M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

Autodega seotud kuulutused postitada siia

M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas nomore » 21 Veebr 2017, 03:51

Hei,
see auto kuulub nüüd müügiartiklite hulka: topic19942.html. Viimased mõni aasta pole minu käes olnud ja seisukord pole kaugeltki sama, mis ilusatel aegadel. Müügi põhjuseks on aprillis lõppev ülevaatus ja meie otsustasime, et aitab selleks korraks. Täisesti surnud pole ta veel kaugeltki ja iseputitaja saab ehk midagi veel välja võluda sellest masinast, aga ma kaaluks teda pigem doonori rolli või nii, kuna tal on palju ägedaid jubinaid, mida üldjuhul GE pealt ei leia.

Mis on ägedat:
* PUITDEKOOR sisu. Ainuke GE, millest ma kunagi kuulnud olen, et omaks puitdekoorsisu. Kui keegi tervet autot ei taha, siis selle sisu ma pean küll eraldi kellelegi ära parseldama, kuna tegu on tõelise haruldusega. :lol:
* Küljekarbid on kõvad!
* Püsikiirusehoidja - töötab okeilt
* Musta värvi istmed. Juhiiste terve, aga teatavate kulumisjälgedega.
* Soojendusega peeglid - kuid kuna üks peegel sõideti maha ning asendati tavalisega, siis praegu on üks soojendusega peegel...
* Konditsioneer, mis vajab tõenäoliselt puuduolevat releed ja ehk ka täitmist. 2015 või millalgi (võib teemast otsida) parandasin radika ja torustiku ära ning rõhk püsis sees, aga elektrisüsteemi puudujääkide tõttu tööle polegi saanud teda. Kompressor oli korras ja kuiv. Hiljem pärast parandamist pole testinud, kas süsteem rõhku peab.
* Klaasist elektriline katuseluuk - töötab okeilt kõik
* Udutuled ees ja taga
* Kaasa kahed valuveljed, millel mingid rehvid ka peal (mõlematest velgedest pildid teemas olemas). Rohkemate kodaratega veljel on M+S all, millega kannatab täitsa veel sõita. Viie kodaraga veljel on peal ühe suve sõitnud suverehv.
* Tutikas aku
* Puldiga signa ja kesklukk

Mis ei ole äge:
* Veermik vajab remonti - vasak esimene šarniir (ilmselt) on pesast lahti ja vajab mingit lahendust. NB! Kuna ma pole ise väga ammu alt vaadanud, siis ei julge a) anda garantiid, et just šarniir on probleemiks ja b) et ainult šarniir on probleemiks.
* Roolilati vahelt lekib rooliõli. Leke pole suur (ei sega sõitmist), aga TÜV võib kobisema hakata
* Mingid tobedad iluvead - tagastange vajaks nats kokkusulatamist jmt.
* Tühikäigumootor/tühikäiguklapp on omadega metsa poole ja tühikäigul pöörded hüppavad - olukord, mida ilmselt iga '90ndate Mazda-omanik teab. :D Tühikäigul välja ei sure, sõitmist ei sega.
* Kõik neli rattakoobast roostetavad. Auke vist veel pole, soovi korral saab pilte. Aasta-kaks saaks ilmselt veel mingi aerosooliga kattes hakkama.
* Esiklaasis mingi täke - sõitmist ei sega.
* Radikas vajab vahetust. Kavatsen lekkepeatajaga proovida leket sulgeda, et maini sõita saaks (eks annan teada, kas õnnestus), aga eelmise reede seisuga on selle vea tõttu rivist väljas. Kui tahta pikemalt kasutada, siis ilmselt ikka uus radikas.
* Nagu teema esimeses postituses suurelt kirjas, siis paak vajab vahetust. Korras paagi saab kaasa autoga, aga me pole viitsinud vahetada, kuna leke on nii väike. Kui korralikku masinat soovid, siis see jupp vähemalt olemas.
Noh, kõik vead, mis meenuvad, ausalt üles loetud. Ega nii palju polegi - kui ostad tundmatu ajalooga auto, saad ilmselt sama palju vigu kaasa (nagu mina selle autoga...) ja keegi ei viitsi sulle nimekirja ka teha. :D
Uusi pilte praegu pakkuda pole ja vanadega ei hakka enam reklaamima. Huvi korral saab pildimaterjali organiseerida ikka.

Kontakti minuga siin või 52yks7785. Pikemate romaanide ja armastuskirjade jaoks saada postituvi hannosarg[-at-]outlook.com.
Viimati muutis nomore, 14 Apr 2017, 15:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas 624AUH » 21 Veebr 2017, 21:22

Tere
Mis hinda küsid ja kus auto asub.
Terv.Märt
3x626 GE 1.8
Kasutaja avatar
624AUH
 
Postitusi: 357
Liitunud: 12 Apr 2013, 17:07
Asukoht: Saue vald Vatsla küla

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas nomore » 21 Veebr 2017, 23:11

Hei, kaas-Mazdaomanik!
Ma hinda pole välja mõelnud, nii et võib tulla lagedale oma pakkumistega. Auto asub Tartumaal, aga kui radika lekkepeatajaga talle eluvaimu sisse puhun, siis saab vaadata ka Tartus. Müügiga mul kiiret kuskile pole, võib rahulikult mõelda ja sättida. Huvi korral eraviisiliselt ühendust. :)
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas 624AUH » 22 Veebr 2017, 00:52

nomore kirjutas:Hei, kaas-Mazdaomanik!
Ma hinda pole välja mõelnud, nii et võib tulla lagedale oma pakkumistega. Auto asub Tartumaal, aga kui radika lekkepeatajaga talle eluvaimu sisse puhun, siis saab vaadata ka Tartus. Müügiga mul kiiret kuskile pole, võib rahulikult mõelda ja sättida. Huvi korral eraviisiliselt ühendust. :)


Lekkepeatajaga tapad ka soojenduse radika ära arvatavasti.
3x626 GE 1.8
Kasutaja avatar
624AUH
 
Postitusi: 357
Liitunud: 12 Apr 2013, 17:07
Asukoht: Saue vald Vatsla küla

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas barlanks » 22 Veebr 2017, 06:21

nomore kirjutas:Hei, kaas-Mazdaomanik!
Ma hinda pole välja mõelnud, nii et võib tulla lagedale oma pakkumistega. Auto asub Tartumaal, aga kui radika lekkepeatajaga talle eluvaimu sisse puhun, siis saab vaadata ka Tartus. Müügiga mul kiiret kuskile pole, võib rahulikult mõelda ja sättida. Huvi korral eraviisiliselt ühendust. :)



Kasutatud korralik radikas ei maksa ka suurt ju..
Ikka sõidan!
56693420
barlanks
 
Postitusi: 110
Liitunud: 30 Juun 2009, 14:48
Asukoht: Raplamaa

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas Fredo » 08 Mär 2017, 18:27

Teen otsa lahti ja pakun 200€
Müüa soodsat ilutulestikku Tallinnas . 58803263
Kasutaja avatar
Fredo
 
Postitusi: 517
Liitunud: 11 Okt 2009, 22:48
Asukoht: Tallinn

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas Kustav » 12 Apr 2017, 08:36

Tere!

200 euri ja tuleks järgi.
Huvi korral helista ja teeme kiire tehingu - 55575240.

Kustav.
Kasutaja avatar
Kustav
 
Postitusi: 34
Liitunud: 13 Mai 2008, 14:56
Asukoht: Tallinn

Re: M: nomore Mazda 626 GE 85 kW 1996

PostitusPostitas nomore » 14 Apr 2017, 15:41

Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626


Mine Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline