Max kiirus.

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

PostitusPostitas cabernet1 » 30 Mär 2009, 21:14

Siinkohal olgu teile härrased taaskord meelde tuletatud, et SUURIM LUBATUD kiirus EI TÄHENDA VÄIKSEIMAT lubatud kiirust.

Kui on lubatud 50 km/h, siis 45 mahub seaduse sisse ning EI OLE liikluse takistamine ega põhjendamatult aeglane sõit.

55 km/h ON aga sealjuures SEADUSE RIKKUMINE ning kui J.Pihl taas asja kätte võtab ja politsei n*ssimise järgi jätab, jõuame ehk 0 tolerantsini tagasi, kus isegi 1 km üleliigset kiirust toob kaasa kopsaka trahvi.

Millal ometi saavad inimesed aru, et auto on ohtlik asi ja idioodist autojuhti, kes kiirust ületab, tuleks karistada TAPMISKATSET käsitleva seadusepunkti järgi.

55 km/h linnas annab kolossaalselt suurema tõenäosuse, et teele jooksnud kass, koer, siil, konn, orav või isegi lind leiab oma otsa. Muudest limukatest rääkimata.
Samas peab LE järgi autojuht tegema KÕIK endast oleneva, et VÄLTIDA otsasõitu inimesele, loomale või linnule. Sealjuures ka oma miljonidzhiibi keeramist ohutult vastu telefoniposti.
Kui paljud teist seda teeks mingi konna või orava pärast?

Mõelge veel, siis kihutage, mõelge veel... arenege... ja siis tulge siunama isikuid, kes seaduskuulekate (loe: Arenemisvõimeliste) õpilastena autokoolis said selgeks, et sõita tuleb alati ALLA suurima lubatud kiiruse VÕI suurima lubatud kiirusega... mitte aga sellest üle.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas HrHunt » 30 Mär 2009, 21:27

Aga kujutad sa ette kui palju suureneks igast limukate santsud elule kui sa ntx liikluses osalemisest loobuks? Lisaks säästaksid sel viisil loodust :)
191kW/380Nm/FWD/LSD & 60kW/110Nm/RWD+AWD/LR & 108kW/350Nm/AWD
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas jann » 30 Mär 2009, 21:28

HrHunt kirjutas:Aga kujutad sa ette kui palju suureneks igast limukate santsud elule kui sa ntx liikluses osalemisest loobuks? Lisaks säästaksid sel viisil loodust :)


5+ kiskuski juba liiga tõsiseks ära :D
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas cabernet1 » 30 Mär 2009, 21:35

HrHunt kirjutas:Aga kujutad sa ette kui palju suureneks igast limukate santsud elule kui sa ntx liikluses osalemisest loobuks? Lisaks säästaksid sel viisil loodust :)
Krt ma päris budist ei ole, et hakkan paljajalu mööda tänavaid kalpsama ja limukate eest palvetama :D Igatahes liiklust oleks meil rahulikumaks vaja, mitte järjekordset teemat, kus kirutakse rahulikke liiklejaid.

Kui just konti hammaste vahele närida vaja on, siis pigem need fossiilid, kelle luubid peas on paksemad, kui ülejäänud peakolu kokku ning laupäeva hommikul oma päevinäinud ladade või opelitega turule silku ostma sõidavad, peateele välja keeramist pelgavad, kuigi peateel tulev auto on 300 + meetrit eemal. Arvavad, et sõidavad vana vene kalluriga ja sealjuures ei tea, et fooris roheline nool vasakule lubab sooritada pöörde hoolimata sellest, et poole ristmiku pealt on näha otse sõitu keelavat punast tuld. Ning need, kes ei tea, et kui stoppjoont ei ole, tohib kõrvalteelt (kud ei ole foori) teele välja keerata ka ajal, mil kohe pöörde juures on foor, mis peateele punast näitab.
Vat see on liikluse takistamine ja just need isikud ajavad ülejäänud nõrganärvilised tigedaks ja nõelujaks nagu herilasepesa.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas ZoommooZ » 30 Mär 2009, 21:39

jann kirjutas:
HrHunt kirjutas:Aga kujutad sa ette kui palju suureneks igast limukate santsud elule kui sa ntx liikluses osalemisest loobuks? Lisaks säästaksid sel viisil loodust :)


5+ kiskuski juba liiga tõsiseks ära :D

Ikka peab keegi olema kes tuleb ja rikub alles arenemise alguses oleva hea kisma teema ära :D Tubli :)
Lihtsalt täna kordus sama asi,nagu mingi deja vu ja see lõi mütsi kuklasse.Sorry
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas reimps » 30 Mär 2009, 22:32

cabernet1 kirjutas:...kui J.Pihl taas asja kätte võtab ja politsei n*ssimise järgi jätab, jõuame ehk 0 tolerantsini tagasi, kus isegi 1 km üleliigset kiirust toob kaasa kopsaka trahvi.
Kui sa seda tõsiselt mõtled, siis soovin edu täpse jala/randme puhul!
Mina aga hakkan sellisteks aegadeks raha kõrvale panema, mul läheb Nõmme mäest alla tulles mõnikord 4-nda käiguga veeredes spidokas(odokas?) lausa 60 peale.

Aga mina pooldaks sellist varianti, kus valitud kaherealistel teedel Tallinnas (Järvevana tee, Sõpruse pst, Paldiski mnt, Pirita tee) oleks lubatud kuni 70 km/h teises reas. Esimeses las olla 50 km/h.
Materdamine alaku ;)
CRX. GSX-750R.
reimps
 
Postitusi: 83
Liitunud: 10 Okt 2007, 19:16
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas leviathan » 30 Mär 2009, 23:09

reimps kirjutas:Aga mina pooldaks sellist varianti, kus valitud kaherealistel teedel Tallinnas (Järvevana tee, Sõpruse pst, Paldiski mnt, Pirita tee) oleks lubatud kuni 70 km/h teises reas. Esimeses las olla 50 km/h.


loogiline mõtlemine on vist puudu?
kas ridade vahele tuleb su meelest panna betoonkamakad? või kui siis juhuslikult keegi nn "50-ne"mees rida vahetab näiteks vasakpöördeks ja siis "70-ne" mees sisse tagant sõidab? täna ju esmaspäev ,või läks tõesti ndv pikaks, niiet ära enam peale võta
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas tomkulibin » 31 Mär 2009, 00:00

Keegi teema pealkirja sisusse ka on süvenenud?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas nocarsystem » 31 Mär 2009, 11:32

midagi teemasse siis.
323 1,3 16v 54 kw olen max 150 km/h saavutanud
aastaid tagasi soome kiirteel 1.3 44kw 88aasta opel kadetiga 170 km/h
2.0 100kw 95aasta opel omega caravaniga raadil 190, oleks veel läinud, aga tee sai otsa ja õhtu hämarus segas, ja muidugi veel see asjaolu et kurvi tagant ilmus välja üks värviline auto, mis õnneks ei järgnenud mulle

ja ma ei ole uhke oma tegude üle!!!
Kasutaja avatar
nocarsystem
 
Postitusi: 40
Liitunud: 16 Juul 2008, 20:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas reimps » 31 Mär 2009, 11:43

leviathan kirjutas:
reimps kirjutas:Aga mina pooldaks sellist varianti, kus valitud kaherealistel teedel Tallinnas (Järvevana tee, Sõpruse pst, Paldiski mnt, Pirita tee) oleks lubatud kuni 70 km/h teises reas. Esimeses las olla 50 km/h.


loogiline mõtlemine on vist puudu?
kas ridade vahele tuleb su meelest panna betoonkamakad? või kui siis juhuslikult keegi nn "50-ne"mees rida vahetab näiteks vasakpöördeks ja siis "70-ne" mees sisse tagant sõidab? täna ju esmaspäev ,või läks tõesti ndv pikaks, niiet ära enam peale võta


Järvevana tee ja Lasnamäe kanal sobiks küll, palju seal neid vasakpöördeid on?
Teised on kehvemad variandid, seda küll. Aga see oligi ainult idee.
PS. Pole millelegi peale võtta, ma suudan ka kainelt lõõgastuda.

EDIT: teemakohasuse huvides: minu konnasilm on läinud kuni 140 km/h. Rohkem ei vajutanud, kuigi ruumi jätkus. Lihtsalt ei pea vajalikuks maanteel nii räigelt kiirust ületada. Rajale ei ole plaanis minna, ma rohkem linnas kruiisija.
CRX. GSX-750R.
reimps
 
Postitusi: 83
Liitunud: 10 Okt 2007, 19:16
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas leviathan » 31 Mär 2009, 13:51

reimps kirjutas:Järvevana tee ja Lasnamäe kanal sobiks küll, palju seal neid vasakpöördeid on?
Teised on kehvemad variandid, seda küll. Aga see oligi ainult idee.
PS. Pole millelegi peale võtta, ma suudan ka kainelt lõõgastuda.



sry et jorisesin , polnud just parim tuju ja viga oli üldse postitada nii.
teemasse - ise kunagi 626 ge v6-ga 200-ga kruisinud(mitte Eestis muidugi, vaid seal kus lubatud - saksas siis)
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas riisiveski » 31 Mär 2009, 15:06

Praeguse GY-ga ei ole veel leidnud aega ja kohta, et kiirust proovida.
Muidu eelnevate autode puhul on enda poolt saavutatud suurimaks kiiruseks kõikide eelmiste autode puhul olnud ~170 km/h, aga seda eranditult üldiseks liikluseks suletud aladel. Ühe auto jaoks oli tegemist max kiirusega, ülejäänutel oli ruumi veel küll-küll ;)
Ilmselt ei ole eriline kihutaja tüüp..
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas Siim » 31 Mär 2009, 19:51

mx-3 2,5 umbes nii :D 0-200-50-210-90-200 ning pidureid polnud enam :D aga suhteliselt stabiilselt seisis teepeal,jäik vedru ning madal ning tugeva külgseinaga rehv.

Mis põhjusel ning kus ma nii tegin jätan omateada kuna mõni võib veel ataki saada :D
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

PostitusPostitas hardstyler » 02 Apr 2009, 17:58

Kupeed maale viies sain 220 spidomeetrile. Tee oli üsna kehva ja künklik, niiet rohkem ei tahtnud.

Mind häirivad ka väga need teises reas niisama sõitjad. Ma kasutan teist rada ainult möödasõitudeks ja kui keegi tuleb tagant hooga peale, lasen kohe mööda või vajutan juurde. Linnas ei jälgi kunagi spidokat. Lihtsalt püsin voolus.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas kasparius » 27 Sept 2009, 21:10

323 familia 1.5- 110kmh pole peenestanudki
saab 9-3T- ametlikult 220 kiltsi-kellal täpselt 220
Saab 900T mitteametlikult 230
Mitsubishi L200 kastikas 160
318i 83kw- 190
Fiat Coupe T -oioi kui kergelt 200 kellal.
kasparius
 
Postitusi: 30
Liitunud: 18 Mai 2006, 13:30
Asukoht: TLN

Re:

PostitusPostitas evald112 » 31 Jaan 2010, 19:59

dellu kirjutas:Ise sõidan ka motikaga, eriti ajavad närvi maanteel vennad, kes sõidavad täpselt keskjoone peal. Tal on endal 2-3 autot ees, vastu tuleb ka. Mööda ta ei saa, mina mahuks sealt vahelt läbi ka siis kui vastu tuleb. Aga ei, enamasti märkad, et seda tehakse pigem meelega. Enne isegi ta ei ole nii keskel, aga kui sind näeb tõmbab veel rohkem keskele. Mida sa sellega võidad või kaotad? Ma lähen ju niikuinii mööda ja ei sega sind. Linnas samuti selliseid. Ilusti mahuks läbi ja saaks ummikuga fooritaha esimeseks.



LE järgi on keelatud kahel sõidukil üksteisekõrval ühel rajal sõita (va kahel motikal)
Samuti on sõelumine autode vahel enne valgusfoori keelatud(ohtlik olukord)

Auto sõidab keskjoonel ikkagi selleks et näha ette ja planeerida oma möödasõitu.

Veidi vanema autoga ummikus seistes ja nähes sind küljepeeglist sõelumas teeks mina ukse lahti rahuliku südamega.

cabernet1 kirjutas:55 km/h linnas annab kolossaalselt suurema tõenäosuse, et teele jooksnud kass, koer, siil, konn, orav või isegi lind leiab oma otsa. Muudest limukatest rääkimata.
Samas peab LE järgi autojuht tegema KÕIK endast oleneva, et VÄLTIDA otsasõitu inimesele, loomale või linnule. Sealjuures ka oma miljonidzhiibi keeramist ohutult vastu telefoniposti.
Kui paljud teist seda teeks mingi konna või orava pärast?




Enda ja autos viibijate ohutus ikka ennekõike. Sõitsin üks kord scoutspataljoni mööda paldiski maanteed, linnaluba hakkas lõppema. Udune oli ja kiirus 90alas 70-75. 5 rebast kaotas ilmselt elu sel õhtul kuna järsk pidurdamine oleks mind tee pealt välja viinud. Täiesti rahulikult kuulasin need laksud ära ja hiljem sihtkohta jõudes puhastasin kaltsuga stange eest puhtaks.
Kasutaja avatar
evald112
 
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Juul 2009, 20:50
Asukoht: Tartu

1992 Mazda 626

Re:

PostitusPostitas veekaheksa » 31 Jaan 2010, 23:39

cabernet1 kirjutas:Nissan sunny 1,6 1988 aasta väljalase - Haapsalu lennuväljal koostöös võimuesindajatega - Radarisse 192 km/h. Tegemist oli siis suletud alaga ning võimuesindajate kaasabil sooritatud katsega, päevasel hea nähtavusega ning kuival ajal.


Antud asjakesel on tehaseandmetel max kiirus olenevalt modifikatsioonist 160-170kmh. Mis forsseeringuga tegu oli, et nii uhked numbrid radarile said?

Enda MPV'ga pole kiiremini kui 150kmh lasnud. Sinnamaani läheb küll enamvähem kiirendusega.
All good things come to those who wait.
Kasutaja avatar
veekaheksa
 
Postitusi: 65
Liitunud: 02 Dets 2008, 21:19
Asukoht: Scand<V8>Prn

2004 Mazda MPV

Re: Re:

PostitusPostitas tomkulibin » 01 Veebr 2010, 00:50

veekaheksa kirjutas:...tehaseandmetel max kiirus olenevalt modifikatsioonist 160-170kmh...

Praegused autod on elektrooniliselt piiratud(mis ei tähenda, et nad enamat ei suudaks). Tol kaugel ajal panid esindajad kirja numbri, mille nad garanteerivad, mitte, et see oleks ületamatu lagi ilma järele aitamiseta. ka ise olen erinevate autodega saavutanud tehase lubatust enamaid kiiruseid ja ka selle eest riigilõvu maksnud...(viimase radariga fikseeritud ületuse eest maksin ikka hinge hinda- 5 rubla :cry:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas veekaheksa » 01 Veebr 2010, 11:47

No kui nii võtta, siis ise olen kahe GC Coupe 2.0 FE'ga(nii pre FL kui ka FL) variandiga omal ajal spido peal 200 ja 195kmh saanud(mis vajasid umbes 3-4km hoovõttu, Kiltsil on raja pikkuseks 2.5km!), mis tehaseandmete näol on täiesti reaalsed(seal on 185kmh pandud). See võiski reaalne kiirus olla, arvestades spidomeetri viga. Kui nüüd võrrelda GC Coupe ja Sunny 1.6, siis Sunny oleks vabalt igast asendist peeglisse saanud tolle 626'ga. Igasugused aga-ega-ning-kuid-vaid-oleksid jätke nüüd ära. GC 2.0 isegi karpaga oli ikka oma ajal suhteliselt kiire Mazda.
All good things come to those who wait.
Kasutaja avatar
veekaheksa
 
Postitusi: 65
Liitunud: 02 Dets 2008, 21:19
Asukoht: Scand<V8>Prn

2004 Mazda MPV

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas Ch » 01 Veebr 2010, 20:22

hehe, renault 5, miski 1 liitrine umbes ja itaalia kiirteel 145 km/h Tahokat ei olnud aga tundus et oleks veel läinud kui jõudu oleks olnud :D Samas eestis kunagi sõbra 1.6 (vist) sierra, pärnu mnt ja vaevalt sai 140 kätte :lol:
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas hardstyler » 18 Okt 2010, 16:11

Veidi vanema autoga ummikus seistes ja nähes sind küljepeeglist sõelumas teeks mina ukse lahti rahuliku südamega.


Ilmselt ei ole su süda eriti rahulik. Erakordselt lapsik käitumine. Mõistik inimene tõmbab oma küna eest ja laseb tsiklil mööduda. Mina olen võimalusel alati nii talitanud. Aga jah, enamus inimesi ei saa lubada endast möödasõitu. Enesehinnang muudab keskmise pereauto 3m laiuseks....

Ükspäev punnisin renoo kaubikuga mäest alla ja taganttuulega 170 km/h spidole. GPS näitas 158. Üsnagi hea näitaja. :D
121ga olen maksimaalselt 120km/h vajutanud. Möödasõiduks ei ole rohkem vajanud. Ega ta vist rohkem lähekski. :thumbup:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas R-go » 18 Okt 2010, 22:22

No mina oleks ükspäev peaaegu kaassõitja uksest suure ehmatusega välja hüpanud.Seisin rahulikult oma mõtetes foori taga kui ühel tsiklistil tuli kah mõte kõige ette sõita ja just minu kohapeal rutskat väänama hakata(sealt tuli sellist pauku ja seakisa).Mõni kõrgemas eas kodanik oleks võinud oma elukese sinna foori juurde autorooli jättagi niimoodi.
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas maaks » 19 Okt 2010, 16:52

Veidi vanema autoga ummikus seistes ja nähes sind küljepeeglist sõelumas teeks mina ukse lahti rahuliku südamega.

Selle uksega on nii ja naa, rattaga võib tagant tulla õbluke naisterahvas, kes saab kukkudes haiget ja hakkab nutma - kuna ratas tükkideks, aga võib ka sitemini minna. Ehk siis tulen mina, kukun, lõhun ratta - pärast seda oled sina haiglas. Muide, õnnetuse põhjustamises jääd sina süüdi, otsi LE-st "seisval sõidukil uste avamine".
Motikas ei ole autodele teepeal "konkurendiks", ta ei võta teilt ära ei ruumi, ega fooritsükli aeg - milleks idiooditseda.
Aga asjast kah, oma, nüüdseks müüdud 626 1,8 sain Kabala-Sonda lõigul spidoka järgi ~210 km/h. 4. käiguga rakendus piiraja, pidin 5. panema :-). Kiirus ületas tehase lubatut (178) sedavõrd, et ABS lülitas ennast välja - ilmselt sai kiiruste tabel otsa :D
Ei proovinud eraldi max. kiirust, vaid mingi seatikäkk ei tahtnud, et tast mööda sõidetakse.
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas GEDOHC » 19 Okt 2010, 17:30

mazda 626 1,8 dohc sed. 77kw trt mnt. 175km/h ei saanud lõpuni oma sooritust sest sini/punased vilkurid nurjasid selle..

aga maks. oli kunagi bmw 735 82.a 160kw 235km/h..varu oli + 8)
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

Re: Max kiirus.

PostitusPostitas R-go » 19 Okt 2010, 23:38

maaks kirjutas:


Aga asjast kah, oma, nüüdseks müüdud 626 1,8 sain Kabala-Sonda lõigul spidoka järgi ~210 km/h..[/quote]
Kusjuures pühapäeval Idast tulles just mõtlesin ,et sellel teel on päris hea oma auto proovile panna.Sonda poolt hoog ülesse,Ulvis korra 70-ne peale ja siis uuesti tuld. :thumbup: .Enamasti ju ainult sirge tee.Vilkureid pole ma seal kah kunagi näinud.Ja noh Teffole või Kriisale ikka midagi vabanduseks leiab :wink: .
Selle tekstiga ei taha ma muidugi öelda,et keegi peakski nüüd sinna kihutama minema.
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist