Mazda 6 1.8 88kW 2007 JMK

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 1.8 88kW 2007 JMK

PostitusPostitas JMK » 06 Jaan 2018, 20:54

Tere, foorumisemud!

Peale pikka aega sõitmist Mazda 626-ga (GE 1995) otsustasin, et vanale ja ustavale sõbrale on midagi uuemat ja särtsakamat kõrvale vaja.
Möödunud sügisel hakkasin ma selleks siis lõpuks netilehtedel sorama ja leidsin mitmeid ilusaid masinaid. 1 masin jäi kohe silma. See oli ilus, tumesinine 2004-da aasta Mazda 6. Selline kergelt tuunitud esiosaga.
Helistasin siis müüjale, kes mu järjekorda Mazda nägemist ootama pani (kuna soovijaid oli palju). Kahjuks seda Mazdat ma endale ei saanud.
Jätkasin otsimist ja leidsin järgmise kauni masina. Mazda 6, hõbedast värvi sedaan. Leppisin kohe kohtumise kokku ja läksin Mazdat vaatama.
Tartus, Prisma juures, kus oli kokkusaamine kokkulepitud, ootasin ma siis 15 minutit, et lõpuks oma uut tulevast vinget sõpra näha.
Mu elevus lõppes kohe kui saabus kohale 2003-nda aasta hõbedane Mazda, mille paremal küljel olid kõik suunatuled sees ja need isegi ei vilkunud. Kuna parajasti isu ei olnud hakata probleemidega tegelema ja viga otsida, soovisin ma seekord ostu vahele jätta ja otsida midagi sellist, mis oleks ostu hetkel juba heas seisukorras.
Möödus mitu nädalat enne kui leidsin midagi üllatavalt soodsat ja ilusat. Müügile oli pandud Mazda 6, 2007 1.8 mootoriga. Ilus, pärlmutter tumepunane. Helistasin kohe ja leppisin kohtumiseks aja kokku.
Ja seal see oli. Sama ilus kui piltidel...Ei...Veel ilusam kui piltidel. See masin pidi minu omaks saama!
Vormistasime lepingu ja nii ma Valgamaalt oma Mazdaga seitsme tuule poole vurasin (loomulikult käisin kohe uut autot ka Alko1000s ristimas).
Praeguseks olen sõitnud autoga 2 kuud ja olen igati rahul. Ratsu on tubli, ilus ja teeb oma tööd veatult iga ilmaga ja igal pinnal. Isegi rooste ei tundu selle kurja esiotsaga masinat absoluutselt kimbutavat!
Lausa õudne on mõelda, mis roosteämbrisse ma oleks astunud, kui oleksin selle hõbedase 2003-nda aasta vilkumatute suunatuledega auto soetanud.
Sooja südamega soovitan kõigil, kes kaaluvad Mazda 6-e ostmist, see soetada. Kaaluge just Facelifti ostmist ja ma arvan, et ka teie ei kahetse.

Tänan tähelepanu eest.
Kohtume teedel, mazdavennad!

PS! Esimesel pildid poseerib masinaga mu semu ja kahel viimasel pildil on minu Mazda 626 90ndate stiilis aiapeol.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis JMK, 19 Juun 2020, 12:04, muudetud 1 kord kokku.
JMK
 
Postitusi: 7
Liitunud: 15 Jaan 2017, 12:57

1995 Mazda 626

Re: Mazda 6 1.8 88kW 2007

PostitusPostitas kulles » 06 Jaan 2018, 21:34

Katuseluugist ahhujeitamisest 90ndamaid ei suuda ette kujutada. Pidu vist õnnestus.
ex-2008 Mazda 6 GT 2.3 GY
kulles
 
Postitusi: 133
Liitunud: 22 Mär 2012, 22:48
Asukoht: Tallinn


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist