Mazda 6 DPF eemaldamine

Mazda 6 DPF eemaldamine

PostitusPostitas k2igukanginupp » 20 Juul 2014, 09:18

Tere

Palun jagage reaalseid kogemusi Mazda (6) DPF eemaldamise kohta. Kus ja kes eemaldas ning kui töökindel on tulemus? Mis juhtus keskmise kütusekuluga? Kas teisi veakoode on endiselt võimalik lugeda jne.
k2igukanginupp
 
Postitusi: 3
Liitunud: 20 Juul 2014, 08:47

Re: Mazda 6 DPF eemaldamine

PostitusPostitas Lobbyfloppy » 23 Juul 2014, 23:18

http://www.vkmmotors.ee/

Töö kiire ning usalusväärne. Kodeerivad ajust välja ja kõik ülejäänud toimib. Kütusekulule filtri eemaldamine suurt ei mõju. Endal eemaldatud ka katalüsaator ja käisin eile ülevaatusel ning probleeme polnud heitgaasidega. Läbis ülevaatuse puhtalt. Täpsemat infot küsi nendelt.
Kasutaja avatar
Lobbyfloppy
 
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Okt 2013, 17:14

Re: Mazda 6 DPF eemaldamine

PostitusPostitas Mario » 03 Aug 2014, 18:08

VKM ainuõige koht.
PS, ei ole otseselt üldse nendega seotud, aga mitu tuttavat kasutanud samuti nende abi. Boonuseks on väiksem kütusekulu, auto sõidab paremini ning VKM teeb konkreetsele autole oma kütusekaarti.
Igasugu chippe ja tükke pakutakse, aga need ei tööta. Pealegi, kui nüüd järgmine aasta rakendub seadus, hakatakse ka meil ÜV'l vigu lugema, siis on palju õnne külaseppadele, sest chip veakoode ära ei võta, küll aga petab ära mootoritule.
DPFi ja kati eemaldus = väiksem kütusekulu, väljalaskekollektori temp langeb u. 50 kraadi võrra ja turbo ka tänab teid parema töötingimuse eest. Kõige nutusem seis on ikkagi prantsuse autodega. Olen ka uue SkyActiv'i kallal käinud ja sinna sisse näinud ja võin ette ära öelda, et probleeme hakkab tulema ja kuhjaga. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 6 DPF eemaldamine

PostitusPostitas jyrisoo » 24 Nov 2014, 22:54

Siit saab soodsamalt abi
post196408.html
Kasutaja avatar
jyrisoo
 
Postitusi: 6
Liitunud: 26 Veebr 2006, 15:22
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 DPF eemaldamine

PostitusPostitas erkihps » 29 Nov 2014, 16:49

Ka mina soovitan ainult VKM Motorsit. Minu 2010 aasta mazda 6-le oli eelmine omanik lasknud teha chipi ja DPF´i eemaldamise niiöelda odavamas kohas. Poole aasta pärast kui auto minu käsutuses juba oli, hakkas masin rohkem suitsema ja ei töötanud enam normaalselt, samuti ei näidanud aju ka vigu. Viisin VKM´i, asi käidi üle, öeldi et oli olnud täielik käkk ja amatöörlikult tehtud. Nüüd töötab masin ilusti ja astub taas väga jõudsalt edasi 8)
Kasutaja avatar
erkihps
 
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Mai 2014, 21:15


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist