Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

PostitusPostitas Marth » 13 Mai 2014, 22:29

Minu Mazda 6 on sõitnud ca 92000km ja pidurite remondi aeg on käes. Plaan on vahetada kettad ja klotsid. Olen lugenud,et osad B grupi klotsid on kitsamad. Kas oskate soovitada ,millise kaubamärgi klotsid oleksid õige valik? Autoks siis Mazda 6 universaal 1,8 (88kw).
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

PostitusPostitas polukoli » 14 Mai 2014, 07:20

Enda Mazda 6 all ABE tootja klotsid ja siiani pole ühtki halba sõna öelda. Vilisemist jne pole täheldanud. Hinda ei mäleta, kuid meeldiv oli :thumbup:
Kasutaja avatar
polukoli
 
Postitusi: 170
Liitunud: 05 Nov 2010, 21:06
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 6

Re: Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

PostitusPostitas maaks » 15 Mai 2014, 15:45

Piduriklotse põhimõtteliselt 3-e sorti:
1. klotsid ei kulu, kettad ei kulu - ei pidurda kah eriti
2. klotsid ei kulu, kettad kuluvad - pidurdab enam vähem
3. klotsid kuluvad, kettad ei kulu - pidurdab
aga halb on see, et mitte ükski tootja ei ütle, millisesse sorti tema klotsid kuuluvad :D
Mul endal on hea kogemus ferodo klotsidega. Pidurdavad suht hästi (ja ka kuluvad), aga on vist kõige kallim valik (pärast A osa) :-)
Universaalile (ette) vaata neid mis on "WAGON", taga kõik ühesugused
http://www.autoladu.ee/auto/2889/12
Ei pea sealt ostma, saad sealt koodi ja mõõdud. Neil selles mõttes mugav see kataloog.
Viimati muutis maaks, 29 Mai 2014, 08:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

PostitusPostitas Marth » 01 Juun 2014, 17:21

Mul oli sama mõte Pagid-i klotsid võtta. See mõõtude teema jäi siit foorumist just silma ja remondis öeldi ka,et taha on kitsamad klotsid pandud.
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 piduriklotsid -mis firma omasid soovitate?

PostitusPostitas Marth » 18 Juul 2014, 22:02

Nii. Nüüd uued klotsid kenasti külge pandud. Maksin vist mingi 11-13 euri komplekti eest. Seda paanikat ,et jäävad kuidagi kitsaks,ei tahtnud klotsimüüjad kuidagi aktsepteerida. Võtsin lõpuks Paide Heko autokauplusest ära ja sain Balti Autoosade maaletoodud klotsid. Sobisid täitsa kenasti ja homme läheb proovisõiduks. Sadulatele sai ka rohkesti erinevaid määrdeid pandud,nii,et ehk veab järgmise suveni välja- Käsipiduri hooba ei osanud välja võtta. Natuke kerkis ja siis jäi kinni. Panin siis "ülemises" asendis Würth HHS5000 määret ja pärast veel tahkemat spets Würth-i piduri määret (tuubis) ning loodan,et on abi.
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline