Autoorienteerumine Tallinnas 25. aprillil

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Autoorienteerumine Tallinnas 25. aprillil

PostitusPostitas Seiklusminister » 15 Apr 2015, 07:50

Ilusat kolmapäeva hommikut!

On rõõm kõiki autoorienteerumise sõpru kutsuda uue alustava võistlussarja starti. Tegemist on Eesti Autoorienteerumise Karikasarja avavõistlusega, mis leiab aset Tallinnas laupäeval 25. aprillil. Sari on sündinud Rajaajaja ja Seiklusministeeriumi ühiste pingutuste tulemusena ja sellel aastal sõidetakse kokku 7 etappi.

25. aprillil on võistluse formaadiks õhtune joon-orienteerumine. Võistluse start on kell 17.00 ja kogunemine hakkab kell 16.00. Võistluse start on Mustamäelt Key Keskuse esisest parklast aadressilt Kadaka tee 70C. Stardis pakub kuuma kohvi Kohvipadi.ee

Registeerimine võistlusele ja Võistlusjuhend on saadaval lingil: http://www.autoorienteerumine.ee/?menu=IIetapp2015

Registreerides oma võistkonna enne 21. aprilli on osavõtutasuks 30 eurot võistkond. Hiljem ja kohapeal registreerudes on osavõtutasuks 40 eurot võistkond.

Antud võistlusel on võistlejate ülesandeks sõita etteantud rada pidi, etteantud aja või keskmise kiirusega ja märkida ülesse autost paremale jäävad tähised. Võidab võistkond, kes suudab raja läbida võimalikult väikeste karistuspunkide arvuga.

Võistlustrassi pikkus on 90-110 km ja orienteeruv läbimise aeg 3-4 tundi.

Võistlusel saab võistelda kahes võistlusklassis ja mõlemas peetakse eraldi Eesti AO Karikasarja arvestust.

- A ehk sportklass, milles osalevad kaheliikmelised ekipaažid koos liiklusvahendiga, mille juhtimiseks on vajalik B kategooria juhiluba.

- V ehk vabaklass, milles osalevate võistkondade suurus on piiratud sõidukis lubatud sõitjate arvuga, mille juhtimiseks on vajalik A või B kategooria juhiluba.

A klassis on keelatud kasutada asukohta ja kaarti kuvavaid elektroonilisi seadmeid (GPS, nutitelefon jms).

A klassis peetakse arvestust individuaalselt (pilootidele ja kaardilugejatele eraldi), V klassis peetakse arvestust võistkondade kaupa, võistkonna nime järgi.

V klassi võistkonnas peab vähemalt üks isik osalema kõigil võistkonna osaletud etappidel

Ekipaažil peab olema kirjutusvahend, joonlaud (kaardil distantside mõõtmiseks), taskulamp ning kell.

Soovitav on sportlik riietus. Tagamaks võitlejate ohutus, peavad võistlejad kasutama väljaspool sõidukit liigeldes helkurvesti.

KAARTI NÄITAVATE ELEKTROONILISTE SEADMETE KASUTAMINE VÕISTLUSE JOOKSUL ON KEELATUD A KLASSIS. V-KLASSIS ON KAARTI NÄITAVAD SEADMED LUBATUD

NB! Kõigi enne 21. aprilli eelregistreerunud võistkondade vahel läheb loosi väärtuslikke auhindu. Auhinnad on pannud välja Kohvipadi.ee - Kohvimasin ja 10 pakki kohvi. Lisaks igale tiimile maitsev tee elamus. Teine toetaja on Rakvere Lihakombinaat, kes paneb loositahtel 3-le eelregistreerunud tiimile välja kinkekoti oma toodetega. Laske ennast üllatada.

Kui sa pole varem joon-orienteerumisel käinud, siis ära karda. Tule ja proovi ning ma olen üsna kindel, et sa saad hakkama :)

Võistluse korraldaja on Seiklusministeerium

Võistluse juht – Joonas Väärtnõu, tel 5226895, e-mail: joonas@seiklusministeerium.ee
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Seiklusminister
 
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Sept 2014, 10:25

Re: Autoorienteerumine Tallinnas 25. aprillil

PostitusPostitas Seiklusminister » 24 Apr 2015, 12:46

Ahoi

Veel ei ole hilja... Kui su niigi üritusi täis tuubitud nädalavahetusel peaks tekkima vaba auk, siis ootan sind homme ehk laupäeval 25.04 autoorienteeruma. Võistlus leiab aset Tallinna lääne serval ja linnaga piirnevatel aladel. Võistluse formaadiks on joon ja kogunemine hakkab laupäeval kell 16.00. Esimene auto läheb rajale kell 17.00

Registreerimine on avatud http://www.autoorienteerumine.ee ja rajale laseme kuni 30 võistkonda. Seega on veel vabu kohti 7-le tiimile.

Hea uudis on ka see, et Rakvere Lihakombinaat tuli toetama homset autoorienteerumist. Käisin kinkekottidel järgi ja võin öelda, et 3 võistkonda saab korralikult kõhu täis. Iga tiimi peale on rohkem kui 4 kg erinavaid lihatooteid! Kinkekotid loosime välja vahetult enne starti. Mida kinkekott sisaldab:

https://www.facebook.com/Seiklusministe ... =1&fref=nf

Mina olen homseks võistluseks valmis. Vaja on veel nibin-nabin teha - kaardid trükist tuua, kleepsud trükist tuua, osa tähiseid kokku krabada ja Haapsalust SI jaamad ja kaardid ära tuua.

Rada on paberil ja tõotab tulla põnev. Kasuta võimalust ja veeda mõnus laupäev hea seltskonnaga ilusas looduses.

Parimat,

Joonas
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Seiklusminister
 
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Sept 2014, 10:25


Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist