Pettus toob turule tuhanded keritud odomeetritega autod

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Re: Pettus toob turule tuhanded keritud odomeetritega autod

PostitusPostitas ance » 15 Sept 2011, 19:21

skyline kirjutas:Kurrat, nägin selles Pealtnägija videos taas seda AnD autoaia tumeda peaga prillidega vene juuti, kes ajas videos iba, et venelased tahavadki keritud autot. See oinas valetas ka 2009 sügisel mulle :evil:


Sai isegi selle tegelae juures ühte Xedos 6-te vaatamas käidud. Kuulanud tegelase jutu ära, tegin sealt sama kiirelt minekut, kui sinna sattund olin. Jättis kohe oma jutuga päti mulje.

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Pettus toob turule tuhanded keritud odomeetritega autod

PostitusPostitas londiste » 15 Sept 2011, 22:20

riisiveski kirjutas:
londiste kirjutas:riisiveski, mismõttes ei ole karistatav?
kelmuse paragrahvi alla mahub üsna mõnusalt. eesti tüüpiline häda - seadused on, aga neid lihtsalt ei rakendata.

spidomeetri teemal - näita mulle seadusepunkti, mis sätestab spidomeetri korrasoleku (ja samal ajal ei hülmaks odomeetrit) :)

Loomulikult on ostja teadlik petmine vale, kuid antud kontekstis ainult odomeetrile tugineda ei saa. Kontrollorganid peavad vaatama suuremat pilti - kui palju autosid müüakse, mis hindadega need sisse ostetakse, mis hinnaga müüakse, kui palju selle pealt makse tasutakse jne.

Spidomeetrist - majandus- ja kommunikatsiooniministri 13.06.2011. a määrus nr 42 Mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuded
ning nõuded varustusele
, Lisa 1, kood 623.

ossa raisk, viitsisid üles otsida. :wtf: :shock: :o
üks virtuaalne tugrik sulle :)
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kasutaja avatar
londiste
 
Postitusi: 69
Liitunud: 16 Juun 2009, 10:07

Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist