Mazda 323f 1.6 1993 aasta

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Mazda 323f 1.6 1993 aasta

PostitusPostitas subwoof1 » 20 Jaan 2012, 13:55

nn omanikuväitel on masin ideaalses korras, roostet põhimõtteliselt pole, kõik ideaalne, mootor õline ka ei ole,

aga põhimure on selles, et AUTOL PUUDUVAD DOKUMENDID.

Uurisin, et miks siis puuduvad dokid?? sain vastuseks, et ei saanud autot ostes kaasa ja hakkad midagi nagu kartma, kui küsisin kes on omanik, ja ei saanud ma ka auto reg nr teada


mis oleks sellise hind?? ise kiitles, et keegi oli talle pakkunud selle eest 400€

mina nagu pakuks ainult 200€


aga mis arvate teie???


link: http://www.soov.ee/vorumaa/Mazda_323F_1 ... 1.htm?ca=1
usa raud ei roosteta nii kiiretsi kui euroopa oma
Kasutaja avatar
subwoof1
 
Postitusi: 174
Liitunud: 09 Juun 2007, 17:32
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 323f 1.6 1993 aasta

PostitusPostitas Bumer323 » 20 Jaan 2012, 14:57

Ja see on tõesti kahtlane diil. Kui ta ei oska auto pärituolu ega omaniku kohta midagi kosta siis annaks see alust arvata, et tegu varastatud autoga(Minu isiklik arvamus). Mina jätaksin küll sellise diili tegematta kuna auto minevik tundub hämar. Proovige ikka pinnida kust auto saadud ja eh oskab müüja teile selle isiku numbri anda kellelt tema selle ostis. Vaadake mis ta selle peale kostab.

Edu soovides Bumer323
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Mazda 323f 1.6 1993 aasta

PostitusPostitas cabernet1 » 21 Jaan 2012, 23:05

Küsi müüjalt auto KERE NUMBER, selle järgi ehk ARK oskab anda infot, kes on omanik või siis vähemalt otsida oma kartoteegist, ega pole kuulutatud varastatuks või ei oma mingeid piiranguid. Edasi kui kõik on korras, on võimalik siiski masinale uued dokumendid saada jne...
Igatahes antud sõidukiga on kindlasti palju jama, selle asemel võid osta mõne samaväärse, kuid koos kõige vajalikuga.
Hetkeolukorras masin sobib tõesti VAID varuosadeks.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron