Premacy rool

Premacy rool

PostitusPostitas taigur69 » 04 Mai 2016, 20:44

Ostsin äsja Premacy ja küsimus järgmine: kas Premacy rool on pigem jäigapoolne või kerge?
Minu omal nimelt nagu raske kohapeal manõõverdades,maanteel ei häirinud.
Olles otsingutel proovisõitu teinud veel kahe erineva Premacyga (kõik 1,8bensiin) nagu ei täheldanud seda rooli jäikust.
Teine küsimus veel, et kui rool keerata vasakule lõpuni välja teeb roolivõim häält, paremale poole nagu ei tähelda.Et milles võib asi olla? Roolivõimupump hakkab õhtale minema?Õli tase tundub normis olevat.Veel niipalju ,et auto oli viimase jooksva aasta põhiliselt kasutuseta seisnud.
Lisan veel ,et kuna autol oli ülevaatus läbi ,siis ülevaatuspunktis õeldi ,et esisild väga hea ja mingeid lokse ei esine, samuti puudusid roolivõimu lekked.
taigur69
 
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Apr 2016, 17:39

Re: Premacy rool

PostitusPostitas faserfix » 05 Mai 2016, 19:19

Tundub et jäigapoolne. Mu Premacyl on roolil samad asjad, et kohapeal pisut raske ja vasakule pöörates roolivõim häälitseb pisut. Ootaks ka kellegi targema vastust ;)
faserfix
 
Postitusi: 12
Liitunud: 23 Mär 2015, 14:39

2000 Mazda Premacy

Re: Premacy rool

PostitusPostitas taigur69 » 24 Mai 2016, 10:53

Tere, pole veel selgust saanud selle asja kohta, aga tundub et päris õige ikka ei ole.Inchcapi-st üks mees ütles pole hullu (sõitis sisse välja esinduses) ja ka töökoda mida tavaliselt külastan väitis ka et normaalne. Minu arvamus ,et parkides ja manõõverdades ikkagi raske ja ei tundu nagu roolivõimendiga auto kohta normaalne.
Rehvid tehase mõõdus (195/55/15), esisild värskelt üle käidud ja kõik mis vahetust vajas vahetatud, kaitsekummid terved , roolivõimu õli vahetatud , lekkeid ei ole - aga ikkagi ? Maanteel väga hea , kuid see manõõverdamine häirib.
Kas roolisüsteemil on mingi reguleerimise võimalus ka , et jäigemaks või kergemaks ?
Olen siis kõik teemad rooli kohta läbi lugenud ja sarnase asja kohta ( küll 626 vist oli) lahendus oli roolivõimupumba vahetus kuna mingi klapp olevat seal sees kinni olnud ?
Et küsin veel kord , on kellelgi isiklike kogemusi või on mõnel sõbral tuttaval Premacy, et kuidas neil on ? Kas ongi Premacyle iseloomulik nn. jäik ja raske rool või mitte? Ja kas see roolivõimu heli ( kerge pzz rooli keerates ja mis rooli lõppukeerates tugevneb) on normaalne?
taigur69
 
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Apr 2016, 17:39

Re: Premacy rool

PostitusPostitas taigur69 » 08 Nov 2016, 21:31

Kuna rooli tekkis suve jooksul ka kerge kolks ,siis asja remonditöökojas uurides selgus ,et vasak esimene amordi tugilaager,tugipadi ja vedrutaldrik hakkasid väsima.
Peale vahetust ja uut sillaregulli rool oluliselt kergem ja roolivõim ei unda ka enam nii palju kui rool vasakule välja keerata :) .
Rooliratta kohta ikka küsimus üleval ,et kas 1997-2003 626-e rooliratas koos airbagiga sobib Premacyle või ei sobi?
taigur69
 
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Apr 2016, 17:39


Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist