Max kiirus.

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

PostitusPostitas andres86 » 27 Mär 2008, 18:12

1989 626 2,0 66kw pritsung- 4. käiguga 200, 5ndaga üle 200 hinnanguliselt 30km/h jagu. seda siis spidoka järgi.
1988 626 2,0 66kw karburaator jooksis aint natuke üle 200km/h
mõlemad korrad kolmekesi autos.
andres86
 
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Mai 2007, 09:47
Asukoht: tallinn

1997 Mazda 626

PostitusPostitas Siim » 14 Apr 2008, 21:42

ükskord ammu:chevrolet beretta 3,1 125 mph kõvakattega tee

ca nädal tagasi:A8 3,3 td 165kw 180 kph kruusatee peal,edasi hakkas
hirmus ja polnud endas enam kindel

mazdaga ei tea,sellega ei kihutagi :roll: mingi 130 äkki
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

PostitusPostitas Softy » 11 Mai 2008, 01:01

Mazda 626 1.8 77kw 1992

väga vaevu 160 km/h ... ma ei tea mis värk on :(
Softy
 


PostitusPostitas viper85 » 12 Mai 2008, 21:30

Kasutaja andres86 tõestas, et pealtnäha vana suvaline pereauto on 200+ km/h sõiduks võimeline ja seda kõigest 66kw.

Minul on see 89a 626 66kw pritsung ja üle 185km/h kellal ei ole sellega sõitnud.

96a A6 2,8 142kw vajutasin 200 km/h kellale (see tuli kiirelt), rohkem ei julgend ja võtsin hoo maha, sest maantee pole selleks siiski mõeldud.

Edaspidi ei proovi enam kunagi maanteel, sest see on tegelikult ohtlik nii endale kui ka teistele.

Olen istunud A6 kõrvalistmel ja talvel sõitsime 210km/h. Hullumeelsus tegelikult. Edaspidi enam mitte kunagi.
viper85
 
Postitusi: 180
Liitunud: 18 Veebr 2007, 18:21
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitas vinq » 21 Mai 2008, 14:31

kiltsi lennukal 210 spido järgi , siis sai tee otsa( ja et keegi valesti aru ei saaks, siis mitte tee ei saand otsa vaid oli õige aeg hoogu pidurdama hakata)

autoks siis xedos 9 123 kw
Kasutaja avatar
vinq
 
Postitusi: 30
Liitunud: 22 Juul 2007, 00:41

PostitusPostitas andres86 » 28 Mai 2008, 21:11

[quote="viper85"]Kasutaja andres86 tõestas, et pealtnäha vana suvaline pereauto on 200+ km/h sõiduks võimeline ja seda kõigest 66kw.

quote] jah, seda tõesti, 520 110kW kusjuures ei läinud niipalju edasi :roll siiamaani kõik imestavad sellist tulemust 66-st Kw-st,kuid mu vend ja sõber usuvad :lol: (nemad olid peal) :lol:
andres86
 
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Mai 2007, 09:47
Asukoht: tallinn

1997 Mazda 626

PostitusPostitas hardstyler » 28 Mai 2008, 23:36

andres86 kirjutas:
viper85 kirjutas:Kasutaja andres86 tõestas, et pealtnäha vana suvaline pereauto on 200+ km/h sõiduks võimeline ja seda kõigest 66kw.

quote] jah, seda tõesti, 520 110kW kusjuures ei läinud niipalju edasi :roll siiamaani kõik imestavad sellist tulemust 66-st Kw-st,kuid mu vend ja sõber usuvad :lol: (nemad olid peal) :lol:


eks need spidod panevad ilgelt pange kah.
sain ka 626 66kw karpa kellale 200+ km/h. (Eestist väljas, kiirteel)
navi näitas samal ajal kiirust 167 km/h.
Samas sajaga sõites näitab navi 96 km/h.
ei teagi, mis värk on.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas sleepydog » 02 Juun 2008, 23:18

enda sõbra vana universaalkerega 626 oli ka nii, et gaas põhja ja püsikiirushoidja peale ja seier seisis 200 peal. oli ka sealt 90ndate ringist ning 20 66kW. enda mazdal ei ole lõpuni lastud. eelistan sõiduauto offroadi. (nüüd selleks teine auto vaadatud, sest mazdast hakkab tõsiselt kahju :cry: )

enda tuttav meenutas alles eile kuidas ta mingi vana 1,2l golfiga sai vaevu 120 spidole, kui ta rajalt maha võeti ja politsei näitas mõõdikult 194. peale dokumentide nägemist ja volkari kapoti alla vaatamist kirusid politseinikud pikalt, et eelnevalt rajalt maha võetub bmw juht võis tõtt rääkida oma kiiruse kohta ja soovitasid mu tuttaval kiiremas korras kaduda :lol:
56 847 050 aitan võimalusel alati ;)
sleepydog
 
Postitusi: 160
Liitunud: 21 Mai 2008, 20:28
Asukoht: Saare mk Kaarma v Laheküla k

heh

PostitusPostitas Matuest » 03 Juun 2008, 00:22

IRWW
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

PostitusPostitas Kaarel » 10 Juun 2008, 22:41

oma 323f-iga sai korra vajutatud 180-ni,tollal rohkem ei julgenud, kuna sillad ei olnud siis eriti heas seisus.siis polnud auto veel minu oma
bmw 525 141kw lippas spido järgi 230 välja ja siis sai tee otsa.tundus veel varu olema
väike säästurakett daihatsu charade 1.0turbo mootoriga ei julgenud üle 155 minna,kuna kartsin et läheb lihtsalt käest ära.
Kasutaja avatar
Kaarel
 
Postitusi: 191
Liitunud: 01 Apr 2008, 12:36
Asukoht: tallinn

1990 Mazda 323F

PostitusPostitas Marr2000 » 24 Juun 2008, 18:53

Priit86 kirjutas:Rahu! Eks me kõik ole kiirust ületanud ning muid liikluseeskirju rikkunud rohkemal või vähemal määral. Kuid sellega olen küll nõus, mida leviathan ja Lennu Marr2000'le vastu kirjutasid!
Miks on inimene tropp, kui sõidab lubatud kiirusega ning rida vahetab? Ise ületad kiirust ju!!! :evil:

Mis asja sa ajad?Lennu pole minu kohta midagi ju kirjutanud?
Marr2000
 


PostitusPostitas arsi » 29 Juun 2008, 11:25

Audi V8 3,6 184kw ametlikult 1600m ja 208km/h , soomes gps järgi 240 ja nagu kännu taga (Elektrooniline piiraja )
Tojota corolla 1,3 55kw ca 160 km/h
Mazda 323f .......pole veel proovinud ...korra tahtsin aga õnneks tuli auto vastu ja vilgutas tulesid ;)
Viimati muutis arsi, 29 Juun 2008, 15:18, muudetud 1 kord kokku.
rsc.ee
arsi
 
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Juun 2008, 20:13
Asukoht: Tartu / Soome

PostitusPostitas Muri » 29 Juun 2008, 11:58

arsi kirjutas:2008km/h


:shock:

:lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit86 » 29 Juun 2008, 18:59

Marr2000 kirjutas:
Priit86 kirjutas:Rahu! Eks me kõik ole kiirust ületanud ning muid liikluseeskirju rikkunud rohkemal või vähemal määral. Kuid sellega olen küll nõus, mida leviathan ja Lennu Marr2000'le vastu kirjutasid!
Miks on inimene tropp, kui sõidab lubatud kiirusega ning rida vahetab? Ise ületad kiirust ju!!! :evil:

Mis asja sa ajad?Lennu pole minu kohta midagi ju kirjutanud?

Paanika :?: Poste ju võimalik kustutada ka. Ma ei mäleta.. Kuid lambist poleks ma sellist teksti kirjutanud! Mu postitus tehtud ju : Püh Nov 12, 2006 5:56 pm
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas ZoommooZ » 29 Juun 2008, 20:24

Kas millalgi on Vabaduse pst.-l kiirusepiirangut tõstetud või milles on asi.Ükspäev sõitsin mina umbes nii 55km/h teises reas ja tagant hakkati tuututama umbes, et ära jää jalgu :evil: .WTF kas siis minu 50 on aeglasem kui teistel.On ikka idioote jalaga segada meie liikluses.


Aga teemasse kah minu tippkiiruseks on oma 323f-ga 100 Järvevana teel.
Ja 120(täiesti tühjal teel,kus polnid võimalik ei vasakult ega paremalt teele kellelgi tulla) Renault Masteriga rohkem ei saanud vajutada ,sest ees sõitev auto hakkas tagurpidi liiga kiiresti vastu tulema :) .
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas infamous » 01 Juul 2008, 01:38

enda mazda (626 gt coupe 89` 103kw) jää peal lasin kuskil 250 spido valetab mingi +10 valesti , sõber proovis ka samase mazdaga tuli 220 tallinna-pärnu maanteel aga olevat veel tuld kui poleks hakkan rool vibama
infamous
 


PostitusPostitas Corrado » 30 Juul 2008, 13:55

Mazdaga ise üle 110 pole lasknud kuna pole minu oma :lol: :lol:
Mootor muidu tal 1.8 16v ja kw ei mäleta

Nissan 200sx 1.8Turboga sõber andis tiiru teha, siis 200km/h tuli päris kähku ära :)

Lada 2101 1.2 43kw on tulnud 145km/h, vb oleks rohkem tulnud aga tee sai otsa(raadi lennukas)

Volvo 440GLT 1.7 75kw ema kunagi võru-tartu mnt lasi mingi 160km/h, mina kruusal mingi 130km/h :D

Eks kui volvo kunagi üv ka endale saab siis peab raadil käima :lol:
Kasutaja avatar
Corrado
 
Postitusi: 175
Liitunud: 29 Mai 2008, 21:04
Asukoht: Võru

1991 Volvo 440

PostitusPostitas supercharged » 04 Aug 2008, 23:53

sai ka siis mazda ää katsetatud-kiirusex siis 180-yxinda autos
ja teine siis toyota supra-kiirusex 260-aga peax 280 ära tulema :lol:
MAZDA 626&TOYOTA SUPRA 3,0 TURBO TARGA
http://www.carrating.org/car.php?18740
Kasutaja avatar
supercharged
 
Postitusi: 163
Liitunud: 01 Juul 2008, 22:08
Asukoht: tartu(aardla)-saaremaa(laimjala,audla)

PostitusPostitas dellu » 06 Aug 2008, 00:22

ZoommooZ kirjutas:Kas millalgi on Vabaduse pst.-l kiirusepiirangut tõstetud või milles on asi.Ükspäev sõitsin mina umbes nii 55km/h teises reas ja tagant hakkati tuututama umbes, et ära jää jalgu :evil: .WTF kas siis minu 50 on aeglasem kui teistel.On ikka idioote jalaga segada meie liikluses.

Sellise asja nimetus on lihtsalt m.nni mängimine. Miks sa pead 2s reas sõitma 50ga. Vasak rida on siiski kiirematele. Jah LE järgi vahet ei ole linnas, samas mingi liikluses olev viisakus võiks ka olla (ok viisakus pole õige sõna, selle peale hakatakse kohe virisema-pigem liikluse lugemine ja mitte takistamine). Selliste rikkujate karistamiseks on politsei. Kui sina hakkad takistama, siis mingi hetk leitakse ikka võimalus mõõdumiseks. Olgu see siis süstides või hullemal juhul üle pideva joone vasakult. Ei ole ju vaja lihtsalt takistada. Eriti tore on kui sul Järvevanal kaks sellist kohakuti ees sõidab, igaks juhuks veel 60-65ga, et kiirust ei ületaks.
Muideks spido valetab ka veel üksjagu. Sõltub rehvi mõõtmetest jne. http://www.tqhq.ee/dir.php?id=62 on Rehvimõõdud ja spido viga alalõik. Seal saad teada, palju muutub kiirus tehasest erinevate rehvidega. Minul näiteks üks auto 70ga sõites on tegelikult 62 km/h. Seda siis GPSi järgi. Kes tahab teada palju ta auto valetab võib ühendust võtta. Mul GPS olemas, saate teada palju spido valetab.
Muideks üks selline arvas ka, et sõidab lihtsalt vasakus reas alla lubatu. Jõudsin järgi, vilgutasin natuke tuledega. Eest ära ei tulnud. Läksin paremalt mööda. Kohe tuli sõber ka järgi, sama teema, tuledele ei reageeri. Juhuslikult oli just pikem sõit seljataga ja sai Walkiedega mulisetud terve tee. Kiire otsus siis natuke "Karistada". Sõitsime mõlemad mööda, ise kohakuti ja kiirus 30 peale (järvevanal). Siis oli kutil ikka päris hirm kohe. Sai aru küll, mis viga. Kõigepealt võttis ilusti paremasse ritta ja natukese aja pärast hirmust tõmbas lausa teeserva seisma. Rohkem ei viitsinud temaga jebida, sõitsime omas tempos edasi. See ei ole siia uhkustamiseks pandud, me siiski korralikud inimesed. Mõne karmima venna peale sattud saad halvemal juhul füüsiliselt karistada ka, kui liialt esinema hakkad.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas leviathan » 06 Aug 2008, 00:37

dellu kirjutas:Sellise asja nimetus on lihtsalt m.nni mängimine.

Kiire otsus siis natuke "Karistada". Sõitsime mõlemad mööda, ise kohakuti ja kiirus 30 peale (järvevanal)

ja see mis te tegite pole m...i mängimine?
enda auto spido number kah teada GPSi [ja seda mitme erineva seadmega, nii telefoni-(nokia ja tomtom soft) kui ka PNAdega-(tomtom,mio, becker, viimasel küll mitte originaalsofti vaid Igo8-ga ). kusjuures korra oli nii, et testides 2-te erinevat navi, siis kiirus erines neil 1km/h] järgi ja kui ma vabakal sõidan teises reas cruisega gepsu järgi 55(spido 60) siis küll ei viitsi tõmmelda kui "mõni kiirem" tuleb, juhul muidugi kui pole vilkuritega auto. elu on näidand et ei jõua see tõmbleja kuskile, ikka oled järvel või kuskil sama foori aga
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas dellu » 06 Aug 2008, 01:00

Nagu ma ütlesin, siis ei uhkusta siin sellega. Lihtsalt oli mitusada kilti järjest köetud, kodu juba "paistis" ja viskas kopa ette, et üks vend lihtsalt eest ära ei kobi. Mingit põhjust tal seal reas olla ei olnud, parem rida oli suht tühi, õhtune aeg juba. Lihtdsalt mingi EGO rahuldamine, nagu paistab ka antud küsimuse püstitajal. Ja siis ei saa seda võrrelda, sest meie tegime seda hetkeks, et teise tähelepanu võita. Huvitav, et siis oli ta kohe paari sekundiga paremas reas, kuigi enne ei teinud märkamagi.
Ma sõidan ise ka tavaliselt +15-20 spido järgi, aga kiirematel kobin ikka eest ära. Ei ole sellist EGO probleemi. Kui tahab siis mingu. Isegi kui ta järgmise foori all on minu kõrval, ees, siis järgmise alt on suure tõenäosusega ikka läbi. Muidugi foore ja laineid on erinevaid. Näiteks kui ma Paldiski mnt -> Sõle ristist (suunaga mustamäe linna poolt tulles) stardin foori tagant esimesena jõuan ma täpselt üle Endla/Mustamäe tee/Paldiski mnt (ehk siis Hullumaja risti) ilusti Mustamäe teele. Seda siis piisavalt nobedalt kiirendades (auto nii 130-140kw suht kerge kere juures). Samas kui mingi pidu ees ei jõua läbi. Mustamäe teed samas polegi mõtet üle 50-60 sõita, siis saab ilusti rohelise lainega ühes otsast teiseni (seda muidugi väiksema liiklusega, tiheda liikluse korral pole vahet).
Ise sõidan ka motikaga, eriti ajavad närvi maanteel vennad, kes sõidavad täpselt keskjoone peal. Tal on endal 2-3 autot ees, vastu tuleb ka. Mööda ta ei saa, mina mahuks sealt vahelt läbi ka siis kui vastu tuleb. Aga ei, enamasti märkad, et seda tehakse pigem meelega. Enne isegi ta ei ole nii keskel, aga kui sind näeb tõmbab veel rohkem keskele. Mida sa sellega võidad või kaotad? Ma lähen ju niikuinii mööda ja ei sega sind. Linnas samuti selliseid. Ilusti mahuks läbi ja saaks ummikuga fooritaha esimeseks. Aga ikka on keegi, kes peab blokkima. Täpselt samuti lähen sealt fooritagant nii nobedalt ära, et enamasti ei jõua keegi taga püsida. Ei sega ma ju kedagi. Aga millegipärast on eestlases mingi tohutu kadeduseuss. Minge sõitke kasvõi Lätis, Poolas, Soomes jne. Seal maanteel võetakse kiirema korral ilusti teeserva, et mööda saaks. Meil aga tõmmatakse vasakule joonele, et jumalaeest mööda ei mahuks. Keegi idikas kunagi pani isegi vist krimi.ee foorumisse pildi, et vaadake kuidas Lätis "trügitakse". Lõpuks tehti selgeks, mis selle asja mõte ja võiks ka Eestis nii teha. Head nahka sealt kommentaaridest siiski ei tulnud. Vastaseid oli tohutult. Suhtumine oli umbes sama, "kus tal kiirem kui mul". Sedasi ei jõua ju kuskile, ei viitsi sellel teemal rohkem sõna võtta. Teada on, et see jääb lõputuks vaidluseks, sest osad on kindlad, et keegi ei tohi ju temast mööda minna, nagu sellega midagi kaotaks (a la järgmisel ristil on ta ju nüüd minu ees, mis siis, et endal ees tükk tühja maad ja ei liigu ülejäänud sõitjate tempos ja taganttulija võiks vabalt järgmise foori alt oma tempos läbi jõuda).
Näiteks veel, et eelmine nädal oli sõbral vaja ühte 14 tonni tühimassiga kallurit liigutada olude sunnil. Mul C kati load (õigemini küll C1 millega poleks tohtinud sõita), aga see sai hiljem avastatud, et see auto nii raske :). Siis jäi ka silma, et teatud sõiduautodel oli mingi EGO probleem, et kindlasti pean sinust ette saama. Sai foori taga kiirendusega mööda ära, reastus sinu ette ja siis venis mingi 40-45ga su ees edasi. Lõpuks viskas kopa ette ja sain nendest kahest debiilikust ikka mööda.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas bob615 » 30 Mär 2009, 17:42

projektigaga 150km/h saanud aga rohkem ei läinud kuna küünlajuhtmed vist hakkasid läbi taguma ja tõrkuma hakkas :D aga varsti on lennuk valmis mul :twisted: suvel kihutan tagurpidi ka kõigist mööda :twisted: et siis mazda 626 87a. 2.2 GD.
Don´t drink and drive
smoke and fly
:)


Ripplagede paigaldus ja soovil ka materjal:) töö korralik ja kiire:) 56504320
Kasutaja avatar
bob615
 
Postitusi: 17
Liitunud: 06 Mär 2009, 00:18
Asukoht: Ääsmäe

PostitusPostitas cabernet1 » 30 Mär 2009, 17:55

Nissan sunny 1,6 1988 aasta väljalase - Haapsalu lennuväljal koostöös võimuesindajatega - Radarisse 192 km/h. Tegemist oli siis suletud alaga ning võimuesindajate kaasabil sooritatud katsega, päevasel hea nähtavusega ning kuival ajal.

Konkreetse putukaga, millega hetkel liiklen olen korra rekkast möödasõiduks Tln-Trtu kaherealisel lasknud kiiruse 120 peale ning rohkem kihutanud polegi.
Ei näe vajadust.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas ZoommooZ » 30 Mär 2009, 20:03

dellu kirjutas:
ZoommooZ kirjutas:Kas millalgi on Vabaduse pst.-l kiirusepiirangut tõstetud või milles on asi.Ükspäev sõitsin mina umbes nii 55km/h teises reas ja tagant hakkati tuututama umbes, et ära jää jalgu :evil: .WTF kas siis minu 50 on aeglasem kui teistel.On ikka idioote jalaga segada meie liikluses.

Sellise asja nimetus on lihtsalt m.nni mängimine. Miks sa pead 2s reas sõitma 50ga. Vasak rida on siiski kiirematele. Jah LE järgi vahet ei ole linnas, samas mingi liikluses olev viisakus võiks ka olla (ok viisakus pole õige sõna, selle peale hakatakse kohe virisema-pigem liikluse lugemine ja mitte takistamine). Selliste rikkujate karistamiseks on politsei. Kui sina hakkad takistama, siis mingi hetk leitakse ikka võimalus mõõdumiseks. Olgu see siis süstides või hullemal juhul üle pideva joone vasakult. Ei ole ju vaja lihtsalt takistada. Eriti tore on kui sul Järvevanal kaks sellist kohakuti ees sõidab, igaks juhuks veel 60-65ga, et kiirust ei ületaks.

Ma ei tahaks su jutu peale väga sitasti öelda aga ära hakka lampi lahmima kui mu tekstist aru ei saanud.Sõitsin teises reas ,sest esimene oli kinni kuna seal sõitsid samuti NORMAALSE kiirusega autod.Mis loll jutt mina hakkan takistama?Krt. kui 50 siis see on kõigi kohta.Pole mingi vabandus ,et sul on kiire-vedanud ennast õigel ajal kodust (või kust iganes)välja.Järvevanal on minu teada 70 ja seal sõidan ma samuti nii kiiresti kui lubatud.Aga ka siis leidub mõni sinusugune kes arvab ,et tema 70 on ikka kiirem ja mina kui korralik liikleja tõmmaku nahh tema teelt.Ja selline idiootsus nagu see teie kahe autoga karpi surumine on kah karistatav.
Sa ei tahtnud uhkustada ,aga seda sa ju tegid.Mõtle ikka enne kui foorumisse sellise jutuga keksima tuled.
Selgituseks veel üks pisiasi-ma ei sõida autoga mitte esimest päeva ,et sa tuled mind siin n.....a õpetama. :twisted:
Sinu EGO probleem paistab sinu jutus seest ikka ülihästi välja.
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas bob615 » 30 Mär 2009, 20:11

Ega jah ei tasu töörahva ajusid n*****a. Ja meelega pidurdajaid tuleks samamoodi trahvida nagu kõiki kiirusületajaid ja veel suurtemate trahvidega :twisted: , pole siis üldse vaja liigelda kui tõesti hakkab pump üle taguma nii kui kiirus on ületatud juba max 5km/H :idea: :x
Don´t drink and drive
smoke and fly
:)


Ripplagede paigaldus ja soovil ka materjal:) töö korralik ja kiire:) 56504320
Kasutaja avatar
bob615
 
Postitusi: 17
Liitunud: 06 Mär 2009, 00:18
Asukoht: Ääsmäe

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist