Mazda 323f BA 94a. mastermind18

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 25 Juul 2013, 22:13

Tere tere !

Masinaks siis mazda ! Sai siin vahepeal Teema ära kustutatud kuna ei olnud aega ega viitsimist siin viibida .Nüüd siis mõtlesin et jagan teistega oma tegemisi .
Lühidalt siis et Mazda on 1.5 65kW 94 a isend .Tegemist on olnud kõvasti .Plaaniks on spoilaring,värvida süsimustaks, ,17-18 tolli valuveljed,uus helisüsteem,Mootori remont jne .
Ps: Kui roheline värv ei meeldi ära vaata ! :wave:
Hetkel siis on tehtud : Hammasrihma vahetus ,veepump,kenekarihm,roolivõimendi rihm,stablika tugivardad , õhulõdvikud jne jne Juba mingi üle 1000euri kindlalt alla pannud .
Lähiajal tulevad uued piduri trumlid ja amordid.

Siit saab vaadata mida olen teinud :wave:

http://www.youtube.com/watch?v=ljwo9KTD ... e=youtu.be
Viimati muutis mastermind18, 04 Aug 2013, 22:16, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas Mel » 25 Juul 2013, 23:38

Nuuh ägevärk, tagapüti asukohta muudetud?Pildil olev k.karp musta-tooni kas see bituumeniga üle veetud? :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas tomkulibin » 26 Juul 2013, 07:33

See erkroheline värv ja seda on nii palju, see lausa kiljub kriiskavalt...aga see minu arvamus.
Kunagi, kui noorem olin, siis tekkisid kah hullused, kui miski värvipurk näppu jäi õnneks hullus asendunud ajapikku mõtlemisvõimega(ise arvan nii)...
Kas see värv ka kannatab summuti peal olla, või põleb esimese sõiduga maha?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas Evert » 26 Juul 2013, 09:14

tomkulibin kirjutas:Kunagi, kui noorem olin, siis tekkisid kah hullused, kui miski värvipurk näppu jäi õnneks hullus asendunud ajapikku mõtlemisvõimega(ise arvan nii)...

Pigem on ehk hormoonid tasapisi otsa saanud :wink:
Ma nooremana samuti värvisin salongidetaile, plaanisin jõhkraid spoilasid jms., aga nüüd enam eriti ei viitsi, kuid värskendav on ikka vaadata kui keegi teine natuke "väljaspool kasti" mõtleb :)
TÜV mehel saab selle auto all igatahes lõbus olema. :lol:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas mastermind18 » 26 Juul 2013, 13:45

Mel kirjutas:Nuuh ägevärk, tagapüti asukohta muudetud?Pildil olev k.karp musta-tooni kas see bituumeniga üle veetud? :)


kle jah sai see orginaal pütt minema visatud kuna seal oli rohkem auke kui pütti ise :D.Terve põhi on bituumeniga tehtud ja karbi kohad kahuri määrdega. :thumbup:
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas mastermind18 » 26 Juul 2013, 13:55

Evert kirjutas:
tomkulibin kirjutas:Kunagi, kui noorem olin, siis tekkisid kah hullused, kui miski värvipurk näppu jäi õnneks hullus asendunud ajapikku mõtlemisvõimega(ise arvan nii)...

Pigem on ehk hormoonid tasapisi otsa saanud :wink:
Ma nooremana samuti värvisin salongidetaile, plaanisin jõhkraid spoilasid jms., aga nüüd enam eriti ei viitsi, kuid värskendav on ikka vaadata kui keegi teine natuke "väljaspool kasti" mõtleb :)
TÜV mehel saab selle auto all igatahes lõbus olema. :lol:



No ma enne ei lõpeta kui ta mul valmis on !Olen sihikindel oma asjades!
Las vaatavad kui tahavad ! Neid ei koti mis värvi sul asjad on seal ! :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323 f ba 94 a

PostitusPostitas mastermind18 » 26 Juul 2013, 22:47

Mel kirjutas:
mastermind18 kirjutas: karbi kohad kahuri määrdega. :thumbup:


http://imageshack.us/photo/my-images/571/mw4u.jpg/

Seda mõtlesin,küljekarbi väline külg :wink:


Kle jah lugesin kuskilt et nii tehakse ja mõtlesin teen proovi ;) :thumbup:
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 27 Juul 2013, 17:35

Mel kirjutas:OK.Väärt suhtumine,kusjuures ka nüid viimasel ajal olen hakand sellele mõtlema,et just nii teha.Kivikaitse pole paha kraam,seal on 1 väike aga,ta rsk.tahab kuivada vähemalt 24t.soovitavlt veel kauem.Pole ju sellist aega kuskilt võtta,siin ongi see jama,kui liiga vara tõmmata mingi kraam k.kaitsele peale,siis ta lihtsalt ei jää sinna püsima.On see siis värv või lakk vahetpole,aga selline pigiasfaldi ollus ja keda see segab kui on küljekarp must. :wink:


Njh ega seda aega ei leia paljud ! Mul ta on kuivanud juba mingi 7 päeva :thumbup: Ma lihvisin kõik selle jama maha sealt ja töötlesin enne roostesurmaga muret tekitavad kohad ära ning siis see kivikatsemastiks peale ! Vast jääb püsima ! Soovitan teha ,tulemus jääb hea !
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 27 Juul 2013, 20:02

Niisama kolkimine ja igasuguste vahendite vahele laskmine ei andnud mingit tulemust polt sealsees ei liikunud millimeetritki.Siis tõin rasketehnika kohale :mrgreen:



Kuna sellel mudelil on 2 lühemat esi- 2 pikemat tagu poolelTellisin algul 2 varrast kuna kõkidest autopoodidest öeldi et nemad varraste mõõte ei tea .Vardad tulid kohale ja need oli 2cm lühemad ka nendest lühematest . Siis uurisin ja puurisin ning läksin lootmise peale välja tellidest kallimad vardad .Läks 10 päeva mööda ja siis saabusidki imekombel õiged vardad ei tea kustkohast :thumbup: :thumbup:





Sai siis see roostekoht maha nühitud ja veits selle kallal mässamist ja vast saab valmis :thumbup:
Pilt
Viimati muutis mastermind18, 31 Juul 2013, 22:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 28 Juul 2013, 10:03

Mel kirjutas:
mastermind18 kirjutas:Niisama kolkimine
õiged vardad ei tea kustkohast







Kui käändmik kogutäiega autust eraldatud,siis ikka on võimalik alasil vmsarnase massivse junni peal kolkida,on ikka tulnd,aga hullult kinni jh need rsk.kasvavad.Kas mulle tundub,et oled soovind näidata meile pilti uutest varrastest,aga niikui pole pilti ennast.Selle tagakaarega soovitan kanda enne softi krundipoiss alla,või kihutada kohe fiiberpahtliga,see karm mat.sellest reeglina läbi enam midagi kasva. :)
Ja vist stange alla võiks ka piiluda.

Pilti kahjuks uutest varrastest pole kuna saatsin kohe kulleriga tagasi :thumbup:
Alase peal oleks kindlasti parem olnud,kuna seal all põrkas ikka vastu korralikult ,siis sai igasuguseid toestus viise proovitud ja ikka saime kätte lõpuks :thumbup:
No selle kaare ma lasen jõgeval ära värvida ,mul tuttav rääkis et pidi odavalt ja väga hästi tegema :wave:
Mida sa stange alla piilumisest mõtlesid ? Roostet ?
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 28 Juul 2013, 18:51

Mel kirjutas:
mastermind18 kirjutas:stange alla piilumist ?

Pilt
Roostet neh,mul 4a.noorem ja paistab,et hullemas olukorras,vaatamata sellele,et viimased 3a.siinseal vedelend,vahest kuuri all,vahest lumehanges :) Ja taga alumine serv ikka terves pikkuses roostene,pindmiselt,sai vähe eemale teda peletatud veebaasil rooste surmaga.


Ma olen mõelnud et võtan maha ja uurin mis seal on aga pole jõudnud aga nüüd mingiaeg võtan ette ja kaen järgi ! Aitähh soovituse eest ! Selle roosteussiga on vaja võidelda muidu on varsti kuskil augud sees :thumbdown:
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 30 Juul 2013, 15:11

Uued piduritrumlid jõudsid :thumbup:

Pilt



Pilt
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mazda 323f BA 94a. mastermind18

PostitusPostitas mastermind18 » 12 Apr 2014, 08:12

Auto müüdud . Lagunes ära veits :D :D :D
Kasutaja avatar
mastermind18
 
Postitusi: 73
Liitunud: 18 Jaan 2012, 10:17
Asukoht: jõgevamaa


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist