Noor Tehnik natuke maine kahjstust!

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Noor Tehnik natuke maine kahjstust!

PostitusPostitas ets » 18 Apr 2006, 19:21

sai ostetud sealt woofer,eelistusega siis olemas olevale võimule legacy L670! soovitatigi siis mulle sellist kõlarit nagu alpine swr 1242d(ise ilgelt õnnelik et nüüd siis peaks normaalselt asi toimima hakkama)! hiljem aga siin foorumis selgus et olin satund just mitte kõige pädevama asjatundja otsa,kes seal poes müüs!sai saadetud siis e-mail,et ehk oleks siis nende apsaka pärast võimalik saada soodsama hinnaga võim mis sinna sobiks(kasutaja atsi poolt saadetud nimekirjaga).siia maani pole veel keegi välja teinud! :evil: SELLINE ON SIIS LUGUPIDAMINE KLJENDI VASTU!Nii,et ärge siis sinna lootusega heal soovitusel midagi head saada minge!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas mazda95 » 18 Apr 2006, 20:11

konkreetselt järvel poes on küll üks müüja, kes ei jaga asjast tuhkagi :lol:
Viimati muutis mazda95, 19 Apr 2006, 20:28, muudetud 1 kord kokku.
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Haramount » 19 Apr 2006, 10:18

Ma ei saa Su jutust praegu päris aru, et millega Sa rahul pole? Tümpsu vähe või lihtsalt said hiljem teada, et sama raha eest saaks veel rohkem?
Aga üldiselt jah, mine kohale. Ega selline e-mail polegi nagu müüjale eriline asi millele peaks kindlasti vastama.

BR, Haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ets » 19 Apr 2006, 11:44

see legacy maksis kõigest 2k aga see oli kasutatud!see võim mis sellele woofrile sobib(näiteks alpine MRD-M501)maksab 6k,roccalmarest saaksin selle 5500! odavaim varjant on http://www.raito.ee/index.php?PGid=2&TXTid=194
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Tere

PostitusPostitas Anonymous » 19 Apr 2006, 19:39

Ei tea kuhu sa selle emaili saatsid aga kui müüad on teinud vigu siis tuleb teadata sellest juhatajale ehk minule ja asi saab alati kenasti lahenduse. Meie firmal on mitu poodi palju töötajaid ja ka nemad on inimesed, paljud kliendid tulevad ja esitavad oma nõudmis ja soove valesti. Kui ostad elemendi ja hiljem arvad et tegelt võiks saada parema sama raha eest (või keegi ütleb et minu oma või et see on parem )siis miks me peame selle ümber vahetama ..?Aga siiski oma klientide huvides vahetame ja ostame tagasi iga päev asju tuleb lihtsalt ise kenasti käituda ja ole kena saad jarve@noortehnik.ee enda teemaga email.

PS ka suurele firmale on iga klient tähtis.
Anonymous
 


Re: Tere

PostitusPostitas ets » 20 Apr 2006, 19:52

Nemo kirjutas:Ei tea kuhu sa selle emaili saatsid ...

saatsingi ju juhatajale maili!ma seletasin väga täpselt milline võim mul on ja soovisin just sellele võimule vastavat woofrit,omast arust andiski see müüa mulle selle aga enn näe imet eksis vist natsa! :twisted:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Tere

PostitusPostitas nymmik » 20 Apr 2006, 22:52

ets kirjutas:
Nemo kirjutas:Ei tea kuhu sa selle emaili saatsid ...

saatsingi ju juhatajale maili!

Kas e-mail on mingi operatiivne kanal? Helistada ei suutnud siis poodi, et operatiivselt probleemi lahendada.
nymmik
 


PostitusPostitas 323IFF » 21 Apr 2006, 17:25

JAH meilid on mugavus,aga tööde kohustused ei võimalda arvuti ees aega
"surnuks lüüa",et lugeda.Kui klient ei suvatse helistada,siis on tal ilmselt ka liiga väike huvi asja vastu.
ehk keegi ei solvu kui kliente teenindatakse järjekorras:
1. kohal viibija
2. helistaja
3. meilija
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 23 Apr 2006, 14:10

Viimati kirjutajaga 100 % nõus.
Anonymous
 


PostitusPostitas ets » 24 Apr 2006, 23:14

see maili saatmine see selleks aga kui läheb kljent täpse soovi ja täpse kirjeldusega ja talle antakse vale asi siis on ju tegu asja tundmatusega!ja minu arust ei ole siin tegeu apsuga!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas arvutihdd » 24 Apr 2006, 23:24

Aga mine kohale või helista ja ma olen 100% kindel, et asi lahendatakse ära. MInul ainult positiivsed kogemused sealse rahvaga !
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist