Siin saab kõigest rääkida...

Teadaanded

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haljazme » 27 Jaan 2012, 00:24

Haramount kirjutas:
Mario kirjutas:paketi panek palkmajale on maja tapmine...


Normaalsel plastakna raamil on TOIMIVAD mikroventilatsiooni avad sees. Lihtsalt ei tohi igasugust odavat p***a kokku osta, siis pole pärast ka põhjust halada, et õhku pole ja puu kõduneb.


Misajast üldse "PAKETT" tähendab plastraamiga odavat akent ? Pakett on lihtsalt posu liistudega eraldatud klaase, mis raam seal ümber on, on igaühe oma otsustada, klaas teadupärast niikuinii õhku läbi ei lase, olgu või ühekordne tsaariaegne venitatu.
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haramount » 27 Jaan 2012, 00:41

Eks ilmselt umbes samast ajast, kui kipsplaati ehitusmaterjaliks hakati nimetama :)
Aga reaalselt on vist meie kliimas praktiliselt võimatu leida paremat aknalahendust kui kolmekihiline klaaspakett puit-alumiiniumraamis. Hind... nojah...
Mazzdast ja kazzdast: http://www.hot.ee/haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 27 Jaan 2012, 12:11

Cabernet,ma pole eriti palju vanusepoolest sinust maha jäänud aga kõik eelmainitud tegevused on minuarust täitsa ok :D
Õnneks olen ma teatud asjades suht tolerantne ka ja mingi tymm ega sportsumpsid mind ei häiri kuna oma tegevus on teinekord hullem kui mingi rullnoka japstyle summuti mille peale politsei muidugi hundiratast viskab ja korduvaid laksib.

Eesti on ammu juba saanud politseriigiks kus antud tegelased etendavad ühiskonnas maksukoguja rolli,lihtsalt tuleb tuimalt mööda asjast vaadata ja mitte maksta teatud asutustele :P

Seega sihin ma hetkel soome registris olevat autot,seal on autohuvilisel inimestel veel võimalik elada.
Esiteks võib rool olla kus tahes,kasvõi tagaistmel.
Teiseks on igasugused ümberehitused lubatud,pane või rekka mootor mingile mini cooperile
kolmandaks saab isegi kiirendusauto tänavale sõitmiseks registreerida,näiteks tuttaval on see auto täiesti tänavalegaalne ja mine kasvõi poodi piima järgi
Pilt
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Muri » 27 Jaan 2012, 15:38

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kelle käest saaksin ma osta kaks tellingutel kasutatavat jalgealust paneel?
võiks olla 1.5-2 meetrit või siis üks 3m?
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 27 Jaan 2012, 17:26

Siim. Ma ei ole kunagi öelnud, et ma olen autode täiustamise ja parandamise vastu. Lihtsalt (vabandage väljendust) üle istmik kokkukeeratud pask on see, mis mind häirib.
Samas need, kes teevad asja hingega, andku minupoolest vaid takka ja kui pean tulevikus vajalikuks, pöördun isegi ehk abisaamiseks selliste isikute poole.
Bumeripoisile ei mõelnud ka ma pahasti öelda vaid selgitada, miks kohalik konstaabel just nii käitub nagu ta seda teeb. Samas tema vastupostitus tõstis tema väärtust minusilmist kasvõi tänu sellele, et tal on teoreetilised visioonid (kui vaid rahakott vastu peaks) kasutada volüüminuppu õigesti ning vastavalt oma tulevastele vajadustele ka pigimatti.
Mis puutub minu seisukohta just BMW-de suhtes, siis kuidas seda selgitada? BMW ei ole halb auto, kuid just tänu tema võimsusele kutsub ta vahest (mõnel enamjaolt) seda võimsust ka ära kasutama... hoolimata asukohast.
Ilmselt on see nagu piltilus tütarlaps, kes püksata tänaval jalutab... Lihtsalt tekitab kiusatust ja siis on kisa lahti, et kasutati ära...
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 27 Jaan 2012, 17:32

Mel206 kirjutas: kui juhtun saama püstirikkaks,küll siis sulle ka tilgutan.

IRW. Tänan pakkumast, kuid pean loobuma. Ma ei ütle, et ma halvasti elan, lihtsalt noore ja rumalana veel ei oska paremini... Ma sust pea 20 aastat noorem, seega mul on alles aega oma elu joonele saada. Ilmselgelt on see eelkõige preoriteetide küsimus. Näiteks suitsetav ja iga päev õlut tarbiv inimene ei tohiks rahapuuduse üle nuriseda... Samamoodi autoomanik, kes vähem, kui km pikki otsi käib autoga jne jne... Endagi kohta peaksin ühiskonnas ütlema pigem nii, et raha on s*taks aga õigesti kasutada ei mõista :mrgreen: Üheks elamise, mitte vaid eksisteerimise põhieelduseks on mitte olla laisk... sellega pean veel tegelema ;)
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 27 Jaan 2012, 17:53

To cabernet1: Ei ma ei lükka ültse Teie väiteid ümber vaid pigem nõustun nendega. Võrreldes mind nüüd aasta(2.a) hiljem siis olen tõesti panustanud aeglaselt kuid kvaliteetselt tuunimisele. Mullegi ei meeldi need autod mis möödasõites suure lärmi tõttu auto pagasiruumis oma registreerimis numbreid kaotavad(Täiesti tõesti sündinud juhtum Kuressaares).

Ning kui tahta muusikat(natuke kövemini ja kvaliteetselt) nautida siis pole ju palju palutud, et teha seda pigimatistatud autos kuhu muusika kostub rohkem sisse kui välja. Kuid tihti peale esmajuhiloa saanute puhul on ka reeglina esimene auto ning siis on ju vaja ikkagi kaaskodanikele näidata ja kuulda anda kui äge ja võimsa helisüsteemiga(tegelikkuses vaid valesti paigaldatud) söiduk neil on.
Minul paraku on see auto juba paraku 23. ja enam ei näe vajadust lolli mängida. Tahaks samuti söita korraliku autoga mis ei kolise, lärma ja ei tõmba liigset tähelepanu korravalvurite silmis.

Ning sellega lõpetaksingi.
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 27 Jaan 2012, 18:08

A ja cabernet,vabandused et su postitus ära kadus :D mingi vajutasin kogemata tsiteerimise asemel muuda nuppu ja siis tekkis minu oma tekst sinu nime alt seega pidasin üldse kasulikumaks oma kokkukeeratud jama ära koristada.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haljazme » 27 Jaan 2012, 19:01

_siim_ kirjutas:Ütlen ausalt et ei tea kuidas nii saab,vaatasin ja saan kustutada kõik sinu postitused ning ka kasutaja aga sorteerida ei saanud või ei oska.


Otse baasist SQL päringuga ... kui sinna ligi saad :)

Miks peab üldse vanu poste kustutama ?
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 27 Jaan 2012, 23:44

Krt kas ma olen mingi uudise maha maganud? Kõik kohad on täis Laari, kellel on ruum otsas?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 28 Jaan 2012, 00:17

Mel206 kirjutas:
Evert kirjutas:Krt kas ma olen mingi uudise maha maganud?


Kuuledsa lääme sinna mtü koosolekule veits varem,seal pidi saama pingpongi toksida :think:

Misasja? :lol: Kas see on Laari-jutu jätkuks või sa tegelt tahadki minuga pinksi toksida? Sest veidi lauatennist võib teha küll.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 28 Jaan 2012, 00:42

Selgepilt, teeme siis turniiri:) Loodan, et nüüd oma tulemist ära ei sõnunud...
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas leviathan » 28 Jaan 2012, 02:56

_siim_ kirjutas:Alustame siis uuesti puhtalt lehelt kuna vana teema sisaldas liiga palju ebaolulist ja mittevajalikku infot(antud teema pesitses algselt Mazdadega seonduvas foorumis).

millegipärast on sihuke tunne,et modereerimisel läx veidi viltu ja kogu teema prügikasti - ja siis tehti hea nägu et. alustame uuesti (teemas oli ka suht olulist infot sees läbu kõrval) see lihtsalt minu arvamus (lambist kogu teema kadunud) '- ex see postitus kaob kah vast suht kähku prügikasti , kui mitteoluline(modele mittemeeldiv)
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Jaan 2012, 07:36

leviathan kirjutas:...millegipärast on sihuke tunne,et modereerimisel läx veidi viltu...
(teemas oli ka suht olulist infot sees läbu kõrval) see lihtsalt minu arvamus (lambist kogu teema kadunud) '- ex see postitus kaob kah vast suht kähku prügikasti , kui mitteoluline(modele mittemeeldiv)

Tegelikult ei läinud viltu modereerimisel. Antud teema oli algselt Mazdaklubi foorumis ja sisaldas valdavas enamuses Mazdadega mittekokkupuutuvat, ehk OT Mazdanduse/autondusega seonduvalt. See, mis oligi oluline Mazdade kohalt ja läks kaduma, on postitajate probleem seonduvalt valesse teemasse postitamisega(tähelepanematus, kohati sihilik ja kes üldse on lugenud neid esimesi postitusi, kus kirjas soovitused, reeglid....). Nii saigi tehtud nurgake, kus võiks kõigest pajatada, mis pole antud foorumi pealkirjaga ja tema algse loomise eesmärgiga seonduv.
Tegelikult kaalun ka ettepanekut foorumi loojaga konsulteerimaks teemal: kes kus klubilist näinud..., et kas antud teema ka algse foorumi visiooniga kattub, või tuleks ka siia ümer tõsta. Seegi ju puhtalt suhtlusvaeguse all kannatajate(?) teema.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 28 Jaan 2012, 10:45

Evert kirjutas:Krt kas ma olen mingi uudise maha maganud? Kõik kohad on täis Laari, kellel on ruum otsas?

vii ennast siis kurssi :mrgreen: http://ohtuleht.ee/461842

tomkulibin kirjutas:Nii saigi tehtud nurgake, kus võiks kõigest pajatada, mis pole antud foorumi pealkirjaga ja tema algse loomise eesmärgiga seonduv.

samahästi oleks saanud ka eelmise "vaba teema" ümber tõsta teise nurgakesse, aga me kõik teame, mis informatsiooni see sisaldas ja tulevikuperspektiivis oleks hea, kui seda kuskilt taastada poleks võimalik :thumbup:
Tegelt oleks veel mitu muud teemat, mis tuleks sulgeda, enne, kui tulevikus peaks seda infot tahetama kellegi vastu kasutada... Nagu aastaid juba selliste teemade-postitustega "juhtunud" on :wave:
KRANTS
 


Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Jaan 2012, 11:54

aru ma ei saa, mis sul puudu on. Sul ju lausa personaalne "nurk" olemas. topic14420.html?hilit=krantsi%20nurk
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 28 Jaan 2012, 12:39

Teema läks prügikasti kuna on nähtav kõigile kasutajatele ja sisaldas täiesti ebaolulist infot,viltu ei läinud midagi,kui ikka tahate mingit võimuvõitlust pidada tehke seda varjatud foorumiosas.

Krantsil pole oma teemat,see egotripp sai otsa.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haljazme » 28 Jaan 2012, 14:20

_siim_ kirjutas:Krantsil pole oma teemat,see egotripp sai otsa.


irw :D :clap:
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 28 Jaan 2012, 15:35

KRANTS kirjutas:vii ennast siis kurssi :mrgreen: http://ohtuleht.ee/461842

Tüüpiline, poliitik ütleb kogemata mida ta tegelikult mõtleb, siis ehmatab ja hakkab ruttu tagurpidi väntama :roll:
Seda on mujalgi näha (teinekord ka siin), et pigem üritatakse esindada seisukohti, mis tunduksid üldsusele kombekad ja vooruslikud, isegi kui tegelikult nii ei mõelda.

Seetõttu ma kardan, et Eestis läheb ACTA igal juhul käiku, isegi kui mujal mitte. Sest eesti poliitikud tunnevad vastupandamatut vajadust lipitseda ja võimalikult sirgelt mööda nööri käia. Kui ülejäänud Euroopa Liit ACTA heaks kiidab, siis meie omad ütlevad, et "me ei saa teisiti teha, mis mulje meist nii jääks? Äkki nii meid ei kutsutagi enam teiste liivakasti mängima?" Kui aga ACTA läbi kukub, siis meil võetakse see suursuguselt vastu kuna nii saame näidata oma "kõrget moraali ja eesrindlikku initsiatiivi pahade netipiraatidega võitlemisel". Või siis paremal juhul ohatakse kergendusest, et sellest rõngast ei pidanudki läbi hüppama.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 28 Jaan 2012, 15:41

Aga üldplaanis pole ma ammu nii tobedat ütlemist kuulnud,a mul sai feisbuugis ruum otsa :D
Nii aetakse eestis asju :D
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 28 Jaan 2012, 16:29

+1 :mrgreen:
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 28 Jaan 2012, 16:36

Siin on ruumi küllalt https://www.facebook.com/laariruum
KRANTS
 


Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas R-go » 30 Jaan 2012, 11:30

Oskab keegi suunata selle postituse juurde kus oli välja toodud pikk list mida autoostul tuleks kontrollida.
Kui ma ei eksi siis Everti koostatud.
Otsing mind selleni ei aidanud :(
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 30 Jaan 2012, 12:11

Ma vist tean, mis sa mõtled. Kui õigesti mäletan, siis tegelikult Mario algatas teema ja palju tuli teistelt muid tarkuseterasid juurde. Vaatan, kas oskan üles leida.

Kas see või?: topic3645.html

Ostuabi alafoorumi esimene kleebis :lol: :wink:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas R-go » 30 Jaan 2012, 13:04

Evert kirjutas:Ma vist tean, mis sa mõtled. Kui õigesti mäletan, siis tegelikult Mario algatas teema ja palju tuli teistelt muid tarkuseterasid juurde. Vaatan, kas oskan üles leida.

Kas see või?: topic3645.html

Ostuabi alafoorumi esimene kleebis :lol: :wink:

Just,just seesama jah.Täname :thumbup:
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist