ABS pidurite jama

ABS pidurite jama

PostitusPostitas Anonymous » 07 Mai 2006, 07:38

Tere seo foorumi rahvalõ:)

On ilmnenud viimase paari päeva jooksul selline probleem, et kui väikesel kiirusel ( 5-10 km/h) pidurdada siis hakkab abs tööle. Aga kui pidurdada suuremal kiirusel siis sellist probleemi ei teki. Siin on mõeldud asfalt teel pidurdamisel, ja rataste blokeerumist ei toimu. Kas on miski andur läbi või...? Need anduri juures asuvad hammasvööd on puhastatud esimestel ratastel aga tagumistel pole.Sinna juurdepääs on vaevaline Autoks on Mazda 626 96.a.
Anonymous
 


PostitusPostitas kennu » 07 Mai 2006, 12:16

mul ka sa asi toimunub par korda.. isegi sisi kui ma rooli ühele poole välja keeran ja natukene gaasi annan ja siis pidurdan... töötab ka ABS.

äkki nii peabki olema :D
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Anonymous » 10 Mai 2006, 07:43

Veel seoses selle probleemiga selline tähelepanek : kui korraga sõitma hakata siis kõik nagu toimiks ilusti aga kui paar kolm kilometrit läbi sõita siis hakkab jama pihta.. Kas siis keegi ei oska miskit selle kohta nõu anda :( Kirjandusest lugesin, et nii ei peaks see olema :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas pokenaut » 10 Mai 2006, 07:57

kas ma saan õigesti aru, et kui väikesel kiirusel vajutad pedaali põhja siis pidurdab auto normaalselt ja suurematel kiirustel laseb rattad blokki?

Endal laseb ka suuremal kiirusel kõvasti pidurdades rattad blokki, aga nii kui rooli keerata laseb rattad jälle veerema.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 10 Mai 2006, 10:56

Nagu ma sellest süsteemist olen aru saanud, et ABS ei peaks töötama alla 20 kmh tunnikiruse aga mul rakendub :cry: olgugi, et rattad blokki ei lähe aga suurel kiirusel 50 ja ülespoole toimib asi nagu toimima peab 8)
Väikesel kiirusel jääb see jagaja mootor tööle( vahetevahel) isegi siis kui masin on peatunud ja jalg piduripedaalilt maha võetud oehh jama kui palju
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron