Kaua autot soojendada?

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Re: Kaua autot soojendada?

PostitusPostitas KRANTS » 20 Veebr 2011, 09:07

aviar kirjutas:Ise panen hommikul auto 15-20 minutiks (sõltub külmast) käima, lähen tuppa, joon teed ja loen lehed läbi. Peale seda lähen kraabin/puhastan aknad ja tuled jääst/lumest. :thumbup:

no luks värk, ma ütlen :lol: Kortermaja ees seda võimalust pahatihti pole, et lähen tuppa tagasi. Välja tulles ei pruugi enam üldse autot olla :thumbup:
Ma hommikul soojendan tavaliselt miski 5 minti ja siis panen tuld. Tavaliselt siis ei näe esiklaasist eriti miskit välja, aga mul tööle minna umbes 5 minutit, enamasti otseteed. Saab ka silmad kinni sõita :lolno: Kui tööjuures veel 10 minti tiksuda lasta, siis hakkab esiklaasist miskit ikka nägema ka.

Samas, päevas 2 korda 20 minti tiksudes (hommik ja õhtu) ei ole aku mingeid tühjenemise märke näidanud. Käivitub hommikuti ka väga hõlpsalt.
KRANTS
 


Re: Kaua autot soojendada?

PostitusPostitas JaanusM » 25 Veebr 2011, 10:28

JaanusM kirjutas:Ja ükspäev kui poest tuled leiad auto asemel hunniku klaasikilde :D. ( must huumor )


Naeran siin meeste üle kes lähevad poodi jätavad auto käima ja keeravad teise võtmega ukse lukku,
ise aga lähen poodi, jätan auto poe ette käima ja uksi ka lukku ei pane, aga mis sa teed kui külm on ja poole tunni pärast pead ülikonnaga autosse istuma :D. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist