Mazda RX-8 170kW - Marco80 - müüdud

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas Anonymous » 29 Mai 2006, 00:13

M323F kirjutas:mnjaa.. ei ausalt.. :D kiidusõnadega ei maksa koonerdada.. ma tahaks selle pilli kunagi oma silmaga üle kaeda :P..
kes teab kuna see veel juhtub :cry:

igatahes jõudu ja jaksu arendamisel ;)


Kui aega on, siis tulen Haapsallu Mazda kokkutulekule ka aga praegu ei saa midagi lubada. Kui sa seal oled, siis saab näha ja katsuda ;)
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 29 Mai 2006, 21:21

Täna sai seda punast kaunitari nähtud kino parklas :) Mis filmi siis vaatasid?
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Mai 2006, 00:24

Laika kirjutas:Täna sai seda punast kaunitari nähtud kino parklas :) Mis filmi siis vaatasid?


Ahnii, jällitad mind w? :D (ok nali)

Kui aus olla, siis käisin juuksuris ja pargin autot seal :) aga homme lähen X-Men 3 vaatama :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 30 Mai 2006, 12:56

marco80 kirjutas:homme lähen X-Men 3 vaatama :D


Siis olen jälle sunnitud sind jälitama, kuna selles majas möödub umbes pool mu elust :lol:
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Mai 2006, 15:22

Laika kirjutas:
marco80 kirjutas:homme lähen X-Men 3 vaatama :D


Siis olen jälle sunnitud sind jälitama, kuna selles majas möödub umbes pool mu elust :lol:


Selge siis. Ma käin päris tihti filme vaatamas, ehk mõnikord trehvame :)
Anonymous
 


PostitusPostitas rqmon » 30 Mai 2006, 15:36

ka mina juhtusin seda autot eile nägema, tegi jõle ülbelt kõiki reegleid rikkudes sõle, tulika ja paldiski mnt ristil tagasipööret...aaga see on vabandatav selle auto ilu ja häälega :P
rqmon
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Mai 2006, 15:45

rqmon kirjutas:ka mina juhtusin seda autot eile nägema, tegi jõle ülbelt kõiki reegleid rikkudes sõle, tulika ja paldiski mnt ristil tagasipööret...aaga see on vabandatav selle auto ilu ja häälega :P


Ahh mis ülbelt, mul seal ehitatakse müügikorterit ja see asub teisel pool teed, kuna kedagi ei tulnud, siis tegin jah tagasipöörde ja hoovi kohe. Eks igaüks ole reegleid rikkunud :)
Anonymous
 


PostitusPostitas rqmon » 30 Mai 2006, 16:03

marco80 kirjutas:
rqmon kirjutas:ka mina juhtusin seda autot eile nägema, tegi jõle ülbelt kõiki reegleid rikkudes sõle, tulika ja paldiski mnt ristil tagasipööret...aaga see on vabandatav selle auto ilu ja häälega :P


Ahh mis ülbelt, mul seal ehitatakse müügikorterit ja see asub teisel pool teed, kuna kedagi ei tulnud, siis tegin jah tagasipöörde ja hoovi kohe. Eks igaüks ole reegleid rikkunud :)


vot ma tegin ka ja sain riigikaitseorganitelt 300 krooni trahvi pideva joone ületamise eest..... :oops:

Ah eks jumal kaitseb joodikuid ja lolle :D
rqmon
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Mai 2006, 16:27

rqmon kirjutas:
marco80 kirjutas:
rqmon kirjutas:ka mina juhtusin seda autot eile nägema, tegi jõle ülbelt kõiki reegleid rikkudes sõle, tulika ja paldiski mnt ristil tagasipööret...aaga see on vabandatav selle auto ilu ja häälega :P


Ahh mis ülbelt, mul seal ehitatakse müügikorterit ja see asub teisel pool teed, kuna kedagi ei tulnud, siis tegin jah tagasipöörde ja hoovi kohe. Eks igaüks ole reegleid rikkunud :)


vot ma tegin ka ja sain riigikaitseorganitelt 300 krooni trahvi pideva joone ületamise eest..... :oops:

Ah eks jumal kaitseb joodikuid ja lolle :D


Eks ole isegi trahvi saanud ja see on küll õige ütlus, et jumal hoiab joodikuid ja lolle :D (Y)
Anonymous
 


PostitusPostitas rqmon » 30 Mai 2006, 16:41

Eks ole isegi trahvi saanud ja see on küll õige ütlus, et jumal hoiab joodikuid ja lolle :D (Y)


Ärme hakka üldse sellel teemal rääkima
rqmon
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2006, 17:05

Just just :)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2006, 19:24

huvitav miks sul riputatud klipid ei avane enam...jäin meeletult hiljaks?? :?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2006, 21:16

HangOver kirjutas:huvitav miks sul riputatud klipid ei avane enam...jäin meeletult hiljaks?? :?


Avanevad küll.

Kui muidu ei saa, siis aitab,

Save Target As ....

;)
Anonymous
 


PostitusPostitas oggi1 » 01 Juun 2006, 22:09

rakveres liigub üks sama aparaat (tumehall vist) ka ringi tagaaknal kiri MÜÜA.
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas Anonymous » 01 Juun 2006, 22:33

oggi1 kirjutas:rakveres liigub üks sama aparaat (tumehall vist) ka ringi tagaaknal kiri MÜÜA.


Jep, elab Kadrinas minu teada :) Olen isegi näinud :P
Anonymous
 


PostitusPostitas rqmon » 12 Juun 2006, 16:45

ja täna kihutasid must loo tagasipöördes plärinal mööda kui ma seal oma eileõhtuse laiskuse tõttu bensiinikriisis istusin :D
rqmon
 


PostitusPostitas rqmon » 12 Juun 2006, 16:46

et oleks siis tuld küsinud nii klubihinge üleval hoidmiseks et mis viga aga EI...tappa vaja :D
rqmon
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Juun 2006, 17:28

rqmon kirjutas:et oleks siis tuld küsinud nii klubihinge üleval hoidmiseks et mis viga aga EI...tappa vaja :D


Oot ma ei saa aru, millest sa räägid? :shock:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Juun 2006, 17:33

Aaa, sa seisid kuskil :)

Ei pannud vist tähele siis, sorry.
Anonymous
 


PostitusPostitas Dream On » 22 Juun 2006, 22:46

Miks pilli siis maha müüsid ja/või mis plaanid on?

Kohtusin juba ka uue omanikuga. Tundis huvi igasuguse lisavarustuse osas :)
http://www.mang.ee - Disainmööbel
Kasutaja avatar
Dream On
 
Postitusi: 245
Liitunud: 09 Veebr 2005, 18:00

2005 Mazda 6

PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 04:42

Kuna teises teemas kirjas, et lahjaks jäi siis ehk RX-7 III. gen turbo järgmisena :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 13:11

Ei olnud igapäeva sõitudeks just mugavaim auto ja kütust võttis ka liiga palju :S Oli küll 170 Kw aga midagi oli nagu ikka puudu, ei oskagi seletada :S

Pühapäeval lähen saksa Golf 5 GTI DSG tooma. Ja RX- 7 3 gen on mõttes küll olnud, et hakata seda vaikselt tuunima ;) Aga elame näeme :)
Anonymous
 


Eelmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron