Yakumo HyperSound Car USB-liidesega makk.

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Yakumo HyperSound Car USB-liidesega makk.

PostitusPostitas memphis122 » 31 Jaan 2006, 17:00

kas kellegil on kogemusi antud makiga? midagi head, halba öelda??
kogemusi sellega? sest maki nimi kyll mingit erilist usaldust ei ärata :oops:
memphis122
 


PostitusPostitas Evert » 15 Veebr 2006, 18:07

Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas tomkulibin » 15 Veebr 2006, 19:35

Täna leidsin kostkastist reklaami, seal pakutakse sarnast riista nimega"Denver". CD/MP3 autoraadi USB- jaSD/MMC pesaga, 4x40W...
hinnaks pakuvad1490.-
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Denveri makk

PostitusPostitas Anonymous » 29 Mai 2006, 18:15

kulibin kirjutas:Täna leidsin kostkastist reklaami, seal pakutakse sarnast riista nimega"Denver". CD/MP3 autoraadi USB- jaSD/MMC pesaga, 4x40W...
hinnaks pakuvad1490.-


Ostsin omale selle Denveri ja kasutan juba 2 kuud. Teeb täiesti normaalset häält ning mängib kõike, mida lubatud on - SD/MMC mälukaardilt ning USB-pulgalt MP3 muusika pole probleemiks. Igasugu CD-sid tunnistab ka - nii enda kirjutatuid kui muid. Raadio on väga tundlik - spetsialistid, kes maki paigaldasid, lausa imestasid, et nad on väga väheseid makke näinud, mis nii hea signaali vastuvõtuga on. Oma osa võib selles olla muidugi ka väga toeka väljanägemisega Mazda originaalantennil, arvan mina.
Anonymous
 


PostitusPostitas jan » 29 Mai 2006, 22:39

:? ei usu hästi et sellise raha eest hea maki saab. Kui autos muidugi auto originaalkõlarid, siis pole muidugi vahet, mis makk seal taga on, head kvaliteeti sealt nagunii ei saa.
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 30 Mai 2006, 07:45

Mis asi on "HEA"?
See on ju täiesti suhteline. Näiteks, elad maal tood vett kaevust ämbriga-on hea, et käev ei ole naaberkülas. Paned torud, pumba - jälle hea, ei pea ämbritega jamama....
Mul on kodus kolm täielikku äärmust ,seoses kuulmisega.
Üks kaaskondlane ei talu absoluutsetl kõrgsahetusi(üle12khz), aga muusika meeldib.
Teine ei pea muusikat oluliseks, peaasi, et müdiseb (kõrg ja kesksagedused- 0, kõlar riidekappi ja uksed kinni, seejärel volum max).
Kolmas ei talu mingeid akustilisi moonutusi ja helirõhk (aknad klirisevad jm) ei ole ka mitte oluline.
Tekkib küsimus- milline on hea heli- mina pole ühest vastust leidnud.
Ise kasutan miskit "pajanääri"kasetikat, mis turul ilmselt omab ajaloolist mitte tehnilist väärtust. Minu soovid rahuldab- häirivad moonutused tekkivad sellisel helitasemel, mida oluluselt ei kasuta. Müüakse selliseid u 300.-
Mind selline riist rahuldab - täidab põhifunktsiooni -muudab raadiolained kuuldavaks. Ja vanust u 6 aastat ilma spetsialisti abita(pole rem vajadust).
Eks aeg on edasi läinud ja riist mis ainult häälitseb pole enam atraktiivne, seda enam, kui seda toodab mingi ettevõte, mille nime euroopas keegi varem kuulnud pole, see vast määrabki tema hinna.
PS samas kui palju on turul neid USB ja kaardilugejaid,aga samas hinna /kvaliteedi mitte lisade klassis.
Või on hea siis, kui kuuled esteks tükk aega mingit tümakat ja siis, mingi aja pärast jõuab ka helitehnika transpordi seade nähtavale?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2006, 09:58

kulibin kirjutas:Või on hea siis, kui kuuled esteks tükk aega mingit tümakat ja siis, mingi aja pärast jõuab ka helitehnika transpordi seade nähtavale?


Irw@helitehnika transpordi seade


P.S. Olen kulibin'i mõtetega täiesti nõus. "Heligurmaanlust" ise ei põe. Siiski püüan mõistusega asjast aru saada... :P
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 11 Juun 2006, 16:25

kulibin kirjutas:Või on hea siis, kui kuuled esteks tükk aega mingit tümakat ja siis, mingi aja pärast jõuab ka helitehnika transpordi seade nähtavale?



Anna andeks, et mulle meeldib maole seedimisel kaasa aidata :oops:
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline