Küttepealevool?Süütejama?

Küttepealevool?Süütejama?

PostitusPostitas Anonymous » 11 Jaan 2006, 11:49

Probleem järgmine:
Kui paagis on kütust järel ~10liitrit hakkab jama pihta. Lähened ristmikule, vahetad käigu alla, sooritad pöörde ära, lased siduri lahti ning annad kaasi ja autol kaob jõud ära, nagu oleks kütus otsa ja masin tahaks välja surra. Lisaks sellele, kui auto on külm(väljas -20külma) annad süüdet ja masin käib. Kui aga autoparajalt töösoe jahvatab ennast käima, st, süüdet tuleb anda suht pikalt enne kui auto käivitub.
Äkki oskab keegi head nõu anda.
Masinaks MX-3 '92 1,6 65kw.
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 11 Jaan 2006, 18:30

Sellest teemast on tihti juttu olnud.Teatud vanuses olevate autode kütusepaakides on paraku uus eluvorm eksisteerimist alustanud.Vaadke see koht kindlasti järele
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas nono » 11 Jaan 2006, 19:41

Tuttav probleem, paagis olev saast hulbib ringi ja kui kütust on vähe (~10L) siis imeb enamuse saasta jämefiltri peale ja ei saa piisavalt peale, kui kütuse kogus on üle 10L, siis loksutab saasta jälle laiali ja pump suudab jälle läbi filtri imeda.
Lahendus: puhasta paak seest ära, samuti puhasta ära pumba küljes olev jämefilter (parem oleks filter muidugi välja vahetada, kuid mina sain selle fairiga ideaalselt puhtaks) välja pead vahetama ka peenfiltri. NB! kõigepealt puhasta paak, muidu filter/rid varsti jälle umbes.

Kusjuures mul paak puhas aga see külma sooja teema käib minu masinal ka aegajalt peal, pole siiani pihta saanud, et millest see tingitud on, külmalt läheb alati paarist pöördest käima, soojalt aga vahest jamab.
nono
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist