Mazda 6 STW 2.0 104kW - Kodanik

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 STW 2.0 104kW - Kodanik

PostitusPostitas Kodanik » 18 Okt 2015, 12:05

Varem familyst läbi käinud neljarattaline taaskord meie dünastias. Septembri algusest alates olen sellise isendiga hakanud ringi vurama.
Tegemist on Aprill, 2003 aasta väljalaske, 104kW 2.0 bensiinimootoriga ning automaatkastiga Mazdaga. Varem käis käest läbi manuaalkastiga Mazda 6 ning Premacy. Tänaseks olen veendunud, et ei saa üle ega ümber nende sõidukiteta olemisest seega pidi taaskord ühe säärase soetama. Kuna ei ole väga fotosessiooni teha saanud, siis seebikarbist tehtud pildid saab ajapikku lisatud. Igatahes, kätte saadud masin 191000km odomeetri järgi ja korralikke hooldusi saanud ja välja veerenud endisena tuntud Esma esinduse saalist.

Asjad, mida tuleks ette võtta, on kindlasti vasakpoolsed mõlemid poritiivad, tuuleklaas mis on korralikult kriime saanud, käsipidur on nõrgavõitu jäänud ja mõningad nibin-nabin asjad veel, mida lisada saab siis siia ajapikku. Ise olen seni rahule jäänud ja ei saa endiselt midagi halba öelda.

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kodanik
 
Postitusi: 17
Liitunud: 21 Aug 2011, 19:21
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 2.0 104kW

Re: Mazda 6 STW 2.0 104kW - Kodanik

PostitusPostitas Kodanik » 03 Mai 2016, 11:04

Kuna talveks jäi asi puha seisma, tuleb hakata suveks trimmi masinat ajama. Nimelt teadatuntud roostemure neil lugupeetud sõidukitel on suureks ussiks ning seetõttu olen ise ümbervahetuskuuri ette võtmas nii tervel poritiivade ringil kui ka karpade osas. Seni olen vahetada jõudnud välja mootoririhma rullidega, kuna kippus detsembris vilisema kõvasti.
Kasutaja avatar
Kodanik
 
Postitusi: 17
Liitunud: 21 Aug 2011, 19:21
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 2.0 104kW


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist