Toeta Mazdaklubi - MAZDAKLUBI T-SÄRGID/MÜTSID

Teadaanded

Toeta Mazdaklubi - MAZDAKLUBI T-SÄRGID/MÜTSID

PostitusPostitas Kasutaja » 02 Mär 2006, 21:13

Kuna klubi nänni all oli juttu nendest siis võtsin asja käsile ja hakkaks nendega tegelema :D

Pakkuge välja mis sinna tulla võiks: ette ja taha!Hind selgub siis kui saan teada paljud soovivad ja mis täpselt särgile tuleb.

Hiljemalt Sumercampiks tahaks ikke särgid kätte saada :mrgreen:

Ootan siis ettepanekuid särgi kujundamiseks ja ka kindlaid soovijaid :wink:

Raha kanda järgnevale arvele ja sellisel viisil:
Konto:
221042948860
Margit Mendes

Selgitusse: foorumi kasutajanimi+vastav asi mille eest makstakse!

Särk:

meestele:

Pilt
Pilt

naistele tuleb pisut tumedam aga sarnase lõikega:

Pilt
Pilt

Hind 250.- (võib sellel aastal muutuda)!

Nokamüts:

Pilt
Pilt

Hind 150.- (võib sellel aastal muutuda)
Viimati muutis Kasutaja, 15 Mär 2007, 07:49, muudetud 4 korda kokku.
Kasutaja

PostitusPostitas bmw » 02 Mär 2006, 22:46

ma olen poolt
palju see maksam läheb?
Kasutaja avatar
bmw

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mär 2006, 22:52

mina ka tahan särki :)
Anonymous

PostitusPostitas arvutihdd » 02 Mär 2006, 23:00

Mõni aasta tagasi sai seesugust pildi versiooni uuritud, suht kalliks läks see erinevate piltidega jamamine ja sai ainult kasutajanimega piirdutud särkidel. Samas praeguste hindadega pole vabsee kursis.

Minumeelest võiks olla ees paremal pool rinnal mazda märk, taga yleval MAZDAKLUBI.COM ja all KAsutaja. NIng särgi värv võiks olla mitte must, kuna suht kiirelt kipuvad istmik minema suvel.
arvutihdd

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mär 2006, 23:01

Mina tahaks ka hää meelega säärast ürpi omale. Ette sobiks "MAZDAKLUBI" küll, aga seljale tahaks hoopis kirja "MAZDAGRIIPS" ;)

Värviks võiks minu arvates olla näiteks roheline - läheb suvega hästi kokku.
Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mär 2006, 23:30

Üldiselt selle Mazda märgi peale tõstavad mõned institutsioonid kindlasti suurt kisa :? aga seda hinna asja uurin homme ja annan teada :wink: ehk on pealelõunaks vast mingi esmane ülevaade kah, et paljud üldse huvitatud on :roll: Eks see kujundus selgub siinse arutelu käigus :idea:
Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mär 2006, 23:40

Jah, nõnda võib see juhtuda küll... :( Kribasin sellest ka ühes teises postituses: http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=56&start=25
Anonymous

PostitusPostitas jan » 03 Mär 2006, 00:58

Mina tahan igatahes kollast T-särki :D ja kui kirjutate kasutajanime peale, siis võiks see olla trükitähtedega.
Kasutaja avatar
jan

PostitusPostitas mazda95 » 03 Mär 2006, 01:27

olen MazdaGTI-ga nõus, aga tahan valget särki.
ees ikka kiri ja taga oma auto pilt :wink:
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95

PostitusPostitas Anonymous » 03 Mär 2006, 01:34

Olen T-särkide poolt kahe käega. Mazda märk võiks olla küll ees pool aga siin kohal tekib küsimus et milline mazda märk... Teatavasti ei ole vanematel mazdadel üldse mingit märki ja mingi '90 alguse ja päris uutel on kah teatav vahe. Selja peal võiks üleval olla kiri www.mazdaklubi.com. ja selle all kasutaja nimi samal kujul nagu ta siin foorumis on. Särgi värv ei tohiks kindlasti olla tume... samas kollane on nagu veits nõme ja valge määrdub kah liiga kiiresti. Et tuleks leida mingi kuldne kesktee... näiteks hele sinine... aga see on kõigest minu arvamus. :)
Anonymous

PostitusPostitas jan » 03 Mär 2006, 13:04

Panda kirjutas:Olen T-särkide poolt kahe käega. Mazda märk võiks olla küll ees pool aga siin kohal tekib küsimus et milline mazda märk... Teatavasti ei ole vanematel mazdadel üldse mingit märki ja mingi '90 alguse ja päris uutel on kah teatav vahe. Selja peal võiks üleval olla kiri www.mazdaklubi.com. ja selle all kasutaja nimi samal kujul nagu ta siin foorumis on. Särgi värv ei tohiks kindlasti olla tume... samas kollane on nagu veits nõme ja valge määrdub kah liiga kiiresti. Et tuleks leida mingi kuldne kesktee... näiteks hele sinine... aga see on kõigest minu arvamus. :)

Ma ei saa aru miks kollane nõme on?
Kasutaja avatar
jan

PostitusPostitas oggi1 » 03 Mär 2006, 13:46

särk ise on hea mõte toetan kahe käega,aga kas auto pilt pole liig võib olla piisab logost ja kasutajanimest,sest kui auto vahetub aga mark mitte,siis läheks särk raisku.
tekkis selline mõte :roll:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1

PostitusPostitas Anonymous » 03 Mär 2006, 14:09

Kodanik choise peaks vist mulle mingi visandi varsti saatma :D siis panen üles ja arutelu võib jätkuda :wink:
Anonymous

PostitusPostitas choise » 03 Mär 2006, 14:53

Kui aus olla siis sai kunagi tegeletud reklaamiga ja just väixe kujundusega aga kuna õigeid programme enam arvutis ei ole siis tegin paintis ühed kavandid enda arvamusega asjast!
et siis särgi värvus peax olema nn mazda sinine ja text valgelt minu arust jääx soliidne!
SELG:
Pilt
EEST:
Pilt
choise

PostitusPostitas 323IFF » 03 Mär 2006, 15:38

Või lihtsam variant : Kõik kasutusel olnud mazda märgid,logod ette ja tahapoole mazdaklubi tekst.Tellida lihtsam ja hind paigas,kõigil ka ühesugused.Sest muidu jääb tunne et iga üks peab ikkagi oma särki ise minema kuskilt tellima.Klubilehelt saab ainult kokkulepitud näidise välja trükkida ettenäitamiseks.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF

PostitusPostitas pokenaut » 03 Mär 2006, 17:15

323IFF kirjutas:Või lihtsam variant : Kõik kasutusel olnud mazda märgid,logod ette ja tahapoole mazdaklubi tekst.Tellida lihtsam ja hind paigas,kõigil ka ühesugused.Sest muidu jääb tunne et iga üks peab ikkagi oma särki ise minema kuskilt tellima.Klubilehelt saab ainult kokkulepitud näidise välja trükkida ettenäitamiseks.

olen sinuga nõus, aga kasutajanime saab ju ka markeriga kirjutada :lol:
pokenaut

PostitusPostitas Anonymous » 03 Mär 2006, 17:51

Asi siis nüüd nii kaugel, et lasin teha hinnapakkumise mis peaks vast täna õhtul kohele jõudma :D Aga näidised särgist(värv sinine, paremalt teine) ja nokatsist.

Tekst tuleks valge.

Nokatsile tuleks taha sama mille choise pakkus särgi esimesele küljele ja ette kasutajanimi.

Särk trükiga ja nokats tikandiga.

Särgil pakuks välja kaks versiooni:
1.Läheb käiku choise versioon
2.Keegi võtab kätte ja kujundab klubile logo ja seljale tuleb kasutajanime asemel logo, mis tuleb u. 200 krooni odavam!

Aga samas otsin ka inimest kes teeks kujunduse corelil :!:

Annan tead akui pakkumine tuleb :wink:

Aga särgi kujundamisel ja värvi valikul öelge ka oma sõna sekka :!: :!: :!:
Anonymous

PostitusPostitas portos » 03 Mär 2006, 18:16

kas särk tumedam sinine ei võiks olla :?:
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas Anonymous » 03 Mär 2006, 18:36

Seegi tuleb suve silmas pidades nagu radikas selga :mrgreen:
Anonymous

PostitusPostitas koer1 » 03 Mär 2006, 20:10

Pean natuke asja uurima aga üks tuttav tegeles kunagi riiete peale asjade tikkimisega. kusjuures ei olnud trükkimisest oluliselt kallim.
trükitud asjadega see lugu, et need kipuvad maha kuluma enne kui särk ise otsa saab.

annan teada, kui miskit selgub
koer1

PostitusPostitas pokenaut » 03 Mär 2006, 20:27

Värv heledam sinine ja choise versioon.
pokenaut

PostitusPostitas Anonymous » 03 Mär 2006, 20:38

Üldiselt võiks nagu kõik kes üldse soovivad omale särki, mütsi või mõlemaid siis tean kui suureks või väikeseks asi kujuneb!
Anonymous

PostitusPostitas Mazdagirl » 03 Mär 2006, 20:45

Mina võtaks nii mütsi kui särgi :wink:
Mazdagirl

PostitusPostitas Evert » 03 Mär 2006, 20:51

Särgist oleks huvitatud. Välja pakutud heledam sinine värv on väga hea.
Aga ükski pakutud disain nagu ei istu hästi (tyypiline :roll: ). Ma eelistaks sellist kus seljal oleks www.mazdaklubi.com, ees aga nimesildi stiilis väiksemalt (kasutaja)nimi ja selle all "joonena" uuesti URL.
Nii kujutaksin ette selle särgi kandmist mujalgi kui ainult klubiüritustel.
Evert
Moderaator

PostitusPostitas Velbu » 03 Mär 2006, 20:51

Sooviks särki. Pooldan helesinisema varianti.
Velbu

Järgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist