Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas zoomzoom » 16 Juul 2013, 15:24

Sooviks sellist kolm korda vilgutavat funktsiooni mis paljudel uuematel autodel peal. Mida targemad arvavad asjast? Kas seda tekitab relee vms? Kas asi oleks lahendatav lihtsalt asjakohase relee vahetusega või on jällegi asi mingi aju või juhtplokiga juhitav?
Et asi korrektne välja näeks siis mainin, et tegemist 2006 mudeliga.
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas leviathan » 16 Juul 2013, 17:50

pead otsima selli kes ehitab süsteemi, originaalis on mazda6l alates gh f/l ist see olemas. miski vag-i grupi releega rääkitaxe et pidi saama nipitada (su autol pole eraldi releed vaid suunakad on bcm-i juhtida)

guugelda - comfort blinking -
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas zoomzoom » 16 Juul 2013, 17:57

Leidsin läbi eurostauto ühe tegelase, kes pakkus mooduli hinnaks ca 40 ja paigalduseks ca30 euri, päris kallis lõbu...
Tuhnin veits veel netis, ehk siiski õnnestub...
I
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas eksole » 16 Juul 2013, 19:09

Ära taha seda risti ja viletsust omale kaela ja teiste segadusse ajamiseks.
Kui on tihedamalt liikumist asulates, kus mahapöörete vahed väikesed, on võimalus, et teised saavad su märguannetest väga valesti aru.
Mul on selline jobudus peal, ammu olen ära pööranud, kui see alles vilgub ja teinekord on päris pahasti öeldud, kui on valesti aru saadud
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas Haljazme » 16 Juul 2013, 19:18

Nii norimise mõttes:
Ma küll ei tea, kuidas uutel saanidel see 3x vilgutus toimib, kuid seadus räägib meile, et:

§ 39. Juhi märguanded

(1) Juht peab andma suunamärguande vastavalt liiklusolukorrale õigel ajal, kuid mitte hiljem kui kolm sekundit enne sõidu, manöövri või sõiduki peatamise alustamist. Suunatulemärguanne peab jätkuma manöövri ajal ja tuleb lõpetada kohe pärast manöövrit, käega märguande andmise võib lõpetada vahetult enne sõidu alustamist, manöövrit või sõiduki peatamist.

Kui alles manöövri ajal suunda näitad, pole sel ju erilist pointi, niigi saadakse aru, mis teed. Suunatule mõte on ennetavalt oma plaanitavast manöövrist teistele teada anda (mitte et ma nüüd isegi sellest patust päris puhas oleks).
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas zoomzoom » 16 Juul 2013, 21:39

eksole kirjutas:Ära taha seda risti ja viletsust omale kaela ja teiste segadusse ajamiseks.
Kui on tihedamalt liikumist asulates, kus mahapöörete vahed väikesed, on võimalus, et teised saavad su märguannetest väga valesti aru.
Mul on selline jobudus peal, ammu olen ära pööranud, kui see alles vilgub ja teinekord on päris pahasti öeldud, kui on valesti aru saadud

Ei ole see asi nii hull, olen nädal aega sellise sistemiga ringi sõitnud ja siiani pole enda ja teistega pahuksisse sattunud. Kui veidigi ette mõelda toimib asi väga mugavalt. Ega ta nüüd elu ja surma küsimus kah pole :mrgreen: Kui max 25 eurost lahendust ei leia, siis jätan asja sinnapaika.
Haljazme, kolm vilgutust on täitsa piisav kui roolitaga ei maga, nii norimise mõttes :wave:
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas leviathan » 18 Juul 2013, 10:27

zoomzoom kirjutas:Vaidlemiseks peaks me eraldi teemasse kolima, siin otsiks asjale optimaalset lahendust. :wave:

miski võimaluse ju pakkusin ennem kui kobisemiseks läks
siin saksakeelne variant tundub et sobib kuuele küll
siin vagi releega tõenäoliselt saab kombunnida
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 6 suunatulede "reavahetus funktsioon"

PostitusPostitas zoomzoom » 18 Juul 2013, 12:33

Need kõik jube kallid, huvitav, kas tasuks romulatest näiteks mõne romu küljest mingit nö originaalosa otsida ja vahele kompunnida? Ehk tuleks odavam. See 70-100.- koos paigaldusega suht ulmesumma lihtsalt laiskuse/mugavuse peale raisata...
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist