Mazda 323f Protege 5 2.0 03a. - vahetera

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 323f Protege 5 2.0 03a. - vahetera

PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2006, 15:19

Peaks siis olema Eesti esimene Protege5. Sest tuli ARK-is teha tüübikinnitus :roll:
See mis, kas ja kus erinevuset 323F-ga, seda ei oska öelda. Vilojeti teeninduses öeldi, et ah teil oli see välismaa auto... :o
Väljast paistab täitsa samasugune. Mootor 2.0 l. Käigukast automaat/poolautomaat.
Pilti hetkel käepärast pole, eks kunagi ehk ka mõni siia sattub.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2006, 15:20

Ootan pilte huviga :)
Anonymous
 


Re: Mazda Protege5 2003 vahetera

PostitusPostitas Rain » 08 Veebr 2006, 16:55

Tervist, ega sul see juhuslikult kollast värvi pole? Ma siin mingi aeg tagasi nägin treila peal ühte kollast Protege5'te aga ei tea kas see oli toodud lammutamiseks või tervena.

Üldiselt välimus peaks sama olema, sisus võib olla erinevusi , sest Eestis nahksisu sellele ei pakutud aga USAs küll. Ning mootoris on nipet näpet erinevusi.

Tere tulemast klubisse,
Rain
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda Protege5 2003 vahetera

PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2006, 17:30

Rain kirjutas:Tervist, ega sul see juhuslikult kollast värvi pole? Ma siin mingi aeg tagasi nägin treila peal ühte kollast Protege5'te aga ei tea kas see oli toodud lammutamiseks või tervena.

Üldiselt välimus peaks sama olema, sisus võib olla erinevusi , sest Eestis nahksisu sellele ei pakutud aga USAs küll. Ning mootoris on nipet näpet erinevusi.

Tere tulemast klubisse,
Rain

Tänud Rain.
Värv on sinine, puksiiri peal oleksid võinud seda küll dets.lõpus/jaan.alguses Tallinna vahel korduvalt näha. Tänud ARK-ile, nad ikka hoolitsevad puksiirifirmade teenistuse eest.
Sisu on tavaline riie, endale eriti ei istu nahksisu. Välimuses olen niipalju erinevust märganud, et ees udutuled on ümarad 323 kandiliste asemel.
Mootori poole pealt niipalju, et pisike ja nõrk aku andis esimeste külmadega otsad...
Anonymous
 


Re: Mazda Protege5 2003 vahetera

PostitusPostitas Rain » 08 Veebr 2006, 17:42

Kui see sinine on, siis see pole küll see mida nägin jah. Seda kollast nägin ma vist 2005 alguses või kuskil nii. Aga eks ARKile meeldib jah ringi joosta lasta inimestel, ametniku võimunäide ju ikkagi.

Aga sul peaks auto ju siiski selline olema:
Pilt

Et siiski kah 323 on ümmargustega.
vahetera kirjutas:Värv on sinine, puksiiri peal oleksid võinud seda küll dets.lõpus/jaan.alguses Tallinna vahel korduvalt näha. Tänud ARK-ile, nad ikka hoolitsevad puksiirifirmade teenistuse eest.
Sisu on tavaline riie, endale eriti ei istu nahksisu. Välimuses olen niipalju erinevust märganud, et ees udutuled on ümarad 323 kandiliste asemel.
Mootori poole pealt niipalju, et pisike ja nõrk aku andis esimeste külmadega otsad...
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 18 Veebr 2006, 14:50

Tre tulemast ja jääme siis pilte konkreetset isendistja tuleviku visioone kah kui on :wink:
Anonymous
 



Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron