Mobla kui auto signa pult!

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

PostitusPostitas Mell » 01 Aug 2008, 16:11

undu kirjutas:Telefoni trikki proovin kohe esimesel võimalusel.
Ise olen kasutanud vajaduse korral (põhiliselt aga teiste lõbustaamiseks) Top Gearis näidatud tehnikat, kus levialast väljas olev pult tuleb vastu pead v kaela suruda ja puldi leviala suureneb. Mul toimib vähemalt. palju ei julge proovida, ei tea kuda vanaduses tyunda võib anda :P


Muide see on õige jutt et võtit vastu kaela pannes ulatub signaal kaugemale. Koos võtmega pultidel on võti nagu antenniks ja kui seda vastu keha näiteks panna siis see nagu antenni pikendus ja võtab kaugemalt.
Mell
 


PostitusPostitas Mario » 01 Aug 2008, 16:42

võti toimib vastupidiselt. järgi proovitud.
ka autokõrval on pult täiesti kasutu. :lol:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Matukas » 01 Aug 2008, 22:15

Kusjuures ei pruugi nõrgendada, ülemusel Transporter buss ning sellel võti ja pult ühes, vahemaa oli mingine 50 m äkki, mina panin puldi pea vasta siis tegi uksed lahti, ülemus kordas sama ja miskit ei toimunud, samuti ei toimunud midagi kui niisama puldi nuppu klõpsisid..
Matukas
 
Postitusi: 31
Liitunud: 26 Mär 2008, 22:15
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Evert » 02 Aug 2008, 00:52

Hmm, järelikult ülemusel pea tühi.. :lol:

Selle moblaga avamise suhtes olen ma üsna skeptiline, sest tookord proovides oli auto "pultvastupead" variandi tööraadiuses ning seepärast oleks ka ilma helistamata auto lahti läinud. Hiljem pole katset uuesti korranud.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas hmm » 02 Aug 2008, 10:39

Evert kirjutas:Hmm, järelikult ülemusel pea tühi.. :lol:


OK selge, tühi siis tühi :lol:
hmm
 
Postitusi: 15
Liitunud: 27 Juul 2008, 11:39

PostitusPostitas 323IFF » 11 Aug 2008, 22:35

aastatid tagasi oli üks signa mida eestis maasiliselt paigaldadti,eriti
ANTILA kaasabil müüdud hondadel,selle signa puhul paigaldajad surusid puldi vastu kurku, tegid suu lahti ning diagnoos oli hetkega pandud:
patarei nõrk...nendel oli alati õigus ,sest sellel signal tõesti see 9V patarei väsis kiiresti ja keegi seda patareid eriti ei müünud ka.Vihje üks pult oli reeglina must ja teine pruun.(üli lihtsalt muugitav signa)
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron