Esma Auto, Tallinn

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Esma Auto, Tallinn

PostitusPostitas IvarR » 22 Veebr 2006, 22:06

Nii kuna nüüd pole esimene kord mil nende tehtud töö on alla igasugust arvestust siis kirjutan ka siia lõpuks oma kogemustest.

Autoks 1998a MX-3

Sai siis kunagi mindud esmasse enne talve et laseks rehvid ära vahetada ja muud pisihooldused.
Nii kaks päeva hiljem tuli vasak tagumine rehv velje pealt maha (velg millega mina olen suvi läbi sõitnud ning rehv mis on enne selle velje peal olnud ning seega pole sellist asja et rehv ja velg kokku ei sobi)
Sai kohale mindud, tunnistati et jah neil uus liim või mis iganes ning juhtub. Okei kuna asi juhtus 1km esmast eemal ja nad ise järgi tulid ma ei teinud sellest kära.

Siis läks mööda nädal aega. Maha tuli parempoolne tagumine rehv.
Sama viga ning uuesti tehti korda.

Kolmas kord oli siis täna ning seekord läks maanteel sirge tee peal vasak esimene rehv velje pealt maha. Tulemuseks auto kaldumine vastassuunda (jumal tänatud et keegi sel hetkel vastu ei tulnud), piruett ning tagurpidi kraavi samal ajal liiklusmärki riivates ning terve kõrvalistuja poolne külg on mõlkis ning peegel maas.

Homme üritan saada auto esmasse ja vaatab mis nemad sellest arvavad.

Üks asi on kindel mina omavastutust ei maksa, kuna auto jäi pidama põhja all kivi siis võis veel midagi katki minna ning kõik remondikulud maksab esmaauto. Kõik mida kindlustus ei korva.

Kuna eelnevate tööde kohta on ka paberid kõik olemas siis ei tohiks probleeme tekkida.

Roolis oli hetkel mul ema kes hetkel liikus kiirusega ca70kmh(teeolude tõttu) ning juhiload on olnud kauem kui mina siin ilmas.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 22 Veebr 2006, 23:14

Loota tuleb, et nad vastu kobisema ei hakka... Kuigi kindel ma selles küll ei oleks... Millal enne tegija suure prohmaka puhul oma viga on tunnistanud? Ütlevad, et teeolude tõttu läks auto libisemisse ja seepärast tuli ka kumm maha...
Igal juhul hoiame Sulle pöialt! :)
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 23 Veebr 2006, 00:57

kui neil seal keegi otsustajatest vähegi mõtleb, siis maksavad nad tekitatud kahju kobisemata kinni.
seniks oleks vast mõistlik teema isegi siit maha võtta, kuni asi ei ole avalikkuse ette jõudnud.
autode müüginumbritele ei mõju sugugi positiivselt teadmine, et firmaesinduse teenindajate "lahke abiga" võid end lausa surnuks sõita.
vaevalt nad sedasorti tähelepanust huvitatud on.

ema on õnnesärgis sündnud, edu talle!
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Shark » 26 Veebr 2006, 02:58

Ma ei sa hästi aru , kuidas saab rehv "lambist" velje pealt maha tulla ja mis liimimisest sa räägid,Ivar ? :shock:
Shark
 


PostitusPostitas choise » 26 Veebr 2006, 12:16

Shark kirjutas:Ma ei sa hästi aru , kuidas saab rehv "lambist" velje pealt maha tulla ja mis liimimisest sa räägid,Ivar ? :shock:

Liimix nim seda musta blöga mis nad tavaliselt paigaldusel vahele panevad aga osad kohtades kasut sellist seebi moodi asja mida lahjendataxe enne kasut veega ja vahest läeb neil ju ka suhe sassi!
choise
 


PostitusPostitas käpa » 26 Veebr 2006, 14:39

jama jutt.Olen kummi ribadeks sõitnud aga kunagi velje pealt maha.Sõber lasi terve jooksu +tagavara ratta räbalateks.Õhk ja traadid väljas oli siis alles tuli 1 veljelt maha.
käpa
 


PostitusPostitas IvarR » 26 Veebr 2006, 23:07

käpa kirjutas:jama jutt.


No esma ise tunnistas et nende viga oli se eelmistel kordadel seega jah seekord on neil natukene suuremad probleemid.
Selgus et põllule lendamisest on veljed kõverad ja sillad kõverad. Loodab et kere on vähemalt sirge.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas maaks » 28 Veebr 2006, 18:58

Sellest "rehv tuli velje pealt maha" küll aru ei saa.
Ega rehv pole siis liimitud, see mögin pannakse sinna sellepärast et aparaat kummil paremini libiseks, see ei ole liim.
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 537
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Veebr 2006, 20:15

Rahvas nimetab seda kohati ka liimiks.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas choise » 28 Veebr 2006, 20:16

kulibin kirjutas:Rahvas nimetab seda kohati ka liimiks.

See tihendab vahet velje ja rehvi vahe ja ka seob neid omavahel!
choise
 


PostitusPostitas 323IFF » 02 Mär 2006, 18:20

ühes rehvi vahetus firmas nägin kuidas töötaja valas sellele kummi rasv või vaseliin (kuidas ta tegelik nimi ongi) anumasse tosooli hulka.sest lahtisena nõud hoides kipub kuivama paksuks ja on raskesti määritav.AGA
tosool või midagi hullemat teeb selle savi veel vähem kleepuvaks,vaata et see esimene 4 ATM kontrollrõhk ei suru rehvi veljele kinnigi.Jääbki võibolla lahti,kuigi on õhutihe.
või ei tehta tänapäeval enam rehvi paigaldus koolitust.Sünnitakse oskajana.Good.year ja michelin nõudsid 95 aastal et kotrollrõhk (see mis kohe esimes hooga sisse lased) peab vähemalt minimaalselt 3,5 olema.Siis hakkad vajaliku numbrini mõõtu laskma.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas koer1 » 02 Mär 2006, 18:30

Ei ole viisakas nimesid nimetada, aga ühes tuntud autoremonditöökojas vahetati 4 rehvi peaaegu 2 tundi ja järgmisel päeval olid ikka kõik tühjad. õnneks see inimene seal enam ei tööta :twisted:
koer1
 


PostitusPostitas art » 24 Apr 2007, 11:12

Ega kellelgi ESMAS või Vilojetis tuttavaid ei ole?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Anonymous » 24 Apr 2007, 15:48

Hea teada.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 24 Apr 2007, 18:51

Eelnev ei olnud seotus antud teemaga ja kustus.
"koristaja"

Täna õnnestus esimest korda külastada Paldiski mnt. Esma Auto teenindust. Kuna tegemist on garantiiajaga siis loodan, et mingeid tagasilööke ei ole. Täpsemalt läheb aku vahetusse.
Siinkohal tekib küsimus, et millistel põhjustel jäävad tööd korralikult tegemata ja meistri poolt ülevaatamata enne kliendile üleandmist? Kas omavahel ei suhelda firmasiseselt või mis asjad seal lonkavad?
Keegi sellises kolhoosis töötav või varem töödanud kodanik võiks vastata. Mis toimub? :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas djk » 14 Jaan 2008, 13:18

Äripäevast või kuskilt üleeile lugesin et Esma valiti kõige paremaks klienditeenindusega ettevõtteks :)
djk
 


PostitusPostitas HrHunt » 14 Jaan 2008, 17:26

djk kirjutas:Äripäevast või kuskilt üleeile lugesin et Esma valiti kõige paremaks klienditeenindusega ettevõtteks :)


Selles osas on tõesti nagu läänes kui mitte parem.

Küll aga võib natuke viriseda selles osas et töökoja pool ei viitsi alati istet kiletada või sõrgu pesta. Hakkava või rooli ja käigukangi pakkekilega üle tõmbama.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 31 Mai 2008, 23:09

Esmas tehti hale tüng mulle: Otsustasin et kuna suvel annan kohati korralikult lappi siis teen 2 hoolduse vahel lisa õlivahetuse. Ja kuna Mazda valab vaikimisi poolsünti sisse siis nõudsin täissünti. Tehti töö ära, vaatan paberit, liitrihind kuidagi odav. Küsisin üle KAS ON TÄISSÜNT. Tüüb teatab ikka ikka jaa jaa. Nüüd panin pabereid sahtlisse sattus see näpu vahele toksisin netti sisse õli margi. Loomulikult harilik poolsünt... URRRRRR
Hea et esmaspäev on kaugel preagu läheks küll teeks korraliku lamendi seal.

Kas keskile veel sellist nalja tehtud?

Teine küss kuidas viimasel ajal keretöödega olnud? Teevad korralikult või plätserdavad ntx salongi ära lisavarustusena?
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nikolaik » 02 Juun 2008, 14:47

Mind ka nüüd huvitab, kumb esinduses on parem teenindus, kas Paldiski mntl või Akadeemia teel? Täna just käisin esisilla reguleerima ning paberite järgi oli küll midagi tehtud, aga selline tunne, et midagi pole muutunud. Probleem on nimelt selles, et täiestu tutikas MAZDA6 kisub vasakule.
Mazda 6, 2008, 2.0 automaat, luukpära
nikolaik
 
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Apr 2008, 09:37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas bearbeer » 02 Juun 2008, 18:08

HrHunt kirjutas:Teine küss kuidas viimasel ajal keretöödega olnud? Teevad korralikult või plätserdavad ntx salongi ära lisavarustusena?


Mul jäeti tagumise ukse polstrid lahti, pidin ise pärast kinni panema, lisaks märkasin et esimese ukse nurgas olev lamp ei põle, ostsin uued pirnid ja suur oli üllatus kui katet maha võttes lampi seal sees ei olnudki (enne kindlalt põles) hiljem leidsin puuduva pirni istme vahelt üles. Juhipoolne nahkiste oli ka ära kriimustatud. Tõestada ma seda muidugi ei saa ja oma närve kulutama ei viitsinud hakata.
bearbeer
 
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Juul 2007, 16:08
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas revo5 » 02 Juun 2008, 18:44

mul kogemusi akadeemia keremeestega :D süüdimatud vennad, keerasid tooni tuksi, "unustati" pooled asjad vahetamata. Lõpuks käis masin 3 korda ümber tegemises.....
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 02 Juun 2008, 19:50

Njaa, huvitav kas see aitaks kui enne suuremat tööd nõuda kere/salongi kiirinspektsiooni ja allkirja et masin on vastu võetud ideaalses korras. Ma nimelt talun jube halvasti kui auto on p keeratud :D
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas undu » 03 Juun 2008, 12:57

See aitab kindlasti, iseasi kas keegi sellist akti on sealt poolt valmis koostama. Hiljem võib selline allkiri just selle allkirja andjale korralikult pahandust kraesse tuua.
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ets » 03 Juun 2008, 19:52

djk kirjutas:Äripäevast või kuskilt üleeile lugesin et Esma valiti kõige paremaks klienditeenindusega ettevõtteks :)

kuna teise autoga(töö auto)käin vehos siis oleks nende mazda hoolduste kohta nii mõndagi öelda,alustades meeldetuletusega hooldus ajast ja selle valmimisega sms näol. mida esmas ega vilojettis pole kohanud!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas ivark » 05 Juun 2008, 11:28

Ei kannata kriitikat kumbki asutus. Kui kahest sitast valida, siis saia saab võibolla Paldiski mnt. omast, seal anti komm kaasa ja mingi lapsekäekirjaga kaardike järgmise hoolduse ajaga. Vilojett leidis aga vigu, mida pole olemaski. Edaspidi teate, et Vilojeti kõver valuvelg=pealejäänud piduriga, mis tehti Mazdaabis väikse rahaga ära.
ivark
 
Postitusi: 47
Liitunud: 04 Dets 2006, 16:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist