Siin saab kõigest rääkida...

Teadaanded

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 30 Jaan 2012, 16:06

:thumbup:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas põrguline » 31 Jaan 2012, 22:46

Kui tehas on minu masinale ettenäinud 95T indeksitega rehvid,siis kas võin need asendada C rehvidega.
Tühimass on 1736 ja täismass on 2400
Kasutaja avatar
põrguline
 
Postitusi: 121
Liitunud: 14 Juul 2009, 21:18

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 31 Jaan 2012, 22:59

võid aga jäigaks jääb.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pedak » 01 Veebr 2012, 10:47

Täna hommikul -17 kraadiga oli Õismäel lahedat situatsiooni näha, kus kaks mazdat tõmbasid teisi autosid tööle, üks oli siis mazda 5 ja teine mina oma masuudipressiga. Mazda ikka õige värk! :D
Mazda 6 - '03 - sedaan - 100 kW diisel
Kasutaja avatar
pedak
 
Postitusi: 10
Liitunud: 27 Mai 2011, 01:00
Asukoht: Pärnu / Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 01 Veebr 2012, 15:24

Uhkus, ei luba, eriti bemmi vendadel, ikkagi ju saksa kvaliteet :D
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 01 Veebr 2012, 16:29

Bemm on hea auto,päris hea juhitavusega ja mõnus vaikne seest,isegi 90a autod.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 01 Veebr 2012, 17:27

Mul pole bemmide ja audide vastu mitte midagi igati ok saksa toodang.
Olen ise bemmiga sõitnud ja mulle meeldis, pole midagi mille üle vinguda oleks olnud:thumbup:
Mõni on lihtsalt oma automargis kinni, et tunnistab vaid oma marki.
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas riisiveski » 01 Veebr 2012, 17:36

põrguline kirjutas:Kui tehas on minu masinale ettenäinud 95T indeksitega rehvid,siis kas võin need asendada C rehvidega.
Tühimass on 1736 ja täismass on 2400

Oleneb, mis indeksiga C rehve soovi panna.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 03 Veebr 2012, 18:27

Mel206 kirjutas:Tihaseid pull jägid,üsna ametis teised,tuleb paks leevike ja rikub kõik ilusa.Istub sinna talerkale ja ei lase kedagi ligi,justkui ainuvalitseja. :D

njaaa... Üks mees vaatas ka, et tihaseid pull jälgida... Siis tuli paks savisaar ja rikub kõik ilusa. Seepeale mees murdis Savisaare jalaluu :mrgreen:
KRANTS
 


Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas leviathan » 04 Veebr 2012, 00:39

KRANTS kirjutas:njaaa... Üks mees vaatas ka, et tihaseid pull jälgida... Siis tuli paks savisaar ja rikub kõik ilusa. Seepeale mees murdis Savisaare jalaluu :mrgreen:

chuck norris on eestis külas :) jah?
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas tomkulibin » 04 Veebr 2012, 13:10

...kas siis pakasest hakkab sein juba rooste minema
see on nakkus, mille peremata kätega kaasa oled toonud :)
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Snuffit » 04 Veebr 2012, 18:21

Nii, kylmade ilmadega on selgeks saanud, et aku hakkab vaikselt 6htale minema ja peaks uue soetama.

Tegelen loomulikult ise ka otsingutega, kuid pystitan siia ka igaks juhuks kysimuse: Kas keegi teab kust saaks odavamalt osta autole uue aku v6i on kusagil miskeid kampaaniaid jms. k2imas?

T2nks! 8)
Viva la riisiraketid!
Kasutaja avatar
Snuffit
 
Postitusi: 120
Liitunud: 30 Jaan 2011, 13:38
Asukoht: Rapla/Tartu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Mario » 04 Veebr 2012, 21:34

soodukaid ikka leiab. Automaailmas ka käib praegu miskine kampaania.
Kuna minu surnud aku vedas auto tänagi rõõmsalt käima (tähelepanu, mootori õlis oli probleem, mitte akus :D ) siis ma veel uut ostma ei torma, kuid hinnapoolest, on odavas otsas nii tuntud kui tundmatud margid esindatud.. Sznaijder on päris hea, Centra peaks Varta tütar olema.. Hankook on turul üsna jõuliselt esindatud viimasel ajal... Atlant on kahtlane minu jaoks ja Midac kipub ruttu ära koolema. Boschil on palju kalleid hooldusvabasid ka, kuid kipuvad viimasel ajal need Silver-seeria akud maru kähku otsi andma. Oleme juba hulganisti neid Bosche omale töökotta jõudnud varuda :D
Vaata omale sobiva käivitusvooluga ja mahuga aku välja ja uuri, kus on odavaim. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 05 Veebr 2012, 11:31

Olen juba pikemat aega raamatutes leidnud huvitavaid seoseid ning mõtlesin siia pisut valgustust lisada. Ütlen ära, et ma pole mingi usuhull, kuid mu töö on vahest igav ja siis loedki raamatuid, mis kätte juhtuvad. Nii siis pisike ülevaade MAZDA kohta.
Nagu me kõik teame, tuleneb nimi Mazda Pärsia tarkuse ja valgusejumalalt ehk peajumal AhuraMazdalt.
Sama jumalus on olnud Kreeklastel Zeus ning Roomlastel Jupiter. Süürlased aga nimetasid sedasama AhuraMazdat oma peajumalaks Baaliks, kui uskuda raamatut "Kui jumalad surid". (Krupkat)
Kui vaadelda aga teoloogiainstituudi õppematerjaliks loodud teost "Iisraeli usundi ajalugu" siis leiame, et Baal omab liignime Zebul, mis tähendab pilvedel sõitjat.
Minu vägagi isiklik meelevald lubab aga Baal Zebul hääldada kui Peltsebul, mis on üks kasutatavatest nimedest vanakuradi ehk saatana kohta. Nimelt nii oli ingli nimi, kes hakkas VT järgi Jumalale vastu ja kes põgenes põrgusse, et seal valitseda.
Sõna "Saatan" tuleneb aga omakorda Araabiakeelsest sõnast "Zahan" ning tähendab tõlkes "Issanda püha viha"...
Nüüd me siis teame, mille kuradi pärast need armsad masinad nii roppu moodi roostetavad... ;)
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas jann » 05 Veebr 2012, 20:53

Kuidas siis rahval autod ka käima lähevad? Endal siiani õnneks on läinud. Natuke aegluubis ketrab ja siis tiksub ilusti :P
Vahepeal pesulas käimine õnneks ei mõjunud ka laastavalt. Lukud, uksed käivad ka kõik muretult :) lisaks püsib auto mõnusalt puhas :D
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas JaanusM » 05 Veebr 2012, 21:01

jann kirjutas:Kuidas siis rahval autod ka käima lähevad? Endal siiani õnneks on läinud. Natuke aegluubis ketrab ja siis tiksub ilusti :P
Vahepeal pesulas käimine õnneks ei mõjunud ka laastavalt. Lukud, uksed käivad ka kõik muretult :) lisaks püsib auto mõnusalt puhas :D

minu 626-el on õlid nii paksud, et 2 nädalat vana aku vedas juba teist kordselt alt.. :D. Vedas ringi küll aga näe käima ei läinud, ketrasin aku tühjaks.
Eile läks tõmmates täna ei viitsinud jamada, pold nii hädasti autot vaja, panin aku laadima tuppa, hommikul enne tööle minekut viskan peale ja loodan parimat..
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 05 Veebr 2012, 21:09

Kuna Mazda seisab garaazis, siis käivitub(garaazis 0 ringi temp).
Tööautodega on igasuguseid probleeme. :D Küll ei lähe käima, siis ei saa õhkusi üles, pidurid ei tule maha jne. :D
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas arvutihdd » 06 Veebr 2012, 00:51

ma ei hakka oma diisliparki piinama :D parem need paar 30 kraadist päeva mööda saata tubastes tingimustes ja teiste liiklusvahenditega :D
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas R-go » 06 Veebr 2012, 01:38

Mul kaks akut :wink:
Üks ööseks tuppa sooja.Kui hommikul aku käima ei jaksa vedada siis toasoe aku peale ja hõissaa :thumbup: .
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas JaanusM » 06 Veebr 2012, 11:15

R-go kirjutas:Mul kaks akut :wink:
Üks ööseks tuppa sooja.Kui hommikul aku käima ei jaksa vedada siis toasoe aku peale ja hõissaa :thumbup: .

Ma tõstsin ka täna toasooja aku peale, otse laadija otsast võtsin. Aga sai vist eile küünlad märjaks käiatud ja läks ikka turtsudes ja plärtsudes käima. aga samas ajakulu arvestades ( koos aku peale keeramisega 3min ) siis ütleks, et suht võidukas käivitus peale kahte külma päeva. naabrimees jäi minust maha igaljuhul, Abist keeldus, ütles et auto peab ise käivituma, muidu pole õige auto. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas aviar » 06 Veebr 2012, 12:30

JaanusM kirjutas:naabrimees jäi minust maha igaljuhul, Abist keeldus, ütles et auto peab ise käivituma, muidu pole õige auto. :D.

Oleks rohkem selliseid inimesi :thumbup: (eriti kuskil pärapõrgus asuval maanteel läbikülmununa autos istudes).

Eile oli Nõmmel minu maja hoovis selle talve rekord -26 (sisuliselt sama, mis sisemaal -32) Istusin Mazdasse, mõtlesin käivitada, vajutasin siduri alla ja sidur enam ise üles ei tõusnud - vedelik paks. Sellest piisas ja loobusin auto piinamisest. Täna hommikul oli "kõigest" -10 ja täitsa suvine tunne. :D
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas JaanusM » 06 Veebr 2012, 13:42

Oleksid ta käima saanud, siis oleks see sidur ülesse tagasi tulnud.

Mul oli laupäeva öösel sõites siuke lugu, et see sidur muutus ikka väga raskeks, iga 15km järel tegin nn "sulatus" pause umbes 10 minutiseid. Siis hakkas sidur uuesti normaalselt toimima, piduriga oli suht sama lugu :D.

Aga naabrimehe kohapealt : tal suurt vahet pole kas saadab naise jala tööle või viib autoga ära, selle maa peale ei hakka autos ka soe :D.
Ise sõidab ta rongi ja laevaga tööle kuus mõned korrad. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 06 Veebr 2012, 15:01

Snuffit kirjutas:Nii, kylmade ilmadega on selgeks saanud, et aku hakkab vaikselt 6htale minema ja peaks uue soetama.

Tegelen loomulikult ise ka otsingutega, kuid pystitan siia ka igaks juhuks kysimuse: Kas keegi teab kust saaks odavamalt osta autole uue aku v6i on kusagil miskeid kampaaniaid jms. k2imas?

T2nks! 8)


Hetkel on uusi akusi pakkuda poole hinnaga,sisuliselt ca 50 euri tk aga asjadel on iludefektid,kriips siin ja teine seal,seega poes neid müüa ei saa,kui kellelgi huvi siis PS infoga mida täpselt vaja on.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas riisiveski » 06 Veebr 2012, 15:33

Ma ostsin enne suurte külmade saabumist uue Hankook aku. Möödunud nädalavahetusel ei olnud mingi probleem peale 3,5 päeva seismist auto käivitamisega.
Hankooki puhul soovitati mulle selle väikest garantiisse pöördumise hulka ja loomulikult oli määrav soodne hind.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 06 Veebr 2012, 17:41

Ka minu masin on igal hommikul ilma probleemideta käima läinud. Muidugi, ei seisa mu masin ka nädalat jutti, aga paaripäevane seismine ei ole käimaminekut halvendanud. Samas oeln näinud ja aitanud juba hädalisi ning kuulnud samuti, kuidas pidurid suure külmaga ära kaovad.

Ainus probleem, millega olen kokku puutunud on see, et ühel hommikul masinat käima pannes, mootor käis ebaühtlaselt ja mõnisada meetrit hiljem suri foori all lambist välja, kuid selles ma kahtlustan sitta kütet, mis ei pidanud külmale vastu...
KRANTS
 


EelmineJärgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist