei tulegi, muidu on ikka väga hea auto, või noh ma enda omaga mingi 1000 km aint vurada saanud ;D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas skyline » 31 Aug 2010, 20:24

Kui piltide põhjal jutustama hakata, siis:
Kapoti parem serv ei istu ilusti
Tagaluuk on ka nihkes, tuled tiival ja luugil ei jookse kokku, arvatavasti seetõttu ka stange pole korralikult paika saadud.
Seega arvatavasti nii eest kui tagant laksuga.
Ja mootor on nõrgavõitu, eriti juhul kui universaaliga ka kaupa vedada. Minu 2,0 85 kw jääb ka lahjaks kuna 626-l on käigud väga pikad ja alla 3000 rpm suurt midagi ei toimu.
Suitsemist ma nii traagilisena ei võtaks. Mul ka teatud ilmadega(tavaliselt nii nulli ümber ilmad) suitseb mõni sek, samas õli valan kahe vahetuse vahel peale vaid 200 grammi.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas JaanusM » 31 Aug 2010, 21:12

skyline kirjutas:Kui piltide põhjal jutustama hakata, siis:
Kapoti parem serv ei istu ilusti
Tagaluuk on ka nihkes, tuled tiival ja luugil ei jookse kokku, arvatavasti seetõttu ka stange pole korralikult paika saadud.
Seega arvatavasti nii eest kui tagant laksuga.
Ja mootor on nõrgavõitu, eriti juhul kui universaaliga ka kaupa vedada. Minu 2,0 85 kw jääb ka lahjaks kuna 626-l on käigud väga pikad ja alla 3000 rpm suurt midagi ei toimu.
Suitsemist ma nii traagilisena ei võtaks. Mul ka teatud ilmadega(tavaliselt nii nulli ümber ilmad) suitseb mõni sek, samas õli valan kahe vahetuse vahel peale vaid 200 grammi.

Traagiliselt tasub siis võtma hakata, kui suits on sinine või haiseb õli järgi või kui suitseb rohkem kui 5 Sec,
Need viis sekundit saab kodentsi süüks ajada, ülejäänud on juba muu süü.
Aga eks see ole maitse asi, kas ostad,et parandada või ostad, et sõita :).
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas maidus » 31 Aug 2010, 23:37

Keegi teise kohta ei tea midagi, pole vaatamas käinud?
maidus
 
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Aug 2010, 14:40
Asukoht: Saaremaa

Re: K: Mazda 626 '00

PostitusPostitas JaanusM » 01 Sept 2010, 08:25

Otseselt vaatamas pole käinud, aga ma ei saa sellest aru miks seal talvised pildid on, kas on tõesti midagi varjata või pole tutvusringkonnas kellegil digikat :wtf: .
Oleks peaaegu vaatama läinud aga ostsin selle ära mida esimesena vaatamas käisin ja sain suitseva mootori omanikuks :D.

Muide siin foorumis müügi teema all on üks suht sarnane müügil ;).
18 500.- aga arvatavasti on tal midagi viga, isegi kui on rõngad läbi tuleb ikka odavam kui 28 000 ;).
Aga kui midagi veel tuleb siis võib kallimaks minna, aga usun, et ka see 28 000.- maksev pole ideaal korras,
Seega kui uurid ja vaatad, siis vb tulebgi kasulikum osta veaga masin ja lasta see viga kõrvaldada ;).

E : See tähendab seda, et saad kindlalt veatu auto,
Minu oma oli vigane, ok mina seda küll ostu hetkel ei teadnud, aga nüüd kui neljapäeval auto kokku saab, siis ma tean, et selle mootoriga ei pea ma enam midagi tegema ja saan rahulikult sõita :).
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron