Mazda 6 1.8 06a. - Denethor

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 1.8 06a. - Denethor

PostitusPostitas denethor » 11 Veebr 2006, 18:03

Niisiis, uuekesena mazdade kasutajate seas ja uuekesena siin foorumis

Pilt: http://www.it-id.ee/tanel/M6.jpg

Mazda 6 Elegance
Auto on soetatud veebruaris 2006,
Suht tühi masin. Toonklaas on lisaks juures.

Kui linnapeal kellegile jalgu jään, siis palun ette andeks, viimased kolm autot on olnud automaatkastiga - ümber õppimine võtab aega!

Lisaks pilte saab ikka! küsimise peale siis.

Terv,
Tanel
denethor
 


PostitusPostitas Anonymous » 11 Veebr 2006, 18:55

Tre tulemast siis ka :wink: Ja ehk on ka mingid plaanid :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas denethor » 11 Veebr 2006, 19:37

Kindlasti on plaane! Kõige pealt tahaks oma iPodi sinna audiosüsteemi sisse ehitada. Järgmiseks tuleks mõnevõrra uksi pigitada, edasi peaks hakkama kõlarite peale mõtlema. Vb ka subwoofer.

Välimuse poolest ei tea, viisakas oleks kindlasti ju mingi sporttuuning. Rahakotiraudasid vaadates pole see eriti tõenäoline. Katsuks teda esialgu bensiiniga tuunida. Minu sõidustiili juures kulub seda liiga palju!

Muidu, ideid oleks kindlasti! Helitehnika osas just eelkõige.
denethor
 


PostitusPostitas pokenaut » 11 Veebr 2006, 21:43

Tre ka minu poolt.
Muidugi pilte sooviks veel, tundub väga kena masin :D
Edu autoga tegelemisel

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 11 Veebr 2006, 22:15

tervist, uhke masin oskan öelda.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Veebr 2006, 00:57

Uued mazda 6'ed on mulle just meele pärase välimusega mazdad niiet ilus auto ja jõudu tegemisel :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas bmw » 12 Veebr 2006, 16:51

tervitused ka minu poolt:)
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas denethor » 12 Veebr 2006, 19:36

Rohkem pilte siis www.it-id.ee/tanel/M/

Unustasin siis mainida et suveks lähev 15" valuvelg ka alla 8)
Muidugi see ei ole sama hea kui 17", aga silmale parem kui ilukilpide vaatamine :roll:
denethor
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2006, 21:26

täitsa kena värvi 6
Anonymous
 


PostitusPostitas mazda95 » 14 Veebr 2006, 22:03

njaa, väga ilus välimus ikka, seal pole sul küll enam midagi lisada :D
Seest pilte ka näitad???
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas denethor » 15 Veebr 2006, 10:08

Seest on hele sisu! See on ka suht kena!
Aga seest pilte saab hiljem. Linnavahel mulle ei meeldi klõpsida eriti. Maale lähen, seal katsun õiged nurgad üles leida :D
denethor
 


PostitusPostitas nymmik » 21 Veebr 2006, 01:16

denethor kirjutas:Kindlasti on plaane! Kõige pealt tahaks oma iPodi sinna audiosüsteemi sisse ehitada. Järgmiseks tuleks mõnevõrra uksi pigitada, edasi peaks hakkama kõlarite peale mõtlema. Vb ka subwoofer.

Välimuse poolest ei tea, viisakas oleks kindlasti ju mingi sporttuuning. Rahakotiraudasid vaadates pole see eriti tõenäoline. Katsuks teda esialgu bensiiniga tuunida. Minu sõidustiili juures kulub seda liiga palju!

Muidu, ideid oleks kindlasti! Helitehnika osas just eelkõige.


Need integreeritud audiod on nats haiged kuna enamus ei oma AUX-IN sisendit aga abi saad www.sylfex.com 'st mul dvd sellega ja väga rahul. FM-modulaatorid rikuvad igasuguse heli nii ära, et jube kohe.

Deem et Mazda nüüd avastas tuuningumeeste abiga, et tumedad esituled on COOL'id, suvel plaanis enda vanemal kuuel ka see ette võtta.
nymmik
 


PostitusPostitas denethor » 26 Veebr 2006, 17:44

Nonii, eile hüppas kits ette, nüüd on number aknavahel ja esiots korralikult kannatada saanud. Homme vaatab, mis kasko räägib.
denethor
 


PostitusPostitas Anonymous » 26 Veebr 2006, 18:43

Tundub et see auto tuleb poodi tagasi viia :mrgreen: sellel needus külles :lol: :lol: :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas denethor » 26 Veebr 2006, 18:47

ilmselt küll.
denethor
 


PostitusPostitas ets » 12 Mär 2006, 22:28

woofri osas võin niipalju nõu anda,et kui kiikad korra pagassis akna laua alla siis näed,et seal on koht valmis juba kuhu saab paigutada 10 tollise suppari.sellist mitte kasti vajavat woofrit toodab pioneer ja koos võimendi ja paigaldusega läheb se sulle maksma 3500kr.(pole minuarust just eriti kallis :) )kui asi huvitab siis võin pikemalt seletada kus ja mis!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas denethor » 13 Mär 2006, 10:22

Seda auku olen seal kusjuures juba märganud jah. Aaaga, see kuu katsun ära maksta 3000 krooni omavastutust, mis kits haiget tegi autole! Siis tuleb mõned võlad ära maksta....
Siis hakkan huvi tundma selle vastu!
Aga see võib toimuda alles suvel :P
denethor
 


PostitusPostitas riits » 17 Mär 2006, 01:07

ets, kui mina seda tagaaknalauas olevat auku mõõtsin, siis sain tulemuseks, et sinna mahub 9 tolline element. Ja selle mõõduga agregaati pole eriti kuskilt saada... Eeldatavasti tuleb sinna mingi "üleminek" vahele panna...või oskad mulle seletada, kuidas sinna lihtsalt 10 tollise ära paneb?
Kasutaja avatar
riits
 
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Aug 2005, 18:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laika » 17 Mär 2006, 19:52

riits kirjutas:ets, kui mina seda tagaaknalauas olevat auku mõõtsin, siis sain tulemuseks, et sinna mahub 9 tolline element. Ja selle mõõduga agregaati pole eriti kuskilt saada... Eeldatavasti tuleb sinna mingi "üleminek" vahele panna...või oskad mulle seletada, kuidas sinna lihtsalt 10 tollise ära paneb?

Keegi ei keela suuremat elementi panna, heli mahub probleemideta väiksemast august ka läbi, puurid kinnitusaugud lihtsalt ava servast kaugemale :idea: Üleminekut oleks vaja siis, kui tahad väiksemat elementi panna.
Laika
 


PostitusPostitas ets » 20 Mär 2006, 10:51

riits kirjutas:ets, kui mina seda tagaaknalauas olevat auku mõõtsin, siis sain tulemuseks, et sinna mahub 9 tolline element. Ja selle mõõduga agregaati pole eriti kuskilt saada... Eeldatavasti tuleb sinna mingi "üleminek" vahele panna...või oskad mulle seletada, kuidas sinna lihtsalt 10 tollise ära paneb?
asi lihtne, see auk tuleb lihtsalt suuremaks teha! :D :wink:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas denethor » 20 Mär 2006, 21:35

Sain katkisest autost ka pildi tehtid.
www.it-id.ee/tanel/M/katkine_m6.jpg

Iseenesest, auto ju väga hull ei ole. Aga linna peal vaadatakse otsa nagu mõrvarile! Tahaks juba korda saada seda asja.
Järgmine esmaspäev võetakse töösse õnneks.
denethor
 


PostitusPostitas oggi1 » 20 Mär 2006, 23:00

kas kitseliha said vähemalt :D
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas bmw » 20 Mär 2006, 23:04

väga katki polegi, ma mõtlesin et hullemad on vigastused autol.

ei viitisi otsida aga olen näinud netis pilti kus auto oli kitsele pooleks sõitnud ja pool kitse oli läbi salongi taga pagassini läbi lennanud :!:
sellist asja pole varem näinud ja vaatepilt oli võigas
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas Anonymous » 21 Mär 2006, 07:16

Arvan et see oli fake, kunagi oli kuskil pildid kus Porsche esiklaasist oli väidetavalt mingi 200+ kiirusel kana sisse lennanud ja neid hoolikamalt vaadates sai ka pettus tuvastatud :wink:


SRRY, läks nüüd küll vist OT :oops:
Anonymous
 


PostitusPostitas denethor » 29 Mär 2006, 20:17

Auto on remondis, homme-ülehomme loodan uuesti rajale saada :-D

Kitseliha jäi tol hetkel tee äärde. Räägitakse, et kui kohe verd välja ei lasta, jääb lihale kibe maitse sisse. Ise ei ole küll maitsnud ja peale seda laksu ei ole väga tuju ka maitsta. Siiamaani käed värisevad hämaras sõites. Vaatab teeäärde ja iga natukenegi liikuvat asja kardab tee ääres. Jube!
denethor
 


Järgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist