Mazda 6. Keskkonsooli displei näitab ainult kella.

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Mazda 6. Keskkonsooli displei näitab ainult kella.

PostitusPostitas T6ivo » 24 Okt 2013, 11:03

Autoks on 2003 aasta Mazda 6. Võtsin keskkonsooli lahti, et kõlarite juhtmetest võimendile RCA tuua, kuid peale maki tagasi monteerimist ei tööta makk. Displei näitab ainult kella ja ka seda ei ole võimalik muuta. Displei ei näita temperatuuri, ega konditsioneeriga seotud infot. Ükski nupp ei tööta. Salongipuhuri nupud iseenesest töötavad ja puhur töötab. Kõik kaitsmed vaatasin üle multimeetriga. Tegin ka nö "reseti" aku juhtme maha võtmise näol. Probleemile ei ole lahendust leidnud. On keegi sarnase probleemiga maadelnud?

Edit: Asi muutus niipalju, et sain pildi ette ja heli kätte. Endiselt ei kuvata ekraanile infot salongipuhuri, kütusekulu ega välistemperatuuri kohta. Maki nupud ei tööta. Töötavad vaid rooli nupud.
T6ivo
 
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Okt 2013, 10:55

Re: Mazda 6. Keskkonsooli displei näitab ainult kella.

PostitusPostitas T6ivo » 24 Okt 2013, 20:19

Uurisin välismaa foorumeid ja kõikjal seletati, kuidas Mazda 6 makk tahab saada peale pistikute lahti võtmist reseti. Ehk, siis aku klemm maha mõneks ajaks ja siis peaks uuesti toimima. Minul ei teinud see midagi. Mõtlesin mis ma mõtlesin. Lõpuks tegin sellise asja, et võtsin aku klemmi kõigepealt maha, seejärel ühendasin maki järgi ja panin kokku tagasi kõik plastikud. Lõpuks panin aku juhtme peale tagasi ja ennäe imet: kõik toimib. Lahendus oli lihtsam, kui oleks võinud arvata. Teisipäevast saati olen müranud sellega (sisuliselt 3 päeva). Ka kompuutri info käib läbi maki ja kliima paneeli.

Mina muidugi jõudsin juba maki ka juppideks vahepeal lahti kiskuda, kartuses, et ehk tegin kuskil mõnele kanalile liiga. Siiski läks õnneks ja sain odavalt hakkama sel korral.
T6ivo
 
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Okt 2013, 10:55


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron