323F 89 BG õõtsapuksid

PostitusPostitas kennu » 09 Mär 2005, 23:46

hemm.. mul soovitati terve ööts ära vahetada.. kokkuvõttes tuleb tsipa odavam :P

aga AB varuosadest saad neid.. või mazdaabi on olemas selle jaoks. :)
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas aiz » 10 Mär 2005, 12:27

minul on küll tiba teine auto, aga siiski sain selle asja tehtud ainult pukside vahetamisega.
puksid maksid nii esimesed kui tagumised mõlemad umbes 150 krooni.
pluss tööraha, mis läks umbes 150 krooni. muidugi see oli lihtsalt sõbra abiga tehtud. kuid üldiselt peaks seal olema mingi kaks tundi tööd niiet hind ei tohiks väga suur olla.
EDU!
aiz
 


PostitusPostitas kennu » 10 Mär 2005, 12:36

huvitav on see et.. mulle mazdaabi pakkus tervet õõtshooba esimest.. 600 krooni tükk. seal on ju puksid ja sarniir küljes. 2 tükki siis kokku 1200- pluss töö. Pukse ei tasu eraldi vahetada eriti. kuna need metallpesad ja jullad kuluvad ka. ja nad jäävad ikkagi mingil määral sinna loksuma. Ma ei tea muidugi ma võin eksida, aga seda juttu mulle räägiti.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas 6kaks6 » 10 Mär 2005, 13:06

kennu kirjutas:huvitav on see et.. mulle mazdaabi pakkus tervet õõtshooba esimest.. 600 krooni tükk. seal on ju puksid ja sarniir küljes. .

oles sa kindel, et kogu kupatus ainult 600kr?
mis puutub vahetusse,siis sea pole küll midagi keerulist.kui on karaaz olemas ja natuke viitsimist, siis ei saa argi kui õõts vahetatud.
6kaks6
 


PostitusPostitas aibast » 19 Mär 2005, 22:07

vahetasin ise Hyundai Ponil õõtsupuksid ära. Vaja läks:
-leek lamp
-korralikult suur raske töölaud
-kruustangid
-26mm võti
-korralikult tugev kruvikeeraja
-rostetläbistavat õli
-jupp õige läbimõõduga toru
-kolmnurk viil
muidugi:
-uued puksid
-soe ruum
-palju vandumist
-piisavalt aega

Edu sulle igatahes....
aibast
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist