Leht väljatöötamisel. Paluks ka kasutajate abi.

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

PostitusPostitas YanZa » 27 Sept 2006, 23:19

:arrow:
YanZa kirjutas:mõnus oleks, kui oleks profiilis veel sünnipäeva lahter :idea: tore oleks teade kellel täna sünnipäev ja muidugi vanust oleks ka muhe teada :wink:


kas sellega ei viitsiks keegi tegeleda :roll: lihtsalt teha profiili sünnipäeva lahter ja siis nagu osades foorumites on pealehel "Tänased sünnipäeva lapsed :lol: "
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas 323IFF » 10 Okt 2006, 16:19

YanZa kirjutas::arrow:
YanZa kirjutas:mõnus oleks, kui oleks profiilis veel sünnipäeva lahter :idea: tore oleks teade kellel täna sünnipäev ja muidugi vanust oleks ka muhe teada :wink:


kas sellega ei viitsiks keegi tegeleda :roll: lihtsalt teha profiili sünnipäeva lahter ja siis nagu osades foorumites on pealehel "Tänased sünnipäeva lapsed :lol: "


EI EI EI !
Mul on niigi naistepäevast siiber (mitte muidugi halvas mõttes) :oops:
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas YanZa » 10 Okt 2006, 17:44

323IFF kirjutas: EI EI EI !
Mul on niigi naistepäevast siiber (mitte muidugi halvas mõttes) :oops:

nuu see võiks olla ikka vabatahtlik, kes tahab oma profiili sünniaasta ja kuupäeva kirjutada see siis ka kirjutaks, nagu see nt auto lahter või msn´id jne :wink:
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas Mario » 18 Okt 2006, 08:35

kuna ingliskeelsesse sektsiooni on jälle spämmirobot tekkind..siis võiks sinna ka selle koodivärgi panna..
Et siis nagu No registration needed, only authentication..et kes tahavad sinna postitada, peavad sisse toksima selle piltkoodi mis tavakasutajal liitumise puhul...
:roll:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas petslane » 18 Okt 2006, 13:52

Laika kirjutas:Kas keegi tegeleb ka kodulehe haldamisega? Lihtsalt seepärast küsin, et vahepeal liikmetel/toetajatel vahetatud autosid/avatare, samuti ka nimekiri pikenenud. Tore oleks, kui see kajastuks siin :wink:


enam ei pea keegi sellega tegelema, asi nüüd dynaamiline
petslane
 


PostitusPostitas Mario » 18 Okt 2006, 13:57

Petslane, sa oledki siis mingi veebmäster ve? :shock: kunagi sai ise ka kodukaid vorbitud..aga skriptid on meelest ammu läind :lol:
ma vaatan et sa oled päris usin ;)
respekt minu poolt ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Laika » 18 Okt 2006, 14:21

petslane kirjutas:enam ei pea keegi sellega tegelema, asi nüüd dynaamiline


Tänuväärne töö :wink:
Laika
 


PostitusPostitas vvs » 24 Okt 2006, 10:28

Foorumis on tõsiselt häid teemasid läbi käinud ja otsinguga alati ei leia seda õiget, et kui näiteks korra jääb pilk mingile teemale, siis oleks seda hiljem võimalik kergelt üles leida - iga foorumlane saaks personaalselt salvestada linke vastavasse a´la favorite-sse, mis on aint selle foorumi sisene ning isiklik :!:
Asja idee seisneb selles, et saaks seda võimalust kasutada igalpool, kus on võimalik internetti saada :roll:

Tuli küll üüratult segane mõttelõng aga ehk saab aimu, mida ma mõtlesin :)
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Laika » 24 Okt 2006, 19:23

vvs kirjutas:Foorumis on tõsiselt häid teemasid läbi käinud ja otsinguga alati ei leia seda õiget...
Tuli küll üüratult segane mõttelõng aga ehk saab aimu, mida ma mõtlesin :)


Hea mõte! Ise laiendaks ideed sellega, et teemasse võiks lisada teemaga lähedalt seotud otsingusõnad (nii korrektse õigekirjaga kui ka slängis). Mõningates rahvusvahelistes foorumites see suht levinud nähtus.

Näide:

Otsingusõnad: uuendused, ideed, muudatused, ettepanekud
Laika
 


PostitusPostitas Ants_M » 23 Nov 2006, 17:35

Üks väike ettepanek, on sellele mõeldud et poogiks foorumile külge RSS feedi, saab ilma foorumit külastamatta uued postitused kätte?

http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.ph ... hlight=rss
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=144548

Mis arvate sellest?
Ants.
raikko@hot.ee
Mob: 5149890
Kasutaja avatar
Ants_M
 
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Sept 2005, 15:34
Asukoht: Keila

PostitusPostitas Anonymous » 01 Apr 2007, 07:32

Peab tegema ka toetaja/liikmete osasse firmade teema mõneks ajaks, lähiajal plaanin nagunii hakata magnetkaartide asja ajama toetajatele siis saab kogu asja lihtsamaks :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas jann » 01 Apr 2007, 21:57

MazdaGTI kirjutas: lähiajal plaanin nagunii hakata magnetkaartide asja ajama toetajatele siis saab kogu asja lihtsamaks :wink:


Hea mõte!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas kennu » 01 Apr 2007, 23:04

Nii siis.. minu head soovitused :D

1.Esileht peaks ja võiks olema selline.. lihtne.. kutsuv.. promov.. mitte nii nagu praegu on.. et 2 sada aastat vana uudist.
Pilt siis minu mõttest.. Võib kasvõi sama teksti panna aga kirjavigade eest ma ei vastuta :DPilt

2.KLUBIST lingi all peaks olema ikka juttu rohkem. Klubi on olemas olnud juba 2 aastat ja on ka mida rääkida.

3.LIIKMED: seal võiks olla liikmete autode pildid täiesti kõrvuti, kõik puntras.. ilma vahedeta lehe valge osa keskel. Mitte nii nagu praegu, et pead ketrama hiirega pool päeva enne kui lehe lõppu jõuad. Minu soovitus on pildid kokku lükata keskele.. tekstid ära kaotada.. ja iga pilt on otselink ka selle kasutaja teemasse nagu praegu asi toimib.
4.GALERII: võiks nagu toimida?? aga miks ei toimi??
5.LINGID: mõned lingid ei tööta.. linkida on ka mõtet ainult neid firmasi kes meile soodukat annavad või toetavad millegagi.

Kui miskit on küsimusi siis PS abiks :D
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Mario » 02 Apr 2007, 08:54

tegelt see pildiga linkimine profiilile pole ka hea idee, sest toetaja liikmete muside juurde p22semiseks peab ligip22s olema lubatud.. mida kyll eriti ei tahaks, sest m6nel meist on nii m6ndagi n2idata...

Liikmete osa v6iks ikka j22da samaks, et pilt, nimi, jne jne... Aga update v6iks kyll olla.. vahepeal on kindlati m6ni nimi juurde tulnud..

muus osas olen Kennuga p2ri :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas petslane » 02 Apr 2007, 12:02

Mario kirjutas:Liikmete osa v6iks ikka j22da samaks, et pilt, nimi, jne jne... Aga update v6iks kyll olla.. vahepeal on kindlati m6ni nimi juurde tulnud..


Aga liikmete lehekülg on dünaamiline, kui oled foorumis liikmete nimekirjas, siis oled automaatselt ka liikmete lehel ja näitadakse seda pilti, mis on sul avatariks pandud.
petslane
 


PostitusPostitas pokenaut » 02 Apr 2007, 16:54

Kui tihti seda toetaja/liige osa uuendatakse?
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas petslane » 02 Apr 2007, 17:15

pokemon kirjutas:Kui tihti seda toetaja/liige osa uuendatakse?

Koheselt, kui sa oled lisatud foorumis toetajate/liikmete nimekirja, satud sa ka kodukal olevale liikmete lehele.
petslane
 


PostitusPostitas kennu » 02 Apr 2007, 18:55

aa üks asi veel mul läks meelest..

Need kodulehe GIF-id.. ehk siis lõigatud jupid on hirmus suure mahuga :S tööarvutis mul laeb seda päris nõks aega. Kodus vähe parem..
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas pokenaut » 02 Apr 2007, 22:26

petslane kirjutas:
pokemon kirjutas:Kui tihti seda toetaja/liige osa uuendatakse?

Koheselt, kui sa oled lisatud foorumis toetajate/liikmete nimekirja, satud sa ka kodukal olevale liikmete lehele.

Huvipärast tekkis lihtsalt selline küsimus, kuna minu teada on hiljemalt 21.08.2006 ülekanne ära tehtud.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 02 Apr 2007, 22:55

Minuni on jõudnud ainult 25.08.06 ülekanne numbrialuste eest :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas pokenaut » 02 Apr 2007, 23:04

MazdaGTI kirjutas:Minuni on jõudnud ainult 25.08.06 ülekanne numbrialuste eest :idea:
Võib ka see olla(muidu oli küll numbrialuste eest). Panin selle 21. kuupäeva sellejärgi, et 20-ndal olen ma need endale külge kruvinud.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 02 Apr 2007, 23:15

Ainuüksi nänni soetamisega ei saa omale toetaja/liikme staatust :idea: Uuri pisut foorumis ringi :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas jan » 03 Apr 2007, 19:30

pokemon kirjutas:
MazdaGTI kirjutas:Minuni on jõudnud ainult 25.08.06 ülekanne numbrialuste eest :idea:
Võib ka see olla(muidu oli küll numbrialuste eest). Panin selle 21. kuupäeva sellejärgi, et 20-ndal olen ma need endale külge kruvinud.



Ei mõista, milleks pürgida seltskonda, kus sind nagunii ei oodata :?


Pilt
Peale kiiruse, punase Mazda, ei ole meil midagi enam...
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 03 Apr 2007, 19:42

See näpukas saab vast kah parandatud :oops:
Anonymous
 


PostitusPostitas doze » 05 Apr 2007, 05:32

Foorumi kell tahab ka suveajale üle minna :)
doze
 


EelmineJärgmine

Mine Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist