Vedrukandurid roostetavad...

Vedrukandurid roostetavad...

PostitusPostitas njosnavelin » 06 Sept 2012, 19:59

Neid ikka tekib. Sain nüüd Mazda Abist pakkumise ca 700€, 1800€ asemel. Niiet võitu juba on. Aga ma pole veel saanud sotti, et kas saan sealt veel siis mingit klubiallahindlust või ei.

Nüüd küsimus. Kui saab korda kõik piduri- ja veermikusüsteemi osad, siis jääb järgi keretöö. Kahjuks Mazda Abi seda ei tee, kuid küsikisin siin, et kui olulised on vedru kandurid? Esinduses öeldi, et esineb roostet ja esimeste vedrude "kanduritel suured augud sees" ... Tahaks roostet tõrjuda küll, kuid kas seda peab tegema ASAP või võib oodata sellega? Kui kalliks võib antud töö minna, kuna augud sees ... Ehk ei ole päris auto mahakandmise asi siiski.
njosnavelin
 
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Aug 2012, 11:40
Asukoht: Harjumaa

Re: Veel üks küsimus ... (rooste, kandurid)

PostitusPostitas skyline » 06 Sept 2012, 21:19

Oleneb, kui palju seda roostet on ja kui suured need augud on. Olen netis näinud pilti, kus e-klassi mersul (1996-2003 mudel) olid need kandurid nii pudedaks muutunud, et amort lükkas end sealt läbi vastu kapotti ja auto vajus lääpa ning muutus liikumisvõimetuks
Mina soovitaks need ikka kiirelt ära keevitada, sest pole kuigi tore kui suurel kiirusel kuskilt august või ebatasasusest üle sõites käib kolakas ja ratas jookseb koopasse kinni ja oledki teelt läinud. Keevitaja leiad kindlasti, sest see pole keeruline töö.

PS Mazda paistab olevat kuidagi väga aldis nende kandurite roostele, ka minu autol olid need 3a tagasi ostes roostes, sai terasharja ja liivapaberiga puhtaks tehtud, krunt peale ja siis värv selga. See kevad hakkas taas rooste välja tulema ning õnnestus ühest kohast roostet eemaldades lausa kruvikeeraja läbi susata. Siis sai tsuts pahtlit pandud ja taas värvitud.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Veel üks küsimus ... (rooste, kandurid)

PostitusPostitas njosnavelin » 06 Sept 2012, 21:45

skyline kirjutas:Keevitaja leiad kindlasti, sest see pole keeruline töö.


Oskab ehk keegi soovitada vastavat head firmat Lasnaka kandis? Või no kusagil marsruudil Narva mnt, Laagna kanal, kesklinn? See töötee ja hea oleks kusagile sellesse piirkonda auto päevaks jätta.
njosnavelin
 
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Aug 2012, 11:40
Asukoht: Harjumaa

Re: Veel üks küsimus ... (rooste, kandurid)

PostitusPostitas tomkulibin » 07 Sept 2012, 07:37

Tüüpiline Mellilik lähenemine Mellil:
Mel kirjutas:... seesama problem,et tahtsid amordid tuppa tulla,küll tagumised.Kaesin siis neid taga poolraame,...

Suvalisele keevitajale esitatakse tellimus amordikannude parandamaiseks, siis vaid seda parandataksegi. See et pole enam kuhugi kinnitada, et koti, amordi kannud telliti!
Ei Mell ega mina ei tee selliselt, aga kindlasti leiad teel töölt koju miski "kantora", kes hommikul võtab autu vastu ja õhtuks ongi kannud uued. Seda et tuleb kruntida, värvida kivikaitset peale kanda, mõningaid detaile eemaldada ja hiljem tagasi külge pookida.... See ei koti, sest telliti kannude parandamine- keevitustöö.
Saan aru, et kallis on, aga tegija tahab ka palka saada, ja lisamaterjalid tuleb ka soetada ja odavaimad asjad pole kunagi parimad olnud...
Pelegi pole Mell ega ka mina sinule sobival marsuudil ja poleks ka aega sellega tegelemiseks.
vabandust, et võtsin sõna.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Vedrukandurid roostetavad...

PostitusPostitas njosnavelin » 07 Sept 2012, 08:03

Ega ma ei otsigi mingit nurgatagust kohta ... Oleksin hea meelega lasknud Mazda Abis sellega tegeleda, aga nad kahjuks keretöid ei tee. Ootangi soovitusi, et kuskohast leiaks hea ja asjaliku firma, kes selle vea parandaks? Samas mitte päris esinduse, kes paratamatult lüpsab veidi.

Millise tunnihinnaga peaks üldse arvestama? Igatahes ootan häid soovitusi. Mis kohtadest Te räägite, mis ei jää minu marsruudile? Alati on võimalik ka väikese ringiga tööle sõita ju!
njosnavelin
 
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Aug 2012, 11:40
Asukoht: Harjumaa

Re: Vedrukandurid roostetavad...

PostitusPostitas Romm » 07 Sept 2012, 20:52

Tere,

oli ka enda mazdal hiljuti vaja lasta kandureid keevitada, kuna ülevaatuse onu torkas kandurist näpu läbi.
Sain sellele murele lahenduse tänu kasutajale opelman. Soovitan tema poole pöörduda aga kui need kandurid korralikult korda teha, siis ma ei usu, et ühe päevaga hakkama saaks.

Edu
Romm
 
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Mai 2011, 21:52
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323F


Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron