Siin saab kõigest rääkida...

Teadaanded

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Eigo1 » 12 Okt 2012, 22:26

Mel kirjutas:
Eigo1 kirjutas:Niipalju ta kah ei rüüpa ... :lol: :lol:


Eks see ikka nalajaga pooleks,mudu julge samm nii välja karjuda :) mul staazi juba,vbl.nii 30a.ja kirun ennast pea igap.ja ei kudagi saa rsk lahti.Ise saan vist isegi aru,et suur lollus,aga.... :?


See polegi niisama...eks ole varemgi plaastrite ja nätsudega iseennast narrinud! Mul vanematel sama lugu...ostsid kah uue masina ja lubasid maha jätta...kahest pakist sai vb. 1 per face...Ok autos enam ei suitseta, aga no kui sealt väljas siis läheb topelt ja sama palju kui varem.
Ma veel noor inimene ja nagu ei taha ülejäänut raisata...vb 20 aasta pärast võiks vb ka koriseda nagu: http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY
:wave:
Kui sulle ei meeldi mu sõidustiil siis hoia kõnnitee pealt eemale !!!
Kasutaja avatar
Eigo1
 
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Sept 2012, 13:14
Asukoht: Paide

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas tomkulibin » 22 Okt 2012, 22:10

Sirvisin taas foorumit, kippusin pobisema omaette. Naene kostis minu porisemise peale: "igaüks võib nii rumal olla, kui ta ise seda soovib, meil ju demokraatia". Ja mina arvasin lolli peaga, et inimesed lihtsalt mõtlematult kirjutavad, noh nagu nõuka ajal peldu seinale seespoolt pruuni tindiga :oops: Vähemalt pole meil kõige hullemas olukorras foorum, hea seegi.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8364
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas R-go » 23 Okt 2012, 12:48

Eigo1 kirjutas:Jätsin täna kell 15.00 suitsetamise maha. Tõmmanud igapäevaselt ja 12 aastat :sick:
Nüüd lasin nõelad kõrva panna( Ei tea kas aitab :think: ) ,kuna iseloomu pole niipalju et lihtsalt suudaksin maha jätta :|
Kes teeb panused kaua vastu pean ilma suitsuta :mrgreen:

Nojh igatahes...need olid uudised ja nüüd sport :D

Kuidas tundub?Kas kadus vajadus suitsu järgi täielikult või ...?
Homme plaanis kah neid kõrvarõngaid kandma hakkata.
Lihtsalt nõme on - suitsu ei taha ja on lausa vastik aga ikka tossan.Eks ta puuduva tahtejõu taha on jäänud. :oops:
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Eigo1 » 23 Okt 2012, 13:01

R-go kirjutas:
Eigo1 kirjutas:Jätsin täna kell 15.00 suitsetamise maha. Tõmmanud igapäevaselt ja 12 aastat :sick:
Nüüd lasin nõelad kõrva panna( Ei tea kas aitab :think: ) ,kuna iseloomu pole niipalju et lihtsalt suudaksin maha jätta :|
Kes teeb panused kaua vastu pean ilma suitsuta :mrgreen:

Nojh igatahes...need olid uudised ja nüüd sport :D

Kuidas tundub?Kas kadus vajadus suitsu järgi täielikult või ...?
Homme plaanis kah neid kõrvarõngaid kandma hakkata.
Lihtsalt nõme on - suitsu ei taha ja on lausa vastik aga ikka tossan.Eks ta puuduva tahtejõu taha on jäänud. :oops:


Hetkel 11 päev ilma olnud ja no kui niikaua teinud siis isu on nagu ikka. Aga nagu ma ütlen siis ilma nendeta poleks seda siiani küll suutnud.
Vajadus nikotiini järele on mul kadunud aga harjumusest on raske lahti saada. Ja no eks selleks peab vähe endal iseloomu olema :wave:
Aga soovin edu ja loodan et saad ikka lahti tossamisest :mrgreen:
Kui sulle ei meeldi mu sõidustiil siis hoia kõnnitee pealt eemale !!!
Kasutaja avatar
Eigo1
 
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Sept 2012, 13:14
Asukoht: Paide

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 24 Okt 2012, 19:00

Ma pole 2 nädalat pm suitsetanud,ok nv tegin 2 õllekõrvale aga nüüd pole jälle teinud,paha hakkas ükspäev ja siis lihtsalt ei teinudki enam,eks näis kaua siis :D polnud mingit mahajätmise plaanigi tegelikult :mrgreen:
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas zoomzoom » 05 Nov 2012, 22:44

Mel kirjutas:Mulle see signatuur nii meeldib :think: :D

_________________
tark teab mida räägib - loll räägib mida teab

+1
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 06 Nov 2012, 00:22

Kuna teema selline, et siin vöib köigest rääkida siis teatan, et täna käis ühe endise klubilise auto mul tööjuures. Kui ma nüüd ei eksi siis vöis olla kasutaja Mixx99(Mixike99) Mazda 323F(punane ja stangelisade/spoileritega). Uus omanik suhteliselt valvas ja pildistamiseks luba ei saanud :D Kuid liikus ilusti ja nägi viisakas välja.
Terv Bumer
Viimati muutis Bumer323, 07 Nov 2012, 20:50, muudetud 1 kord kokku.
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas R-go » 06 Nov 2012, 10:43

Eigo1 kirjutas:
R-go kirjutas:
Eigo1 kirjutas:Jätsin täna kell 15.00 suitsetamise maha. Tõmmanud igapäevaselt ja 12 aastat :sick:
Nüüd lasin nõelad kõrva panna( Ei tea kas aitab :think: ) ,kuna iseloomu pole niipalju et lihtsalt suudaksin maha jätta :|
Kes teeb panused kaua vastu pean ilma suitsuta :mrgreen:

Nojh igatahes...need olid uudised ja nüüd sport :D

Kuidas tundub?Kas kadus vajadus suitsu järgi täielikult või ...?
Homme plaanis kah neid kõrvarõngaid kandma hakkata.
Lihtsalt nõme on - suitsu ei taha ja on lausa vastik aga ikka tossan.Eks ta puuduva tahtejõu taha on jäänud. :oops:


Hetkel 11 päev ilma olnud ja no kui niikaua teinud siis isu on nagu ikka. Aga nagu ma ütlen siis ilma nendeta poleks seda siiani küll suutnud.
Vajadus nikotiini järele on mul kadunud aga harjumusest on raske lahti saada. Ja no eks selleks peab vähe endal iseloomu olema :wave:
Aga soovin edu ja loodan et saad ikka lahti tossamisest :mrgreen:

12 päeva juba ilma :thumbup: .
Eigol täiesti õigus, vajadus kadunud kuid harjumusele tuleb jätkuvalt vastu seista.Ka see on tegelikult lihtne.
Soovitan kõigile :wave:
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 17 Nov 2012, 15:21

Ei sa aru mõnikord teistest inimestest, nimelt eile linna peal maasturiga kruiisides sattusin nägema kuidas vastastsuuna poolsest teeäärest astus teele ilma veendumata kas tuleb autoid vastu või mitte.
Õnneks märkasin piisava maa pealt ja võtsin hoo maha aegsati. Veeresin siis tühikäigu tema poole, astus juba minu sõidusuuna peale ja pole vaadnudki kas ma võtan hoo maha või miite, andsin siis endast märkuandmiseks signaali.
jalakäija pööras korraks pead ja märkas mind ning kõndis edasi rahulikult edasi teeääre poole.
Täiesti müstika minu jaoks :crazy:
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 17 Nov 2012, 15:40

kanemgi kirjutas:Ei sa aru mõnikord teistest inimestest, nimelt eile linna peal maasturiga kruiisides sattusin nägema kuidas vastastsuuna poolsest teeäärest astus teele ilma veendumata kas tuleb autoid vastu või mitte.
Õnneks märkasin piisava maa pealt ja võtsin hoo maha aegsati. Veeresin siis tühikäigu tema poole, astus juba minu sõidusuuna peale ja pole vaadnudki kas ma võtan hoo maha või miite, andsin siis endast märkuandmiseks signaali.
jalakäija pööras korraks pead ja märkas mind ning kõndis edasi rahulikult edasi teeääre poole.
Täiesti müstika minu jaoks :crazy:

need on surematud :clap:
Aga igapäevane pilt linnades
Suhtumine, et "mul on õigus"
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 17 Nov 2012, 16:22

Igast aiföönid, mp3'd ja muu on selle nimetuseks. Kõnnitakse klapid peas ja midagi ei kuulda ning nähta.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 17 Nov 2012, 16:26

eksole kirjutas:
kanemgi kirjutas:Ei sa aru mõnikord teistest inimestest, nimelt eile linna peal maasturiga kruiisides sattusin nägema kuidas vastastsuuna poolsest teeäärest astus teele ilma veendumata kas tuleb autoid vastu või mitte.
Õnneks märkasin piisava maa pealt ja võtsin hoo maha aegsati. Veeresin siis tühikäigu tema poole, astus juba minu sõidusuuna peale ja pole vaadnudki kas ma võtan hoo maha või miite, andsin siis endast märkuandmiseks signaali.
jalakäija pööras korraks pead ja märkas mind ning kõndis edasi rahulikult edasi teeääre poole.
Täiesti müstika minu jaoks :crazy:

need on surematud :clap:
Aga igapäevane pilt linnades
Suhtumine, et "mul on õigus"

Selline teema on rohkem sebrat ületades, jätsin mainimata et see juhtus peale sebrat.
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 17 Nov 2012, 16:27

pokenaut kirjutas:Igast aiföönid, mp3'd ja muu on selle nimetuseks. Kõnnitakse klapid peas ja midagi ei kuulda ning nähta.

Isegi käinud nõnda ringi kooliajal aga ikka sai veendutud teeületamisel selle ohtuses.
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 17 Nov 2012, 16:52

Vahet ei ole, kas ülekäigurajal, enne rada või peale rada või suvalises kohas keset teed.
Aga paar tähelepanekut siia juurde:
-ülekäiguraja olemasolul ületatakse sõidutee kas 5 meetrit enne või peale "sebrat";
-kõnnitee olemasolul jalutatakse keset sõidurada;
- ülekäiguraja ees kõnniteel on hea sõbrannaga juttu vesta;
- ühesuunalisel tänaval on uskumatult uhke vastu liiklussuunda jalgrattaga sõita
- jne
- jne
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 18 Nov 2012, 16:48

Sellistele asjadele oleks lahendus olemas, kui seaduses selgitataks konkreetselt teede olemus. Nimelt et:
1. Kõnnitee on VAID jalakäijatele (erandina lapsevankrid ja ratastoolid) ning seal juhtunud liiklusõnnetuse korral (auto + kõnnitee kasutaja) on TÄIELIKULT SÜÜDI AUTOJUHT, sest tema asub kohas, kus teistel on õigus aga temal mitte. Erandjuhtumid hoovide sissesõidud ja nende pimenurgad. Vaidluse lahendaks politsei või kohus.

2. Sõidutee oleks vaid AUTODELE ja seal juhtunud liiklusõnnetuses jalakäijaga oleks süü automaatselt kellegi teise kui autojuhi kanda. Erandiks oleks sebrad, kuid ka seal oleks võimalik asja selgitada. Nimelt, et see oleks lisaks sebrata aladel ristmike nurkades ainuke koht, kus jalakäija TOHIB sõiduteele astuda, kuid oleks KOHUSTATUD OOTAMA KUNIKS AUTO ON SEISKUNUD, mitte jaurates ebamäärasusest, et on märganud ja annab teed... Märgata võin, teed anda tahan aga kurat 2 tonni rauda libedal jääl ei kuula sõna... Miks on asi nii resoluutne vaid raudteel, mitte sõiduteel?????

3. Kergliikluse jaoks oleks vaja kas kergliiklusteed või sõidutee parem serv omal riisikol. KÕNNITEE ei ole jalgrataste, rulade ja võrride mängumaa.

4. Kindlustuskohustus. IGAL inimesel peaks olema KOHUSTUSLIK LIIKLUSKINDLUSTUS mis kehtib talle ja tema juhitud sõidukitele. Kui ikka krdi penskar mulle sõiduteele ette marsib ja toimub kokkupõrge, on tema kindlustuspoliisi väljastanud kindlustusettevõttel kohustus tasuda minu sõiduki taastamisega kaasnevad kulud ja tema haiglakulud.
Minu süül kõnniteel kataks minu kindlustus tema haiglakulud jne... See polegi nii keeruline ega hirmkallis nagu mõni kohe ütleks. Laste kindlustus oleks kaetud nende vanemate kaudu jne.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 18 Nov 2012, 17:06

Cabernet, sinu loogika on suht õige, aga ....:
1. Seadusi kirjutavad juristid, kes suudavad ka hea ja loogilise asja nii keeruliselt kirja panna, et pärast peab kolm põlvkonda advokaate seda lahendama
2. Kui ei kehtiks vastastikku oma ego upitamine, vaid oleks vastastikune austus liikluses, poleks vaja neid seadusi ja hilisemaid klaarijaid
3. Aga keelaks autod üldse ära?? :crazy:
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 18 Nov 2012, 20:22

Vastastikune austus? Mõte on huvitav. Jään siiski oma seisukohale, et selle aluseks on siiski surmahirm... Vaevalt, et leidub lolli, kes hakkab suure valge hai eest läbi ujuma, kuid igal pool näeme lolle, kes veelgi raskemate ja veelgi kiiremate tehnikamonstrumite ette astuvad. Statistika samas ütleb, et suure valge rünnaku elab inimene aga suurema tõenäosusega üle, kui liiklusavarii jalakäijana.
Ja mis puutub juristidesse, siis... Oma ala spetsialistid kirjutasid seaduseid ka Nõukogude Eestis ning seadused olid arusaadavad enamjaolt. Ka näide sõidutee kuulumisest sõidukitele on just sellest ajast. Vähe oli lolle, kes sellel ajal zili või ikarusi ette soovisid astuda... taksojuhte lausa kardeti ja vihati... Meie banaanivabariigi seadused on aga kanni lendand peale seda, kui neid kirjutavad sportlased, kultuuritegelased, roolijoodikud jne. Kinnitavad need pehmod, kes ei viitsi süveneda, sest on vaja oma taskuid täita.
Loomariigis oleks jalakäija saakloom ja auto röövloom. Sõiduauto saakloom ja rekka röövloom... rekka saak ja rong röövloom. Ikka suuremad ja tugevamad tipus, pisemad ja nõrgemad peidus. Rohkemat austust ei olekski vaja. Juba 5000 aastat on olnud (vana testament) on olnud juutidel teada tõde: Kaitse ennast ise, siis kaitseb sind ka Jumal.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 18 Nov 2012, 20:40

cabernet1 kirjutas:Loomariigis oleks jalakäija saakloom ja auto röövloom. Sõiduauto saakloom ja rekka röövloom... rekka saak ja rong röövloom. Ikka suuremad ja tugevamad tipus, pisemad ja nõrgemad peidus.

:thumbup:

Ainus jama on see, et siis lähevad suuremad ja tugevamad liiga uhkeks.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Nov 2012, 22:58

Anarhia- see paneb asja paika. Peale mõningast hävitustööd jääksid vaid ettenägelikud ja ettevatlikud alles :evil:
Enese alalhoiu instinkt tekkib/taastub allesjäänutel.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8364
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 18 Nov 2012, 23:07

Kursssaares sellist ülbelt teele astumist kus pole sebratki pole enne kohanud nende 3-4 aasta joooksul mil load köätte sain ja linna vahel sõitnud :D
Kui rääkida 4rattaliste suurusest siis ikka linna peal ikka hoitakse maasturist rohkem eemale ja maaalusesse parklasse sisse sõidul jättab sõiduauto sisse või väljasõidu enamasti vabaks ega hakka trügima vahele :D.
Maanteel tõmbavad rekakd kah teeäärde rohkem kui maasturiga sõidan ja tõmban ise kh rohkem teeäärde, sõiduautoga tõmban teeäärde rohkem aga laiutavad teepeal julmalt edasi :D
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas stento » 19 Nov 2012, 21:52

Minu alevikus on ühel mehel juba aastaid selline isend :
http://www.oldparkedcars.com/2010/02/19 ... coupe.html
Küll aga taastamata ja laiade plekkidega. Jube stiilne näeb välja !
Kasutaja avatar
stento
 
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Nov 2012, 15:10
Asukoht: RAKVERE

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 04 Dets 2012, 23:41

Soomes, Simos tegi külma veits. :D Hetkel olen Bodenis, Rootsis ja kõigub 22-24 miinuse vahel.
Pilt
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Mario » 04 Dets 2012, 23:45

nummi.. :D Ja mul tahtis Tallinna -7 kõrvad ka peast ära võtta :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Mario » 06 Dets 2012, 02:08

topeltpost küll, kuid küsimus tallinlastele:

13.detsember pean viibima ühel galaüritusel Nordic Forum hotellis Viru Väljak 3.. Tahaks oma suksu kuskile parkida võimalikult soodsalt.. kellaajad oleks 12.00-17.00. Hotelli enda portjeega parkla on 2€ tund, Viru keskuse 1.4€ tund ei ole isegi kõige hullem, ise eelistaks siiski ehk Norde parklasse jätta või teab keegi veel mõnda nõksu kuskil? :) äkki keegi elab läheduses?
:wave:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 06 Dets 2012, 10:46

EuroPark, Jakobsoni 13, 24h on 2euri (http://www.europark.ee). Saab maksta sulas ja mobiiliga. Tuled mööda Tartu maanteed kuni Keskturuni, keerad kohe peale Maximat paremale ja parkla on vasakul. Siis trammiga 2 peatust kesklinna poole ja pärast sama tagasi, peaaegu ukselt-uksele teenus. MuPo passib mõnikord jäneseid esimese ja teise peatuse vahel enne Gonsiorit oleval kurvil, aga peale talveilmade tulekut pole neid enam näha olnud.

Või kui veits pikem trammiga sõit ei tekita ka probleemi, siis jäta hoopis auto tasuta Sikupilli keskuse sooja keldriparklasse.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

EelmineJärgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist