autopirnid

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

autopirnid

PostitusPostitas vihk » 17 Veebr 2013, 18:45

Mazda 626 Kust võiks näiteks (Tartust ) saada neid kõikvõimalikke erilisi väiksemaid pirne armatuuri, lülitite, kompuutri jne. jaoks. Nad kõik nii erinevad, asuvad trükiplaadil ning väiksemate linnade autopoodidest neid lihtsalt ei leia. Esindustes olevat hinnad kõrged eriliselt.
vihk
 
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Aug 2012, 11:11
Asukoht: valga-jõgeva

Re: autopirnid

PostitusPostitas Mario » 17 Veebr 2013, 22:51

ei ole seal mingit erilist lampi kusagil.. lülitite sees vb on pisike 3mm lapik LED, aga mujal on taustavalgusena kasutatud T5 või sokliga T5 lampe... :) kellaplokis on ainsana suured W5W soklita ääretule lambid...
viimati oli autokaupades nende hinnad alates 10 senti..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: autopirnid

PostitusPostitas vihk » 18 Veebr 2013, 09:47

Mario kirjutas:ei ole seal mingit erilist lampi kusagil.. lülitite sees vb on pisike 3mm lapik LED, aga mujal on taustavalgusena kasutatud T5 või sokliga T5 lampe... :) kellaplokis on ainsana suured W5W soklita ääretule lambid...
viimati oli autokaupades nende hinnad alates 10 senti..



kompuutris taustvalgustuse (üks väiksem, teine suurem sokliga pirn trükiplaadil ) ) mida näitasin kohapeal neljas autoosadega kauplevas poes keegi ei leidnud. Tartu esinduses helistamise peale öeldi, et on aga vähemalt 2euri tk. ?
vihk
 
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Aug 2012, 11:11
Asukoht: valga-jõgeva

Re: autopirnid

PostitusPostitas skyline » 18 Veebr 2013, 10:20

Seal kompuutri taustavalgustuses mina just vahetasin aasta tagasi pirni, kui õigesti mäletan oli tavaline pesaga pisikene paarivatine pirn ja mina olen neid küll iga teises autopoes näinud. Tartust saab neid ka kindlasti ka mujalt peale esinduse, mina ostsin ka toona ühest väikelinna autopoest, sest kompuuter oli mul seal väikelinnas parasjagu nädalavahetusel laiali võetud. Ehk ei midagi erilist, kui paar väiksemat kauplust läbi käia peaks leidma küll. Hind jah odav ei olnud, oli vist 1 või 1,2 euri tükk.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: autopirnid

PostitusPostitas Mario » 18 Veebr 2013, 21:02

sobivat värvi LED, 560ohmine takisti natuke jootmist ja painutamist ja maksab vähem kui euro :lol:
mul oli siin üksvahe neid kamaluga, jagasin siia ja sinna...
sinna sobivad ka need pisikesed dioodid, mida automaailmas müüakse, mingi 3€ kopikatega on 2tk pakendis..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline