Hais ventilatsioonist

Hais ventilatsioonist

PostitusPostitas SHenri » 22 Sept 2012, 22:00

Tervist.
Viimasel nädalal tekkis selline probleem, et kui kasutada ventilatsiooni, siis autokabiin täitub ebameeldiva lõhnaga. Pole mädamuna hais, keeruline kirjeldada seda lõhna, vb meenutab natuke seene lõhna. Kui ventilatsiooni mitte kasutada, siis seda lõhna ka ei teki või siis on vägaväga minimaalselt. Hais on nii külma kui ka sooja mootoriga.
Tegemist on 2003. a 1,8 Mazda 6-ga.
SHenri
 
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Sept 2012, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Hais ventilatsioonist

PostitusPostitas zoomzoom » 22 Sept 2012, 22:05

võta salongifilter välja ja proovi kas siis ka haiseb?
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Hais ventilatsioonist

PostitusPostitas Prema » 22 Sept 2012, 23:00

Täpselt samal teemal oli mul just naise autoga (mazda 6) naljakas juhtum. Laps ütles mulle, et emme autosse oleks vaja lõhnakuusk osta, et sal on kähriku laiba hais. :?
Ma arvasin, et küllap see on vahetamata salongifiltrist. Järgmisel päeval aga kutsus naine nuuskima, et see on ikka laiba hais. Veits uurimist ja salongi filrtist ilmus välja surnud hiir! :roll:
Kuidas see sinna sattunud oli, ei oska ette kujutada. Vent ava rest on piisavalt kitsaste vahedega, et need elukad justkui ei tohiks sisse mahtuda. Ja see polnud mingi pisike hiire poeg vaid ikka korralik loom.

Aga sul on ilmslt vaja ikka filter vahetada -- niiske ilmaga läheb see tolm seal hallitama ja nii see seen kasvama hakkabki.
Mazda 5 2009.a 2,0
Mazda MPV 2002.a 2,0
Mazda 6 2003.a 2,0
Mazda Premacy 2000.a
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

Re: Hais ventilatsioonist

PostitusPostitas Eigo1 » 23 Sept 2012, 20:30

Täiesti võimalik et kass on teatud kohta lasknud midagi...sarnane juhus oli kord tuttava H2-ga. :problem:
Kui sulle ei meeldi mu sõidustiil siis hoia kõnnitee pealt eemale !!!
Kasutaja avatar
Eigo1
 
Postitusi: 72
Liitunud: 10 Sept 2012, 13:14
Asukoht: Paide

Re: Hais ventilatsioonist

PostitusPostitas SHenri » 05 Okt 2012, 18:00

Õnneks oli tegemist tõesti salongifiltriga. Mure on lahenenud(auto seisab puu all ja sinna oli kogunenud oksa ja lehe tükke), tegelikult üks päev veel tundis mingit ebameeldivat lõhna(polnud sama lõhn), kuid see oli ainult korraks ja pole rohkem esinenud.
SHenri
 
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Sept 2012, 21:50
Asukoht: Tallinn


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist