Rekord punktist A punkti B jõudmiseks ajaliselt ja mašruut.

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Rekord punktist A punkti B jõudmiseks ajaliselt ja mašruut.

PostitusPostitas käpa » 10 Mär 2006, 23:30

Vahest ikka on kiire olnud.
käpa
 


PostitusPostitas MazdaGTI » 12 Mär 2006, 03:33

Ma ei saa aru, kuidas teil õnnestub maanteel, liikluse keskel sõites saavutada keskmiseks kiiruseks auto tippkiirusele sarnaseid kiirusi?

Paidest Türile tavaliselt 8mini, aga kui kiireks läks sai 4 minutiga mindud
Keskmiseks kiiruseks siis 218 km/h?
kunagi sai Vana-villemi juurest jürisse ja tagasi 7 minutiga (autoks civic 1999a)
Keskmine kiirus ~200km/h? Sealhulgas veerand teest linnas ning peatus Jüril? Kiirematel lõikudel pidi siis 300km/h ära tulema?
Raplast Märjamaalse 8 minutit (hyundai santa fe-ga 25km)
Keskmine 188km/h?
Haapsalust Tallinna MB Sprinter 35 minutit (kesklinna)
Keskmine kiirus 175 sisaldades sõitu kesklinnas?
Sikupilli prisma eest kosele 13 minutit (42 km, Toyota corolla)
Keskmine kiirus 194km/h?
MazdaGTI
 


PostitusPostitas Mart » 12 Mär 2006, 19:02

Minuarust on mõttetu kelkida selliste tegudega.
Isiklikult ei tahaks küll, et kuskil linna või maakolka vahel mõni idi..t kihutades vastu tuleb.

Mart.

Ps. ma ei sõida nagu penskar, on tulnud ka ette olukordi, kus peab idikat mängima. Lihtsalt kahju, et inimesed ei oska oma aega planeerida.
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas rosco » 13 Mär 2006, 00:32

Iep,selline kõvatamise teema.
rosco
 


PostitusPostitas mazda95 » 02 Apr 2006, 13:34

kulibin kirjutas:Aga vaata, kui head mõtlemismaterjali antud teema annab "ajugeeniustele" näidatud rekordite purustamiseks. Kui paljud "rekordi omanikud" tlemuste saavutamise hetkel mõtlesid sellele, mis oleks võinud juhtuda. Ja alati ei pruugi kõik sõltuda juhist ja tema riistast, on ju nn ettearvamatuid olukordi, kus oleks suutnud päästa nii mõndagi, kui...
Olen ka ise teinud omal ajal trikke, aga jätan need oma teada, et keegi järgi ei hakkaks proovima. Ja ärge arvake, et ma misiki väga eeskujulik liikleja olen. Eks me kõik tahame nautida hetki, mil näidikud armatuuris teisele ringile kipuvad minema, aga püüdke seda teha ohutult ja mitte ainult omaarust ohutult.
Ärge unustage:meil kõigil on keegi, kes tahaks meid veel elusalt ja tervelt, palun.
Palun ärge pange pahaks mu teksti peale, aga see liikluskultuur, mis meid ümbritseb, ei kannata kriitikat.


Olen suga 100% nõus :idea:
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas tomkulibin » 03 Apr 2006, 01:28

Mõnel lihtsalt uudishimu, mõni kipub ikkagi järgi teha või, mis hullem, üle trumbata. Poisid vaadake need politsei saadete klippe, kus autosid tapetud ja nii mõingi oma tervisest ilma jäänud. Proovige ära arvata, kas keegi neist plaanis selliseid tagajärgi. Pigem on ikkagi tegemist mingite ettearvamatute tagajärgedega soovides kellelegi midagi tõestada. See, et kellelgil on mingid trikid õnnestunud on puhtal kujul juhus. Ärge narrige saatust/juhust. Teised kaasliiklejad ei pruugi ära arvata teie oskuste proove ja adrenaliini himu.
Miks kiireid sõite(võistlusi) organiseeritakse kinnistel radadel, mis üldisest liiklusest eraldatud? Miks raja ääres kiirabid ootavad? Mõelge natuke enne...
Kisub vist liialt targutamiseks. otsuseid langetab juht, miks kannatajad ei ole alati juhid? jne...
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8371
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Margo » 03 Apr 2006, 10:31

Sõidke mõistlikult ja järgige liikluseeskirja nõudeid.
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist