Tallinn - Alfa Trans autoaed

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Tallinn - Alfa Trans autoaed

PostitusPostitas rvs » 24 Sept 2010, 11:05

Vaatasin siin foorumis ringi praegu ja ei jäänud silma ühtegi teemat, kus hoiatataks automüüjate/autoostjate eest, kellest peaks hoiduma. Teen siis alguse Alfa trans autoaiaga. Moderaatorid võivad pealkirja muuta, kui siia peaks erinevate asutuste kohta kommentaare rohkem tulema.



Alfa trans autoaias tegutsevad ka kaks vene rahvusest meesterahvast, keda võib küll petisteks nimetada. Sai nendega kokku lepitud, et nad ostavad mu auto ära. Eelnevalt olid nad nõudnud ainult pilte autost igalt poolt (mida ma ka tegin väga hea kaameraga, et nad saaksid ka pilti suumides detailse ülevaate auto seisukorrast). Auto tehnilise seisukorra kohta ei küsinud nad mitte midagi ja piltide järgi ütlesid ära hinna, millega olid nõus auto ära ostma. Olgu mainitud, et see hind oli ca 10% väiksem auto kuulutuses olevast hinnast. Sõitsin siis Tartust Tallinna nende kirja peale, kus nad lubasid kindlalt ära osta auto kokkulepitud hinnaga. Kohapeal pakuti kokkulepitud hinnast veel ca 20% väiksemat hinda, millega nemad on nõus auto ära ostma, kuna nemad piltide järgi ei saanud aru, milline auto välimus on (piltidelt olid pm kõik iluvead näha). Lisaks sellele keeldusid nad kinni maksmast ka sõidukulusid, mis minu arvates oleks olnud vägagi mõistlik (eriti arvestades, et nemad võtsid ühendust ja tahtsid auto ära osta ning pidid seda ka kindlalt tegema, kui auto kohale viin). Ühesõnaga soovitan hoiduda vene rahvusest meesterahvastest, kes tegutsevad Alfatrans autoaias, Peterburi tee 49.


Hiljem vaatasin netist ka nende poolt müüdavaid autosid, mitmed autod olid platsilt silma jäänud oma välimuse pärast. Kohati tundusid autod olevat spreiga üle värvitud.

Enne seda kogemust ei osand neid mehi kahtlustada, et nad võiksid sellised sulid olla. Netist otsides ei leidnud autoaia kohta ühtegi negatiivset kommentaari.
Kasutaja avatar
rvs
 
Postitusi: 896
Liitunud: 03 Nov 2006, 13:09
Asukoht: Tartu

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist