Kaamera autosse

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Snuffit » 19 Okt 2011, 17:39

KRANTS kirjutas:minu kaamera (esimene link) jõudis eile kohale. Tellitud sai 5nda pärastlõunal :roll:


Jääme testvideosid ja kasutusmugavust ootama :mrgreen:
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 19 Okt 2011, 18:15

Snuffit kirjutas:
KRANTS kirjutas:minu kaamera (esimene link) jõudis eile kohale. Tellitud sai 5nda pärastlõunal :roll:


Jääme testvideosid ja kasutusmugavust ootama :mrgreen:

testivideod on olemas. kasutusmugavuse kohapealt saaks norida. Kuna kaks kasutuspäeva seljataga, siis oaraku tahaks veits juurde investeerida ja vähe "arenenuma" asja muretseda :roll:

Hullarist Cabernet' kolleegide juurde (koerte värvimine) sõit :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=ll6e5rbzY_I
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Snuffit » 19 Okt 2011, 19:24

räägi siis meile ka, mida kasutusmugavuse kallal norida saaks ja mis see "arenenum" toode olla võiks? :thumbup:
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 19 Okt 2011, 19:56

kasutusmugavuse arvelt annaks teha üht-teist. Esiteks võiks olla lisaks olemasolevale 6 nupule veel lisaks 1-2, mis aitaks sõidu ajal veidikene asju lihtustada. Näiteks, kui saad midagi filmitud, mis kaotsi ei tohiks minna, kuni arvutisse jõudmiseni, võiks see kergelt 1 nupuvajutusega "lukustuda", ehk siis seda ei saaks üle kirjutada. Praegusel juhul toimivad asjad nii, et kui mälukaart täis saab, siis hakkab varasemaid faile üle kirjutama. Kahjuks on ka maksimaalne klipi pikkus 15 minti. Tegelikkuses võiks olla klipi pikkus kogu allesoleva mälu ulatuses, kuid sellega kaasneks ka kindlasti mingeid miinuseid.
Samuti võiks need lisanupud aidata videosi kustutada, vaadata jne jne ka otse seadmest, enne, kui kuskile arvuti taha jõuaks.


Täiustunud seadme all pean ma silmas juba GPS-iga seadet, mis salvestab asukoha ja kiiruse. Näiteks oleks see hea siis, kui mõni debiilik jääb kaamerasilma ette oma nahhaalsusega linna(/maantee)liikluses ning seadusesilmale "vihet" andes, saaks ära tõestada nii asukoha, kui ka kiiruse. Kuigi sellised aparaadid ei ole kalibreeritud, ega piisav tõendusmaterjal kiiruseületamise hindamiseks, oleks see abiks ikka :thumbup:

Kindlasti pole mul meeles kõik hea ja halb, mida ma kogenud olen, kuid midagi siiski.

Kui kellelgi küsimusi on, proovin vastata, kui keegi tahab oma käega seadet katsuda, siis Tallinna linnas olen kättesaadav :wave:
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 20 Okt 2011, 08:51

Ma loobusin Krantsi ostetud toote tellimisest just seetõttu, et sellel on juhtnupud displey alaosas ehk see tähendab seda, et nende kasutamiseks peab sõidu ajal displey pidevalt olema ripakil avatud asendis ehk häirib enam vaatevälja, seetõttu tellisin seadme külgedel asuvate nuppudega variandi.
Pilt ise tundub testvideos veidi kitsa vaatenurgaga ning jõnksutav hoolimata sellest, et helisalvestus on maha keeratud, äkki tuleneb see sellest, et mälukaart ei võimalda piisava kiirusega videot sinna kirjutada?
Ise tellisin omale UK-st Kingstoni 16 GB klass 10 mälukaardi.... huvitaval kombel sai sealt 16 GB tuntud tootja kaardi sama hinnaga, mis meie mail pakutakse 8 GB kaarte. Järjekordne tõestus, et elame toredas banaanivabariigis, mille alamaid usinad kaupmehed koorivad nagu jaksavad :(
Väga loodan, et hiljemalt järgmine nädal saan ka oma kaamera kätte (mälukaart jõudis enne kohale) ja testvideod üles panna.

Krants, sel mudelil paistab night vision ka olevat. Äkki viitsid ühe video ka pimedas teha, et näeks siis ka kaamera kvaliteeti?
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Snuffit » 20 Okt 2011, 09:31

Max klipi pikkus 15 min on kuidagi vääääga vähe ju. Justnimelt tahaks seadet, mis filmiks ikka kogu kaardi ulatuses niikaua kui ise tahad. Maanteesõidul või pikemal linnaotsal pole sel mingit pointi ju, klõpsi iga 15 min tagant uuesti filmima.

Ja sellisel juhul juhtuks Murphey seaduse järgi midagi "põnevat" niikuinii just siis, kui oled kahe klipi filmimise vahel ja kaamera ei vunka :mrgreen:
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 20 Okt 2011, 09:48

Seal peaks olema see värk, et valid kas teed 2 min 5 min 10 min või 15 min pikkused klipid ja mida pikema klipi pikkuse valid, seda pikem olevat vahepeal toimuv salvestusaeg, mil toimub vististi sisemälust mälukaardile kirjutamine ja uut salvestust ei toimu. Minu meelest 15 min klipi puhul see vaheauk oli ligi paar minutit kui kaamera ei filmi ja liikluses toimub selle ajaga teinekord nii mõndagi. Vähemalt nii ühes youtube'i tutvustuses kirjutati, olid vist need tutvustused:
http://www.youtube.com/watch?v=lwBmNk-mHU8
http://www.youtube.com/watch?v=wBdD1yYx6os
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 20 Okt 2011, 16:30

kaamera filmib kogu aeg. ei loe kui pikki klippe tahad. Samuti ei pea peale iga klippi uuesti kaamerat käima vajutama, vaid ta filmib ise edasi, salvestab iga 16 minuti tagant klipi. Samuti, kui kaart täis saab, hakkab üle kirjutama. Kuna mul sees miski 2GB juust kaart, siis mingist kirjutamiskiirusest ei saa unistadagi...

Display alaosas olevad nupud ongi selleks, et asjaga tegeleda siis kui sa kohal seisad. Aparaadi tööle lülitamiseks/filmimise alustamiseks/-lõpetamiseks on kaks nuppu nöp "aparaadi taga", ehk siis salongipoole. Teiste 4 nupuga sa sõidu ajal ei tee midagi, need juba seadistamiseks jne...
Sellel mudelil on küll mingi night vision. Pimedas filmimine on ka selline suhteline. Video alguses olen ma oma kodu ees, kus saviets ei raatsi valgust kasutada. Hiljem läheb pilt vähe paremaks http://www.youtube.com/watch?v=ysq3xukf1Dw

Eile õhtul keerasin ka kella ja kuupäeva õigeks, seega edaspidi hakkavad ka õige ajaga klipid olema :mrgreen:
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 20 Okt 2011, 18:01

KRANTS kirjutas:Sellel mudelil on küll mingi night vision. Pimedas filmimine on ka selline suhteline. Video alguses olen ma oma kodu ees, kus saviets ei raatsi valgust kasutada. Hiljem läheb pilt vähe paremaks http://www.youtube.com/watch?v=ysq3xukf1Dw

Eile õhtul keerasin ka kella ja kuupäeva õigeks, seega edaspidi hakkavad ka õige ajaga klipid olema :mrgreen:


Pimedas filmitu on tõtt öelda ikka hirmutavalt nadi. Ilmastikutingimused muidugi ka kõige halvemad mis olla saab, vahetult pimenemas ja sajab.
Oled sa kindel, et night vision oli ikka sisse lülitatud?
Näiteks minu tavalisel Sony videokaameral muudab night shot inimesed selliste läikivate silmadega vampiirideks, keda on pimedas väga hästi näha. Kui sel kaameral ikka mingi infrapuna põhine night vision olemas on, siis peaks tulemus ikka parem olema kui seni filmitu. Muidugi variant et hiinlased on lihtsalt bluffinud ja seda funktsiooni ei olegi.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 20 Okt 2011, 18:40

samas night visioni lambid (pirnid) on kaamerasilma juures olemas (6tk). Ma settinguid näppinud pole, kuid mu teada peaks see asi automaatne olema. Miski aeg kui vastavad tingimused saan jälle ja aega on, siis tsekin üle..
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 03 Nov 2011, 21:54

Nii, 2 päeva jäi kuust ajast puudu ja lõpuks sain ka mina oma kaamera Hiinast kätte :)
Üldiselt esmamulje põhjal arvestades ca 24 eurost hinda oleks patt eriti rohkemat tahta.
Panin täna õhtul peale kätte saamist kohe külge, aga settingud olid paigast ära ja hetkel suuremat asja videot ei saanud.
Kui esmamuljete põhjal öelda, siis kasutajaliidese loogika on .... prantslaslik, pole väga loogiline, aga mitte ka kõige hullem
Akna külge kinnitamise jalg miskipärast nagises ja videosse jäi pidev kinnitusjala nagin peale, katsun selle ära ellimineerida.
Video kvaliteet oli vaikimisi VGA ja öösel filmitu meenutas esimesi mobiili kaameraid mingi 0,3 Mpx resoga ehk midagi saad aru mis toimub, aga mitte eriti :) Vähemalt foori all seistes eessõitva auto numbri näitas ära :thumbup:
Kuna videoklipi pikkuseks seadsin 10 min, siis tuli klipi mahuks üle 200 MB ja seepärast ei hakka seda hetkel Youtube'i toppima.

Nüüd näputasin ja seadsin max reso peale, mida väidab vist 5Mpx ja max standardiks SXGA, mis peaks tegema 1280x1024.
Homme hommikul valgega teen uued sõidud ja vaatan mis saab, lähipäevil panen siis mõne video lingi ka siia üles.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Snuffit » 04 Nov 2011, 00:48

pane üles jah.. vaatan et sel ka 120 kraadise nurgaga objektiiv, peaks üpris okei jääma. Jääb muud ka peale kui ainult otse ees toimuv :mrgreen:

Kuna ise sõidan lisaks ka tsikliga ja talvel sõidan ka lauda oli mõte tellida selline universaalsem isend prooviks - miskit sellist http://www.ebay.com/itm/TOP-high-quality-2-0-MP-CMOS-Waterproof-Action-Camera-5-LED-/250923800325?hash=item3a6c395705&item=250923800325&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr#ht_1478wt_1185

2 akut ka kaasas, peaks täitsa bro olema 8)
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas JaanusM » 04 Nov 2011, 11:45

200mb 10 min, suht ränk ju :D.
Salvetatavat failitüüpi ei saa kuidagi muuta?
mpeg4 võtaks nt tunduvalt vähem mahtu või kui saaks ta veel 3gp-ks siis oleks vapseh luks värk.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Snuffit » 04 Nov 2011, 18:46

pole väga hull ju tegelikult. Mul see väike spycam lindistas 8gb kaardi täis mingi 2-2,5 tunniga, seega mingi 60 mega minut 8)

ja kvaliteet ei olnud mingi full HD või midagi, tavaline telefoni kvaliteet pm :mrgreen:
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 07 Nov 2011, 10:27

Jagan mõne päevaga kogunenud kaamera kasutuskogemusi. Jah, sõna HD on seal peal naljanumber. Tegelikes paberites on kirjas, et sensor on 1,3 Mpx ja nii ta arvatavasti ka on, ehk selline kehvema mobiilikaamera tase. Ainus mis eristab kehvast mobiilikaamerast on laiema nurgaga objektiiv ja heli suudab ka erinevalt odavast mobiilist üsna talutavalt salvestada nii et autos toimuvast vestlusest või taustal mängivast raadiost on võimalik aru saada.
Miinustest:
1) Kaamera kinnituskruvi koht, mis kinnitub kaamerasse kipub nagisema kuna 2 plastmassi vastakuti ja nii võibki videos ainsa helina peale jääda vaid nagin  Täna võtan lahti ja liimin sinna väikese vildi vahele.
2) Öösel on kaamera sisuliselt kasutu, vähemalt väljaspool asulat. Reedel sain maanteel ehmatuse osaliseks, kui vastutuleva auto tõttu tõmbasin pooltuledele ja teise autoga kohakuti olles nägin äkki, et rebane istub tee äärejoonel ja lakub oma mune rahulikult. Krt, need loomad on väga julgeks läinud. Pärast videot vaadates rebast võis seal vaid hoolikalt vaadates aimata ja pidi teistele seletama, et seal oli tõepoolest see loom olemas. Tänavavalgustusega aladel filmib pimedas veel midagigi.
3) Displei võiks olla pime kui klapp on kinni, praegu töötab see kogu aeg, mis paratamatult sööb pidevalt seadme akut
4) Hoolimata seadistatud maksimaalsest resolutsioonist on eessõitva auto numbrimärk loetav vaid päris p….s kinni sõitmisel. Võimalik, et päikeselisemal päeval on loetavus parem
5) Kui mälukaart on kaameras ja kaamera ühendada arvutiga ning proovida videosid otse kaamerast maha mängida, siis pilt ja heli hakivad ca 4 sekundiliste intervallidega. Kui failid on juba arvutisse laetud, siis sealt mängib sujuvalt ja probleemideta. Arvatavasti on asi kaamera protsessoris, sest mälukaardi valisin vist max võimsusega mis kirjutab ja loeb 10Mbit/s kiirusega

Kõva pluss on see, et sigaretisüütajasse minev toitejuhe on tervelt 4m pikk. Seeläbi õnnestus mul toitejuhe viia laepolstri ja aknaposti katte alt ning armatuurlaua alt kenasti peitu, nii ei ripu mingit segavat kaablit mul pidevalt vaateväljas. Laepolstri alt on väljas vaid ca 10 cm juhet, et saaks tahavaatepeegli juurde kinnituvale kaamerale juhtme taha torgata. Mida vähem asju vaatevälja segab, seda parem.
Liikumissensor on ka hästi töötav, kui panna auto käima, siis hakkab filmima kui auto paigast liigub, kui auto seisma jääb ja süüde välja võtta, siis filmib veidi aega edasi ning lülitub välja. Selle väljalülitusfunktsiooni vist ellimineerine menüüst ära, et parklas toimuvaid mõlkimisi vajadusel peale saada.

Õhtul katsun panna siia siis lõpuks paar video linki erinevates ilmaoludes ning pildid installatsioonist.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 07 Nov 2011, 22:56

Nii, siit tuleb paar videot.
Enamike videote häda on, et kaamera ja jala kinnituskoht hakkab nagisema, mis tekitab vastiku põrina videosse. Praeguseks hetkeks modisin veidi kinnitusjalga ning panin sinna pehme teibi vahele ja homme vaatan, kas saan sellest põrinast lahti.

Päevane video 1280x960 resoga http://www.youtube.com/watch?v=h0MndaLelSg

Õhtune video pimedas 640x480 resoga http://www.youtube.com/watch?v=EGrEzFhEfb8

Päevane pikem video 1280x960 resoga http://www.youtube.com/watch?v=PPEsWsa4_wU
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 08 Nov 2011, 08:40

Nii hullult pläriseb vä? :wtf: :wtf: Mu omal on õnneks keermepesa ja polt metallist ja ei tee liigseid hääli.

Mis sa sinna kojamehe juurde peitsid? Auto võtmed? :mrgreen:
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 08 Nov 2011, 09:45

KRANTS kirjutas:Nii hullult pläriseb vä? :wtf: :wtf: Mu omal on õnneks keermepesa ja polt metallist ja ei tee liigseid hääli.

Mis sa sinna kojamehe juurde peitsid? Auto võtmed? :mrgreen:


Panin paar tükki kahepoolset teipi sinna keerme ja kaamera kinnituskoha vahele, nüüd hommikul paistis, et oli juba plärinavaba :)
Võimalik, et minu oma viga, olin selle keeranud selle kinnituse üsna kõvasti kinni, sest muidu jäi tunne, et kaamera ei näita otse. Seal on selle jala keerme otsas ka väike säbruline kummipadi, aga see oli küll sellisest jäigast kirsa põhja kummist ja seepärast liimisingi sinna pehmemat materjali peale. Lisaks lasin reguleerimisliigendite vahele X-1R määrdeõli.

Kojameeste juurest võtsin ära puulehe, võtmeid seal ei hoia :)

Krants, kuidas su kaameral öine pilt on? Kas endiselt selline nagu tolles lingis, mis varasemalt andsid?
Mu kaameral öösel küll infrapuna ledid vaikselt säravad, aga mingit tolku neist ei paista olevat, äkki üldse puhas butafooria.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 08 Nov 2011, 10:07

Ma pole peale seda korda öösel autoga sõitnud. Kui päris aus olla, siis ma pole üle nädala ÜLDSE autoga sõitnud ja täna lähen esimest korda, peale 1. nov toast välja :D Seega pole midagi saanud kontrollida, ega ühtegi videot juurde...
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 09 Nov 2011, 11:18

Ei tea, kas mu auto kaamera peksab segast või on siis see night vision lihtsalt segane. Praeguseks on kahel korral kogu displei pilt olnud kollakas nii valges kui pimedas justkui vaataks maailma läbi mingi jahilaskuri prillide mis teeb küll asjad kontrastseks kuid tundub pigem mingi veana. Korraks välja lülitades on asi taas korras olnud. Võimalik, et see night vision lülitub sisse nii kuidas ise heaks arvab või hakkab see riistapuu juba pekki minema :(
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 18 Nov 2011, 17:30

Ma ei ole ikka sellest kaamera kinnitusjala naginast ja plärinast lahti saanud hoolimata lisatihendi paigaldamisest ja liigendite määrimisest :(
Tellisin Hiinast nüüd eraldi selle metallist jala ca 4 eur eest nagu Krantsi seadmel on. http://www.ebay.co.uk/itm/Mini-Camera-S ... 3a69c51dfd

Ehk see ei nagise. Pealegi paistab see metallist jalg olevat lühem ja seeläbi varjab vaadet ehk vähem kui praegune üsna pikk plastist jalg. Vast saaks siis kaamera sisuliselt tahavaatepeegli taha peitu.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 18 Nov 2011, 17:41

mul sarnane toode, igatahes, ei nagise.
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 29 Nov 2011, 22:29

Nii, sain ka kaamera naginast lahti :)
Lõpuks selgus et probleemi allikaks oli hoopis see lahtiklapitav displei. Ostsin Decorast riidest teipi, panin seda ühe riba displei alaäärde, teise ülaäärde, tilk x-1r universaalõli ka displei hingede vahele ja saingi naginast priiks :)
Uus kinnitusjalg on küll hiinamaalt tulemas, kuid seda vist enam vaja ei lähegi.
Panin uue, naginavaba testvideo, mis täna tehtud, ka vaatamiseks üles http://www.youtube.com/watch?v=yT_iiJ9sVSE

Edit: Nii kui video üles sain, tuli meilile Jewtuubist kiri: "Your video, PICT0324, may have content that is owned or licensed by Sony ATV Publishing.

No action is required on your part; however, if you are interested in learning how this affects your video, please visit the Content ID Matches section of your account for more information.

Sincerely,
- The YouTube Team"

Mida see veel tähendama peaks? Sonyga pole seal midagi pistmist, kaamera hiinakas, kaart sees Kingston, ei tea kust Sony need oma õigused võtab? Ühtegi Sony esindust ka videole ei jäänud :crazy: Jah, ma võin oma road movie muidugi hea meelega Sony Picturesile maha müüa hea papi eest, kui neil huvi on :)
Või ei tohi enam autoraadio taustal käia ja seda võetakse mõne Sony musicu poolt promotava kastraadist tapeetartisti avaliku esitamisena? :D
Kas see kiri tähendab mingit autoriõiguste jama?
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas Evert » 30 Nov 2011, 10:42

Jama ei tähenda, äärmisel juhul võtab juutuub lihtsalt su video maha. Aga võid ju uurida "the Content ID Matches section of your account for more information".
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 30 Nov 2011, 11:24

Evert kirjutas:Jama ei tähenda, äärmisel juhul võtab juutuub lihtsalt su video maha. Aga võid ju uurida "the Content ID Matches section of your account for more information".

Vaatasin järgi, edasi viis mind link järgmise jutuni:
"Teie video ( Modifitseeritud auto videokaamera testvideo ) võib sisaldada sisu, mille omanikud või mille litsentsi omanikud on järgmised isikud:
Juriidiline isik Sony ATV Publishing ja UMPG Publishing Sisu tüüp: Heliteos
Mida teha?

Teil ei ole vaja midagi teha. Teie video on endiselt saadaval kogu maailmas. Mõnel juhul võivad reklaamid ilmuda teie video kõrval.
Mida saab oma video olekuga teha?

Pidage meeles, et video olek võib muutuda, kui sisu omaniku valitud eeskirjad muutuvad. Võib-olla soovite regulaarselt kontrollida, kas teie jaoks on saadaval uusi valikuid.

Teatud tingimustel võite autoriõiguste nõude vaidlustada. Need tingimused on:
kui sisu on ekslikult tuvastatud ja on tegelikult tervikuna teie originaallooming;
kui usute, et teie kasutus ei riku autoriõigusi (nt USA seaduse järgi on tegemist õiglase kasutusega);
kui teil on omaniku luba sisu kasutada.

Vajan lisateavet. Soovin vaidlusprotsessi kohta lisateavet.

Leidke mõni minut aega, et tutvuda meie abikeskuse jaotisega Eeskirjad ja autoriõiguste juhised, kust. saate lisateavet autorikaitseseaduse ja meie sisutuvastusteenuse kohta."

Ühesõnaga autos raadiot või plaati kuulates võite te jewtuubi arvates rikkuda EMI, Sony musicu või kasvõi Kapa-Kohila Recordsi autoriõigusi :) Paistab, et autos taustaks kuulamine on nende arvates võrreldav avaliku esitamisega.
Edaspidi teen siis videod autos vaikuses ja kuulda võib vaid vestlusi, röhitsusi ja peeretusi, sest nende autoriõigused kuuluvad mulle :) Samuti tuleb mul autos vestluse sees hoiduda kedagi tsiteerimast, päevauudiseid või kellegi anekdoote edasi rääkimast ilma viiteta otsesele allikale :idea:
Kuhu küll maailm on jõudnud?
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist