Dyno päev (hobujõustend) - 02.04.05 - jäi ära

PostitusPostitas Anonymous » 16 Mär 2005, 17:04

Rain kirjutas:Vahekokkuvõte siis huvitatutest siis:

* Rain - 323F Sport 2.0 - kui ma oma auto taas kokku saan :)
* 323F Sport 2.0 - standard
* 323F Sport 2.0 - mitte standard
* YxPriit - 323F 2.0 V6
* Dream On - MX-5 1.8
* 6kaks6 - 626 2.2
* Filler - 6 2.3 GT
* aibast - 626 2.0
* Sten - 626 2.5 V6 GT


Kaldun arvama, et ise jätan seekord vahele, kuna ei hakka riskima ja pigem lähen mõnikord hiljem.
Kuid kohale tuleks ikka ja kaeks kuda asi toimib ja saaks Mazdameestega juttu ka puhuda :D
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 16 Mär 2005, 23:06

eks paistab, kuidas rahadega selleks ajaks olukord on. kuna zumm zumm ikka nõuab seni päris hästi. Vaja veel asju välja vahetada lisaks oleks vaja üht korralikku mootorimehhaanikut. Kes asja tiksuma normaalselt saab. Eks vaatab, kohale tulen kindlasti, kui pappi, siis kah teeks jõutesti ära.
aibast
 


PostitusPostitas YxPriit » 17 Mär 2005, 10:17

see naeltepritsung pani ikka kahtlema. :roll: "suht" normaalselt on naelad küljes veel.
YxPriit
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mär 2005, 10:56

Aga nendel kasutajatel, kel suverehvid käivad eraldi velgedel, need saavad ju kasvõi paari lihtsalt pagassi visata ja kohapeal veoratastele alla kruvida. Poleks mingit naelte lendamist ja Laki Autosse sõit oleks turvaline.
Anonymous
 


PostitusPostitas frets » 17 Mär 2005, 11:13

Ja keegi võiks ju teisele ka laenata oma suverehvi koos veljega , auguvahesi ju nii palju erinevaid ei ole.
Kasutaja avatar
frets
Eesti kiireim mazda
 
Postitusi: 211
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:47
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 323

PostitusPostitas aibast » 17 Mär 2005, 11:16

endal küll suvekumme velgedel pole ning naelad väheke balansis väljas. Hea oleks tõesti kui keegi laenaks testi ajaks suvekaid. See oleks super :D
PS: Masinal süütepooli vahetus ning töö paranes :D
aibast
 


PostitusPostitas Rain » 17 Mär 2005, 11:20

Nii on enamus teinud ka. Nii et suvekad kaasa :)

Mina võtan siin enda suvekad kaasa kui rahvas vajab. Auguvahe siis 5x114.3.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aibast » 17 Mär 2005, 11:56

on kellelgi siis suvekaid velgedel 4x114.3? Võin samas alati kah naelu lennutada :P. Tegelikult korralikult sisse sõidetud naelad all, need vast ei tohiks hakkata naelu loopima.
aibast
 


PostitusPostitas Rain » 17 Mär 2005, 12:01

Korralikult sissesõidetud naelale ei tee see tõesti miskit. Värsketele naelrehvidele võib nati halvasti mõjuda lihtsalt.
aibast kirjutas:on kellelgi siis suvekaid velgedel 4x114.3? Võin samas alati kah naelu lennutada :P. Tegelikult korralikult sisse sõidetud naelad all, need vast ei tohiks hakkata naelu loopima.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aibast » 17 Mär 2005, 12:12

Siis pole probleemi, kunas nende naeltega on sõidetud juba üks talv, teine käsil ning siiani pole vist ühtegi naela välja lennanud :D
Vallai - Made in Estonia :D
aibast
 


PostitusPostitas Rain » 17 Mär 2005, 12:28

Nii, mina enda autot järgmiseks nädalalõpuks kokku ei saa, jupid ei jõua saksast tagasi :evil:

Nii et siis küsin enne siit rahvalt, et kuidas teile järgmine laupäev siis sobiks? 26 märts siis. Et kui teile sobib, siis võib orgunnida teile dynopäeva siis ära kui Laki'ga kokkuleppele saan. Kui ei sobi siis lükkame nädala võrra edasi ja siis saan mina kah juba tulla vist :)
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aibast » 17 Mär 2005, 12:32

26. problemaatiline vaja tööl olla kella 17:00ni, kuid järgmine nädalavahetus sobiks.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mär 2005, 22:06

Mind ennast stendile ronimine ei huvita aga kui vaatama kutsute, siis vaatama/kiibitsema tuleksin küll (juhul kui lõplik aeg mis kokku lepite mulle sobib). Väikse piletiraha võiksin ka maksta :D
Ühtlasi võiks paluda et nad meile kui klubilistele väikse tutvustuse teeksid võimalustest, mida nende stendid pakuvad? Pole elusees neid stende näinud ja arvan et paljud teist samuti mitte :oops:
Viimati muutis Anonymous, 17 Mär 2005, 22:22, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Rain » 17 Mär 2005, 22:08

Kuidas teistega lood on?
Ragnar (Dream on)? Priit(YxPriit)? Sten (sashabelõi, sorry kui nimega eksin :), Andres vist rääkis sinuga stendi minemisest? ) Filler? 6kaks6?

Et kas 26 märts või 2 aprill? Või mõni teine aeg välja pakkuda? Nädala sees on lihtsalt raskusi kuna enamus ikka tööl käivad.
Ning vaatama võib muidugi tulla, see pole keelatud :)
aibast kirjutas:26. problemaatiline vaja tööl olla kella 17:00ni, kuid järgmine nädalavahetus sobiks.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 18 Mär 2005, 02:51

Idee poolest oleks mina ka asjast huvitatud, sest hea oleks teada, palju mu masinal võimsust on võrreldes tehase andmetega ja kui kunagi peaks mootoris midagi ümber ehitama hakkama, siis oleks ka hea enne/pärast andmete tarvis punkt maha panna. Kuid enne seda tahaks teha mootorile igakevadise hoolduse ära ning käia ka diagnostikas, sest ilma pole mõtet dünosse minna.

Selles suhtes sobiks mulle 2. aprill rohkem kuna selleks ajaks võibolla saan oma toimetustega ühele poole.
Anonymous
 


PostitusPostitas YxPriit » 18 Mär 2005, 09:03

Rain kirjutas:Kuidas teistega lood on?
Ragnar (Dream on)? Priit(YxPriit)? Sten (sashabelõi, sorry kui nimega eksin :), Andres vist rääkis sinuga stendi minemisest? ) Filler? 6kaks6?

Et kas 26 märts või 2 aprill? Või mõni teine aeg välja pakkuda? Nädala sees on lihtsalt raskusi kuna enamus ikka tööl käivad.
Ning vaatama võib muidugi tulla, see pole keelatud :)


Kui sellised valikud, siis 2 aprill ;)
YxPriit
 


PostitusPostitas Dream On » 18 Mär 2005, 10:19

Mida rohkem aprilli poole seda parem.
http://www.mang.ee - Disainmööbel
Kasutaja avatar
Dream On
 
Postitusi: 245
Liitunud: 09 Veebr 2005, 18:00

2005 Mazda 6

PostitusPostitas 6kaks6 » 18 Mär 2005, 19:03

aprill oleks parem.
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mär 2005, 17:21

Loodate aprillis juba suverehvidega sõitta või :D , ma ka kusjuures.
Üritust oleks lahe endalgi vaadata, kahjuks endal pole mõtet sinna ronida, mida ma teen seal 1,3 kubatuuriga ja 49 kilovatiga :oops: , näed pole veel endale uut jõudnud soetada.
Aga arvestades sedam et mootor on pea 300000 km läbipõletanud ja teise käiguga saan piirajas 100 sisse siis pole veel eriti kellegile jalgu ka jäänud. Selle mõtleks isegi, et see ca 350 eeku pole eriti suur, et vaadata 300000 km läbisõitnud auto mootori võimeid. :roll:
Mõtlen veel või pole mul üldse mõtet lolli tulla mängima?
Mootori rihma peaks ära vahetama, sest ei vahetanud ma seda peale ostmist (seega ei tea kaua see saksas sõitnud on) ning nüüdseks on üle 110000 minu käes jooksnud, samuti ka keskmiselt krõbisevad poolteljed :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Mär 2005, 17:40

kui asi toimuks mingi aprilli keskpaiku, siis isegi on mõeldav - samas on auto täiesti stock, nii et eriti ei kipita sinna stendile minema :P Kui saate täpsed kuupäevad paika, siis vaatame mis teha annab :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas YxPriit » 19 Mär 2005, 17:59

ka minu auto on täiesti stock...
YxPriit
 


PostitusPostitas aibast » 19 Mär 2005, 21:54

sama siin, kuid mul asi selles, et masin pole sõitnud 2 aastat omal jõul ning nüüd tahaks teada kas mingit powerit ülse veel on sealt tulemas. Kunas ise sai ta kokku pandud.
aibast
 


PostitusPostitas choise » 20 Mär 2005, 17:12

kaema tulex küll kuna eelmine aasta sai ühte camarot soomes testitud ja 52 hobujõudu tuli juurde!
aga ise vist veel stendi ronima ei hakkax kuna ei ole veel nii kindel oma auto mootoris! kappremondist ka aint pool aastat möödas!
teine aprill on ideaalne!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Mär 2005, 09:54

See on paha, et sa oma mootorit ei usalda. Ma ei julgeks kodust väljagi minna sellise autoga, millel mootorit ei usalda. See nagu naine ju. Aga tõsi, ega naist ka ju ei usaldata 100% :D , ah krt hommikul juba totrad mõttevälgatused.

Pole midagi, pole midagi.
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 22 Mär 2005, 10:17

Ma usaldan oma mootorit nii palju, et siiani punase piirini ta ikka paar korda vedanud, no problems :D Ja kui laiali jookseb, siis jookseb, mis ikka teha, parem seal kui tänavapeal :)
aibast
 


EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron