Xenon´i regulleerija jääb kinni.

Xenon´i regulleerija jääb kinni.

PostitusPostitas MPSTann » 13 Nov 2014, 21:15

Mure siis selline, et sel nädalal jäi teist korda poole aasta jooksul mu masinal juhipoolne esituli alla asendisse. Esimesel korral käisin esinduses hoolduses ning siis tegid ka ühtlasi selle korda, nüüd mõtlesin, et proovin ise, otsisin veel netist ka abi ( ei leidnud/ei osanud otsida ) kuid korda ei saanud. Esinduses tehti 10 minutiga korda. Elektrik ütles, et vaja anda õigel ajal õigesse kohta kolks. Ma proovisin ise ka seal kangutada ja "patsutada" aga ei aidanud.

Küsimus: Kas keegi oskab anda täpsema kirjelduse, mida ja millal peaks regulleerimismehhanismi aitama ning kus see täpselt asub, et ma järgmine kord Jeremy Clarkson´i haamriga mängima ei hakkaks, või 25€ esindusele loovutaks.
Drive carefully, not Zoom-Zoom! Police is watching Zoom-Zoom!
Kasutaja avatar
MPSTann
 
Postitusi: 104
Liitunud: 23 Jaan 2014, 15:17
Asukoht: Pärnu

2006 Mazda 6 MPS

Re: Xenon´i regulleerija jääb kinni.

PostitusPostitas MPSTann » 27 Nov 2014, 13:47

Mitte keegi ei oska nõu anda? :cry:
Drive carefully, not Zoom-Zoom! Police is watching Zoom-Zoom!
Kasutaja avatar
MPSTann
 
Postitusi: 104
Liitunud: 23 Jaan 2014, 15:17
Asukoht: Pärnu

2006 Mazda 6 MPS

Re: Xenon´i regulleerija jääb kinni.

PostitusPostitas MPSTann » 22 Dets 2014, 20:23

Ja nüüd jäi juba kolmandat korda alla asendisse. :cry: Ju seal midagi kulunud on. Igatahes sain seekord tasuta ja ise asja aetud. Regulleerija korpus vajas natuke abi, mida ma traadijupiga osutasin, kuigi, et alguses asjast sotti saada võitsin ratta ära ning kiskusin poor logarit eemale, sest pealtpoolt ei ole võimalik aru saada kus miski asub. Nipp seisnes selles, et kogu seda mehhanismi pidi aitama alguses veel rohkem allapoole, samal ajal kui süüdet keerata, ma sakutasin eelnevalt kohe üles. Samas täpselt ei tea siiani, mis seal kuhu kinni jääb, aga kui kellelgi peaks tulevikus midagi sarnast juhtuma, võin nõu anda, mida täpselt liigutama peaks. :wave:
Drive carefully, not Zoom-Zoom! Police is watching Zoom-Zoom!
Kasutaja avatar
MPSTann
 
Postitusi: 104
Liitunud: 23 Jaan 2014, 15:17
Asukoht: Pärnu

2006 Mazda 6 MPS


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist