Bensiini kvaliteet (Uno-X)!

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

PostitusPostitas punane » 29 Mai 2006, 21:21

Statoili kütus on minu masina jaoks normaalne aga hind on kirves...


Tavakliendi kaardiga on hind ju sama mis teistes tanlates. :)
M6 2.0 104kw 2003
punane
 
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Okt 2005, 14:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Marr2000 » 11 Sept 2006, 09:45

Kütust toovad kõik ühest kohast-Leedust.Iseasi kes mingit lisandit juurde lisab.Ise sõidan Neste 95 ja siiani pole mingit probleemi.Aga võtsin statolilst paagitäis 95,kadus jõud ära.
Marr2000
 


PostitusPostitas Margo » 11 Sept 2006, 09:52

Neste 95 pole mind veel siiani alt vedanud. Ka 7-st saab korralikku kütust. Tüdruk tangib Uno X-ist 95, ka sealt saab tip-top kraami...
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas via101 » 11 Sept 2006, 21:57

Neste 95 ikka
via101
 


PostitusPostitas Lennu » 11 Sept 2006, 22:36

UNO-X on sitaks hea bensiinimeister.
Kõvasti parem kui Neste ja teised kimbuga kokku.
Samas on ka masinaid erinevaid...üks sõidab Lukoiliga hästi ja Statoil paneb moto köhima jne jne jne...

Peace
Lennu
 


PostitusPostitas via101 » 11 Sept 2006, 22:45

Mul jälle pirtsakas auto, kui midagi peale neste sisse panen siis hakka btõmblema :twisted:
via101
 


PostitusPostitas vvs » 11 Sept 2006, 22:49

Olen enda autoga Statoilis korra käinud, Nestes mõnikümmend korda ja ka UNO x-is ning praegu on sobiv Lukoil...pole ühestki tanklast mingit jama saanud 8)

Eks sõltub siis ilmast vms :P
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas 323IFF » 14 Sept 2006, 17:06

piisavalt palju räägitud :?: Aga teie plekist armuke on tegelikult narkomaan,kui korraks teist marki annad siis pirtsutab...Andke paar doosi järjest,pole vaja ühe süsteemi küljes kinni olla,kord ühest kord teisest firmast..
kõige hullem narkomaania autole on õli lisand( olen ise proovinud).Esimene mõju oli tõesti olemas+teiene+kolmas, aga rohkem ei viitsinud anda :evil: Nali see pole... auto SURI ära.HETKEL katsetan erinevaid kütuselisandeid, pean ju teadma kuidas mõjus,pean ju kliendile ka oskama midagi vastata.Õnneks mõni maaletooja teab (Ilmselt ise ka järgi proovinud) päris hästi mõningate ainete mõjude tulemusi.
NÄITEKS:ma ei saa ju saamatut tartu minu mazda rihma infoks teda tallinnasse kutsuda ,et tema asemel rihma pealt näiteks pikkus lugeda või nagu hädaga tehtud:
LÕIKA RIHM LÄBI MÕÕDA PIKKUS,LAIUS--- see on täpseim info
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas allar21 » 03 Okt 2006, 21:59

sain ka siis eile õhtul kehva bensiini "ohvriks". Võtsin kuressaare ringtee juurest olerex-i tanklast sealt samast ostetud kanistriga 5l bensiini ja peale sisse kallamist ja natukest sõitmist hakkas mootor peale 2600 - 3000rpm-i jõnksutama ja jõudu kaotama :? . UnoX-ga pole ikka veel mingeid probleeme olnud :) . Igatehes soovitan kõigil kuressaare ringtee ääres asuvast olerex-i tanklast natuke kaugemale hoida :wink:
Kasutaja avatar
allar21
 
Postitusi: 123
Liitunud: 06 Apr 2006, 18:20
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas Mazdagirl » 11 Jaan 2007, 12:40

Siin siis väike link teisest foorumist, sellest millist bensiini ikka müüakse :? (mitte Uno-X)
http://www.pereklubi.com/index.php?name ... pic&t=9119
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Germo » 12 Jaan 2007, 18:00

Olen viimased 7 aastat tankinud Satoilist kuna oman deebet kaarti ja soodustust mis teeb kütuse odavamaks kui tava hind mujal tanklates. Probleeme pole seni esinenud. Samas olen tankinud ka kunagisest Shellist, Uno X, Nestest ja Olerexsist ja mingitest suva maa tanklatest ka. Ilmselt on läinud mul õnneks sest pole olnud mingeid probleeme. Vahepeal sai autot vahetatud ennem oli Mitsubishi nüüd on Mazda ja kummagil pole veel kütus kurku kinni jäänud. Ega mingeid ekstreemseid katsetusi ka ei tee. Kui autodel on saanud küünlaid vahetada siis mehaanik küsis, et sa sõidad satoiliga jah.. küünlad puhtad. Rääkis veel, et vanasti valdavalt Shelli bensiinga sõitajtel olid küünlad punased. On nagu on.

Aga see pidi jah tõsi olema, et enamik kütusemüüjaid võtab bensiini ühest sadamast ja samast anumast ja segavad omad lisandid sisse. Mõned toovad ka Leedust. Mõni on väitnud, et Leedu kütus on parem kui see tallinnast toodav aga see kõik on ikka nagu alati, et naised saunas rääkisid.
Germo
 
Postitusi: 20
Liitunud: 25 Juul 2006, 12:57
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas 323f at » 13 Jaan 2007, 12:10

allar21 kirjutas:
sain ka siis eile õhtul kehva bensiini "ohvriks". Võtsin kuressaare ringtee juurest olerex-i tanklast sealt samast ostetud kanistriga 5l bensiini ja peale sisse kallamist ja natukest sõitmist hakkas mootor peale 2600 - 3000rpm-i jõnksutama ja jõudu kaotama . UnoX-ga pole ikka veel mingeid probleeme olnud . Igatehes soovitan kõigil kuressaare ringtee ääres asuvast olerex-i tanklast natuke kaugemale hoida


kas te ikka teate, miks autodel kütusenäidiku juures on hoiatustuli (kui on), peale mille põlema hakkamist aga paagis ikka veel üle 5 liitri bensiini sees, ka autotootjad ei taha ju, et kütusesüsteemi (paaki tekkinud rooste jm. osakesed) satuksid , sellepärast ei soovitatagi ju paaki kunagi tühjaks sõita. Kuidagi imelik on kiruda kütusefirmasid kui sa ise ehk ei teagi milline su kütusepaak seest on. Nüüd aga osta see kanister bensiini täis ja pane endale kohe pagassi, et siis kui vaja saad kohe sisse kallata, mitte autot tilgatuks sõita.
323f at
 


PostitusPostitas Mario » 13 Jaan 2007, 13:25

sai sis oma Mazda uue omaniku juures k2idud putitamas..
katalysaatorit polnd ollagi ..aind yks suur k2kk oli sees.. :?
ilmselt kehva bensiini tagaj2rg..
ja summuti oli nagu vahvel.. piisas kruvikaga koputada, kui maha pudenes k6ik... :?
aga uus omanik lubas sellest projektika teha, niiet Tartu t2navail v6ib seda varsti uuesti liikumas n2ha :P
seda ei tea, kas ta klubiga ka liitub, kuigi kleepsud j2id peale..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas allar21 » 13 Jaan 2007, 16:59

323f at kirjutas:allar21 kirjutas:
sain ka siis eile õhtul kehva bensiini "ohvriks". Võtsin kuressaare ringtee juurest olerex-i tanklast sealt samast ostetud kanistriga 5l bensiini ja peale sisse kallamist ja natukest sõitmist hakkas mootor peale 2600 - 3000rpm-i jõnksutama ja jõudu kaotama . UnoX-ga pole ikka veel mingeid probleeme olnud . Igatehes soovitan kõigil kuressaare ringtee ääres asuvast olerex-i tanklast natuke kaugemale hoida


kas te ikka teate, miks autodel kütusenäidiku juures on hoiatustuli (kui on), peale mille põlema hakkamist aga paagis ikka veel üle 5 liitri bensiini sees, ka autotootjad ei taha ju, et kütusesüsteemi (paaki tekkinud rooste jm. osakesed) satuksid , sellepärast ei soovitatagi ju paaki kunagi tühjaks sõita. Kuidagi imelik on kiruda kütusefirmasid kui sa ise ehk ei teagi milline su kütusepaak seest on. Nüüd aga osta see kanister bensiini täis ja pane endale kohe pagassi, et siis kui vaja saad kohe sisse kallata, mitte autot tilgatuks sõita.


Aga kuidas siis seda selgitada, et kui tühja paagi peale võtta uno x kütust, siis probleeme ei esine?
Kasutaja avatar
allar21
 
Postitusi: 123
Liitunud: 06 Apr 2006, 18:20
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas 323f at » 15 Jaan 2007, 09:02

ehk oli kanistri põhjas midagi?

Ei ole vaja kohe asja tõsiselt võtta 8)

Endal ainus kord kui auto peale tankimist sõita ei tahtnud, oli siis kui suur tsistern just neste a24 täitmas käinud oli.
323f at
 


PostitusPostitas cabernet1 » 15 Jaan 2007, 10:29

Omal vana nissan sõitis ainult Uno x kütte peal... vanemate Honda civic 2006 sõidab kah vaid uno x kütte peal ja ei kurda üldse.
Ise mazdal esimese paagi panin statoili 98 ja nüüd sõidan neste 98-ga, sest on krediitkaart ja hea on võtta paak täis, vajadusel lisa... ja palgapäeval teen ülekande ning asi korras.
Ei kurda ühegi kütte üle.... võibolla mul lihtsalt vedanud.
Muidugi võin öelda, et statoiliga olen korra maid jaganud tavakliendi kaardi mulle saatmise teel kadumise pärast, kuid see möödanik. Statoili ultrakütus on aga kõige väiksema kütusekulu saavutamiseks minu masinale parim. Kahjuks ple seal krediitkaarti võimalust.
Soovitan teema autorile aga valida omale 1 bensiinijaam ja jääda selle truuks. (kui vahest alkoholi jood, siis mõtle - miks sa ise ei taha segamini juua asju vaid eelistad ühte marki lõpuni :wink: :lol: )
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline