Pioneer v. Aiwa

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Pioneer v. Aiwa

PostitusPostitas Anonymous » 07 Mär 2005, 13:43

Selline mõte, et hetkel on headunit Pioneer DEH2500R. Tahaks omale sellist asja masinasse, mis mp3-sid ka mängiks ehk oleks plaan välja vahetada head. Ühe tuttava kaudu oleks mul võimalik saada poehinnast odavamalt tutika Aiwa CDC-R504MP (selline asi http://www.eu.aiwa.com/en/productnew.ph ... cdc-r504mp ), mis mängib mp3-sid. Aga küsiks tarkade meeste käest, et kuidas Aiwat hinnata võrreldes selle minu Pioneeriga. Milline on kvaliteedivahe? Oskab keegi kiita või laita Aiwat.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Mär 2005, 14:31

Mina hoiaks sellistest odavatest firmades eemale. Eriti MP3-mängijate puhul. Pigem kasutatud ja parema firma toode.
Anonymous
 


PostitusPostitas CaveFish » 09 Mär 2005, 15:00

Aiwa autotehnika pole just väga kõrgelt hinnatud jah
Kasutaja avatar
CaveFish
 
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Veebr 2005, 23:58
Asukoht: Tallinn - Võru

PostitusPostitas Anonymous » 09 Mär 2005, 17:26

No selge, siis hoian ennast eemale sellest kraamist.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mär 2005, 15:02

Aga mida siis härrased soovitavad :?: Mul endal ka Aiwa makk :oops:
Aga ülejäänud on Pioneer ja SPL :P
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 22 Mär 2005, 15:37

Kui Aiwa juba olemas on ja korralikult töötab, pole vaja teda häbeneda... Uue süsteemi projekteerimisel soovitaks siiski Pioneeri, Sony või Kenwoodi...
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Mär 2005, 18:11

Laika kirjutas:Uue süsteemi projekteerimisel soovitaks siiski Pioneeri, Sony või Kenwoodi...

Mina lisaks omalt poolt siia ka Alpine...
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 23 Mär 2005, 00:35

MP3 on JUST selline asi mis mängib enamikul tänu suurendatud buffer mälule. Aiwade ja RoadStaride puhul tuleb pigem see kõne alla, kui hästi nad tava CD'd mängides põrutustele vastu peavad ehk siis audioCD puhul on tavaliselt see vahemälu kas väikseks jäetud või pole üldse ;) Kenwoodi ja Sony jätaks ka seljataha, Pioneer oleks palju mõistlikum valik. Alpine teeb samuti norm asju. Clarioni ei jätaks ka rividest välja. Enda isiklik lemmik on Blaupunkti Acapulco MP54 mille paneks heameelega sisse aga hetkel pole vajadust lihtsalt.
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Anonymous » 23 Mär 2005, 01:34

Kenwood makid on mul miskipärast kõige tihedamad külalised. Ei tea kas seepärast, et nad on väga levinud või on väga õrnad. Hea on see, et nad on lihtsalt parandatavad ja remont pole ka kallis. Aiwa makid oleks ka külalised oma plaadilugemisprobleemide poolest, kuid nendega ma ei taha eriti tegemist teha. Põhjuseks ikka seesama vanasõna sita ja saia kohta.

Ise olen laiatarbemakkide koha pealt Alpine fänn. Maksavad küll rohkem, kuid vähemalt Alpinet ostes on omamoodi garantii, et pasa otsa ei satu. Pioneer ja Clarion on ka selle koha pealt OK. Muid firmasid, eriti MP3 mängijate puhul ma ei vaataks.
Anonymous
 


PostitusPostitas CaveFish » 23 Mär 2005, 02:07

endal siiani JVC mp3 makiga head kogemused... külavaheteel aukudes sõites pole veel kordagi mängimist poolelijätnud ... sõbra masinas asuva ilma mp3'ta kameeleoniga pole ka probleeme olnud siiani.
Kasutaja avatar
CaveFish
 
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Veebr 2005, 23:58
Asukoht: Tallinn - Võru

PostitusPostitas Anonymous » 23 Mär 2005, 23:55

Mul ka eelmises autos oli see JVC kameeleon, ülikõva riistapuu :D Ja kokku käis vahvalt et mittemidagi näha ei jäänud.
sõbra masinas asuva ilma mp3'ta kameeleoniga pole ka probleeme olnud siiani.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 24 Mär 2005, 02:23

Ma ei tea, kas nüüd siin teemas on vaja igalühel oma/sõbra makki kiitma hakata. Mingisugusegi üldistuse tegemiseks oleks vaja kogemust ikka vähemalt kahe makiga :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 24 Mär 2005, 21:39

negatiivsed kogemused : philipsi ja sony
positiivsed kogemused: pioneer, vdo, jvc
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 00:51

See JVC kameelon on muide üks väheseid Line-in sisendiga makke nii-et vägagi teemasse :wink: Pealegi on teema vist laienenud üldisemaks :evil: Ja ka autosid on mul rohkem et kaks olnud, rääkimata makkidest 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 01:13

Paljudel Alpinedel, Pioneeridel ja Clarionidel on liinisisend olemas :roll:

Näiteks kõikidel Alpine *DA ja *DM seeria makkidel alates 1999 aastast.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 11:15

Sellist mudelit Alpinedel, Pioneeridel ja Clarionidel pole, millel seadme välja lülitades jääb välja lülitades on ainult must klaas. Kui on siis anna teada! Otsisin lingi ka: http://007.shop.by/2780.html
Paku palun võrdväärne Alpine või Clarion välja :wink:
Mul omal oli veidi vanem mudel mis mp3 ei mänginud aga oli muidu väga töökindel ja hea soundiga. Tean et on Kenwoodil ja Sonyl veel umbes sellised mudelid aga Sony ei kõlba kuskile ja Kenwood lihtsalt ei meeldi aga noh maitse asi. Blaupunkt on ka hea, katzsetatud ja rahul. Ja mulle meeldib mu oma auto originaalmakk väga :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 14:39

Imelik, ma pole omaarust väitnudki, et neil makkidel mingi must klaas oleks. Sellist asja ma ei oskaks maki valimisel kuidagi eelistada. Aga noh, eks igal ole omad eelistused - kes hindab välimust, kes midagi muud. Räägiks pigem töökindlusega seotud kogemustest, kuna selle teadmisega, mis maki nuppude kuju näiteks mulle meeldib, pole teistel midagi teha.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 15:19

Põhjendan ka kui juba jutuks tuli. Välimuse juures on minuarust olulisim et asi oleks mugav ja poleks silmatorkav. See must paneel näeb nimelt välja selline nagu makki polekski kui ta välja lülitada. Mingeid paneele ma kindlasti ei viitsi eest ära kiskuda ja autosse peita või kaasa vedada. Nimetatud mudelil on boonusena veel code ja kui sisse lülitada siis väga kena displei mis omab ka pointi :D
Selles mõttes on originaal-moodul üle prahi et seda nagu varastada pole mõtet kuna kõigil uutel on sees niikuinii ja järelturg põhimõtteliselt puudub (uute autode esi-konsooli ehitatud moodulid). Kui nende soundi-kvaliteediga on ka korras siis on lihsalt vedanud ja mumeelest Mazdal on (paljudel mis kohanud olen pole see nii). Hüva, vaatasin su kenat kodukat ja ei vaidle, õigust ma taga ei aja :oops:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 16:22

Mina sellesse peitepaneeli eriti ei usu, kuna pätid, kes igapäev sellega tegelevad, peaks musta klaasi taha peituva maki juba üsna kaugelt ära tundma. Koodi mahasaamine on ka probleemiks vaid ausale inimesele, kes miskipärast koodi ära kaotanud.

Varguse vastu on originaalstereo tõesti parim, kuid on inimesi, kes sellega ei lepi.
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 26 Mär 2005, 23:53

no liinisisend on isegi Roadstaril olemas koos kahe võimuväljundiga :D see ei tähenda et ta hea oleks :D hüppab nii mis krt kui tava audioCD'd kuulad.
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Anonymous » 06 Aug 2005, 23:16

teadjamatele.
kas vastab tõele,et VDO ostis ära kunagise PHILIPSI?kui jah,siis pole ju neil kahel peale nime mingit erinevust... :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 07 Aug 2005, 10:57

bobo kirjutas:teadjamatele.
kas vastab tõele,et VDO ostis ära kunagise PHILIPSI?kui jah,siis pole ju neil kahel peale nime mingit erinevust... :wink:

jep its true
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 07 Aug 2005, 13:48

Vana Philipsi toode on VDO ning suht jamps, aga VDO Dayton sari on küll tasemel. Endal on kah sellest seeriast, kuigi kassetikas ja u.3a. tagune tipp. Spido ja termomeeter kah peal olemas, ning boxi tunnistab vaid digi signaali järgi :wink:
Viimane enne seda oli Panasonic ja ei ühtegi halba söna, isegi mitte täis jäiga vedruga Civikus metsasihil ei tekkinud vaikust, kui mendi eest ära kimasin :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 09 Aug 2005, 11:21

Kes siis veel ei tea - Aiwa on Sony oma, ehk siis kunagi ostis Sony korporatsioon suureks konkurendiks kasvanud Aiwa ära. Endal olnud Aiwa makk autos... line-in ka täitsa olemas ja igati ookoo makk... ainult, et aukudest läbi sõites tekkisid probleemid - buffer sellel makiversioonil polnud tema tugev külg :) uuemartel on kindlasti see viga parandatud...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 09 Aug 2005, 18:54

See ju sama käikiri mis VDO-l Philipsiga :lol:
Anonymous
 


Järgmine

Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline