Mazda 6 sport 125kw 08a. - Kaido6ga

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 sport 125kw 08a. - Kaido6ga

PostitusPostitas Kaido6ga » 08 Dets 2012, 21:16

Tere Mazda rahvas.
Nimelt sain siis paar nädalat tagasi värskeks Mazda 6 omanikuks.
Autost siis:
Valge pärla.
125kw manuaal.
18 originaal veljed millele talvekad jõuavad alles esmaspäeval kohale 18 continentali naelad (alates lume tulekust auto sesinud)
Tume sisus pool nahk.
Ja kõik muud jutut mis ühel kuule olema peaks (bi xenon, kurvituled, BOSE jne)
IS 116000km
Autoga igati rahul ja muidu ilusti hoitud ja hooldatud auto ja mis mulle selle auto juures kõige rohkem meeldib ,et ruumi on ikka väga palju.
Pilte panen hiljem kui auto lumest ja muust jamast puhas...:)
Tuleviku plaanid:
Piduri klotisid on vaja järgmine hooldus ära vahetada.
Katuse liistudelt kolm korki kuhugi kaduma läinud.
Numbri tuli läbi.
Eest pargid läbi.
Talveks valmistumine:
Kui talvekad all läheb auto CSG autohooldusesse kus vahatatakse põhi ja kõik muud nurgatagsued ära plus siis korralik sise ja väli puhastus ja püsi vaha.
Mõned kive rohkem saavad kohad on plaan mingi õhukese läbipaistva kilega ära kaitsta.Värv on sellel autol mega ilus ja siiani ilusti hoitud ka ,et üritan seda rada edasi ajada.
Kevadel vaja veljed ilmselt korra värvi alt läbi lasta kuna kahel veljel ääred natuke kriimustatud mis mind ilgelt häirib.
Sisu:
Mõned asjad sisu juures häirivad nagu välimuse juures veljed ja need tahan ma sammuti likviteerida.
Nimelt käigukangi nupp on kriimustunud (loe:sõrmused jne) , rooli keskel asuv hall plastik katte natuke äärest ära kulnud , uued originaal kuue matid.Ülejäänud sisu on nagu uus ja hästi hoitud.Ma paraku olen selline pedant ,et häirivad sellised pisivead mida saaks ära hoida või siis kergelt likvideerida....:)
Enne lund sain autoga sõita umbes 1500km aga juba paegu võin öelda ,et super masin.Liigub päris mehiselt sellise suure pereka kohta, ruumi on palju, lisad on head ja muusika ka täitsa kuulatav ja muidugi väga kena näeb see sport paket välja.
Ühe miinuse pean ka muidugi välja tooma ja see on väga häriv müra mis tagant poolt salongi tuleb ,nagu uks oleks lahti vms sõidu ajal.Uurisin ka müra isolatsiooni kohta ja 200-300euriga peaks saama hakkama .Tehakse siis ära kogu tagumine osa :istme alt ,koopad ,pagasiruumi põhi ,tagumine luuk seest poolt,ja uksed.
Pagasi katte nartsu lasen korraliku ja jäiga teha ,peale seda kõike peaks muusika ka tunduvalt paremaks minema.
Eks saan talvekad alla ja teen ühe lõuna-eesti tripi talvekate sisse sõiduks eks siis räägin veel sellest masinast.
Seniks võte pakuda varjante kust ma neid salongi detaile hea hinnaga võiks saada (rooli plasti,käigukangi nupp ja matid)
Viimati muutis Kaido6ga, 13 Dets 2012, 23:47, muudetud 1 kord kokku.
Kaido6ga
 
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Dets 2012, 18:24
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 sport 125kw 2008 Kaido6ga

PostitusPostitas Pulku » 08 Dets 2012, 21:51

Jõudu ja muretuid kilomeetreid :thumbup:
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 sport 125k" 08a. - Kaido6ga

PostitusPostitas Kaido6ga » 13 Dets 2012, 23:46

sai eile talvekad alla pandud ja selgus kurb tõsiasi ,et üks tagumine vasak rehvirõhuandur on peetis.
Nimelt sisu, mis tehtud mingist imelikus sulamist on meie suurte soolatamistega saba andnud.
Esinduses lett mingi 60-70 eurtsi ei ole enam täpselt meeles.Aga jama siiski....
Sai siis esindusega ka räägitud ,et ega selle põhja vahatamisega keregarantii ära ei kao siis nende sõnul väga teretulnud tegevus ja investeering tulevikku...põhiline on ,et tehase struktuuri ei muudeta ala aukude puurimine jne...
Kaido6ga
 
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Dets 2012, 18:24
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 sport 125kw 08a. - Kaido6ga

PostitusPostitas Reimers » 31 Jaan 2013, 23:37

Ühtegi pilti pole või
Lexus IS 250
Kasutaja avatar
Reimers
 
Postitusi: 108
Liitunud: 17 Jaan 2012, 10:40
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 sport 125kw 08a. - Kaido6ga

PostitusPostitas Mel » 01 Veebr 2013, 01:46

Reimers kirjutas: pole või

Hmm,vääga huvitav,nõuab siin pilte omal pole oma auto teematki :lol: küll tulevad ,iga asi omal ajal :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 6 sport 125kw 08a. - Kaido6ga

PostitusPostitas Reimers » 06 Veebr 2013, 23:39

Nii mul auto ja teema juba olemas aga kus on sinu pildid :mrgreen:

Väike küsimus ka et kas sa MP3 CD plaati oled seal toimima saanud ?
Lexus IS 250
Kasutaja avatar
Reimers
 
Postitusi: 108
Liitunud: 17 Jaan 2012, 10:40
Asukoht: Tallinn


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron