probleem kesklukuga!

probleem kesklukuga!

PostitusPostitas Laisu » 07 Mai 2006, 22:36

tervitus, probleem nimelt selline, sai soetatud endale 91 aasta 626 luukpära. Vajutad puldist ukse lukku, läevad lukku ja tulevad uuesti lahti umbes 3-4sek pärast, kui vajutad juhiukse nupust uksed lukku, tulevad kohe uuesti lahti, et siis nagu nii et uksed ei püsi lukus.

Oskab keegi äkki aidata?
Laisu
 


PostitusPostitas allar21 » 07 Mai 2006, 23:03

vb pole lihtsalt kõik uksed korralikult kinni? Kui kasvõi üks uks korralikult kinni pole, siis teeb sellist jama. Samas selle 3-4sek. viivituse kohta ei oska küll midagi öelda :?
Kasutaja avatar
allar21
 
Postitusi: 123
Liitunud: 06 Apr 2006, 18:20
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas Laisu » 07 Mai 2006, 23:05

ma nagu mitu korda paugutasin kõik uksed ikka korralikult üle ja ikka sama jama.
aga mis praegu meelde tuli, et ma hästi palju lõksutasin seda seal täna, ja vahest kostus enne luku lahti minemist parema tagumise uksejuurest sellist ininat, hetkeks....et kas ei või äkki selline jama olla et seismisega mingi mootor kinni käänud või ei taha hästi liikuda...auto on seisnud garaasis ligi 3 aastat
Laisu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 07 Mai 2006, 23:12

vaata uksepostides olevad lülitid üle
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Laisu » 07 Mai 2006, 23:21

kui mõtled neid millest auto "aru saab" kas uks lahti või mitte, siis need on ok, just vaatasin, väga head on.

Aga signas see asi ei ole, sest kui puldilt vajutad uksed lukku, siis sellega läeb ka signa peale, aga kui uksed lööb lahti siis signa maha ei võta, signa mahasaamiseks tuleb ikkagi vajutada seda nuppu puldil kust uksed peaksid lahti tulema.
Laisu
 


PostitusPostitas kennu » 07 Mai 2006, 23:29

asi on ikka selles leskluku mootoris mis sul on ukse sees.Mingi asi takistab varda liikumist või siis nuppu.

Mul eelmisel mazdal oli sama jama.. et tegi häält.. aga uksed läksid ikka lukku. talvel näiteks ei läinud lahti.. pidin mitu korda kinni lahti tegema..

Mina igatahes õlitasin neid hoobasi ja keskluku mootorile lasin õli sisse :D

iseasi kas aitas seda ma ei tea :P minuarust see hääl kadus ära :)
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Laisu » 07 Mai 2006, 23:38

aga kas siis sellepärast et ühel uksel on raske liikuda lükkab kõik lahti, mul eelmisel autol oli ühe tagumise uksega see et kinni pani, lahti tei jaxanud teha, a teisi uksi see ei häirinud.

aga kas kesklukul mingit sellise kaitsevärki ei ole, et kui aku on läbi/tühi, siis ta ei lase uksi lukku panna, sest sellel akul mis peal on on viimased hingetõmbed, kuigi käima läeb hästi.

ja siis veel selline küsimus, et oletame et mul on üks uks vigane, et kas siis nii saab teha et ma selle ukse mootori ühendan tagant ära, et sellel uksel kesklukk ei tööta, aga teistel hakkaks siis tööle?
Laisu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 07 Mai 2006, 23:41

kaldun arvama, et viga siis luku juhtrelees. on olnud vajadusi sellise asja vahetuseks
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Laisu » 07 Mai 2006, 23:48

kuskohas see asub, ja kuda selle töökorda proovida?

a kas saab siis nii teha et nö. ühendan ühe ukse tagant ära?
Laisu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 08 Mai 2006, 07:25

Asub esiukse(vasaku)esinurgas, kaitsmetest paremal, releeplokipiirkonnas, värvuselt must, 6klemmiga pistik.
olemuselt spetsiifiline- sarnaseid raske leida, sisaldab kahte lülitusreleed ja ühte aegreleed.
Samas vaatan skeemilt, et ka juhiukses on lukumootor, millel lisa(lüliti) klemmid võivad jupsida.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Anonymous » 09 Mai 2006, 00:00

Olen sama probleemiga kokkupuutunud, ja vigaoli hoopis selles et ukse polster segas juhiukse nuppu liikumast, kui sees isud ja nõrgalt nupul sõrme peal hoiad vaata kas tuled kesklukk ikka maha, kui ei siis polster, ARVAN MA
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 09 Mai 2006, 12:12

tom65 kirjutas:Olen sama probleemiga kokkupuutunud, ja vigaoli hoopis selles et ukse polster segas juhiukse nuppu liikumast, kui sees isud ja nõrgalt nupul sõrme peal hoiad vaata kas tuled kesklukk ikka maha, kui ei siis polster, ARVAN MA

see on küll üks levinumaid põhjusi.lukud kuivad,määrded haitunud,hoovad raskel käivad jne.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Laisu » 18 Mai 2006, 10:05

nu selge, ex ma hakkan mingiaeg lammutama, pole lihtsalt hetkel aega, asi lahendatud hetkel nii et võtsin kaitsme välja, kesklukku küll pole, aga vähemalt saab uksed lukku panna :P
Laisu
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist