Mazda 6 vesi salongis

Mazda 6 vesi salongis

PostitusPostitas lillekerohus » 25 Juul 2018, 08:18

Tere,
Kas keegi oskab aidata, et millest tingitult võib tungida vesi salongi kõrvalistuja matile ning kuidas seda parandada? Vesi jookseb sõidu ajal jalapuhurist ja kindalaeka tagant ning kõige rohkem tuleb vett järskude parempöörete ajal. Vett jookseb ka siis kui auto pole nädal aega vihma saanud ning samuti ka siis, kui konditsioneer ei tööta. Autole on tehtud ka äravooluteede puhastus, kuid see ei aidanud.
lillekerohus
 
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Juul 2018, 08:04

Re: Mazda 6 vesi salongis

PostitusPostitas Marth » 25 Juul 2018, 13:15

Siin on probleemiks soojenduskanalite korpuse leke. Konditsioneeri radiaatori juures tekib sellise ilmaga palju kondensvett ,mis ei voola kahjuks ettenähtud kohast vajalikul hulgal ära. Vesi koguneb soojenduskanali korpuse alumisse ossa ning lekib sealt salongi. See koht asub paremal pool jalgade juures armatuuri all. Selline mustast plastikust kobakas. Seal on liitekoht ,kus all peaks see leke olema. Enda autol mökerdasin selle liitekoha väljast üle Würth polümeermassiga ning enam vesi salongi ei kogune. Soovitan parempoolse mati üle vaadata nii eest ,kui tagaistme juurest. Minu autol oli see läbimärg ja tuli kuivatamiseks lahti võtta ning puhuriga kuivatada. Ilusat suve! Vähemalt kellelgi on vett ülearu!
Marth
 
Postitusi: 219
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 vesi salongis

PostitusPostitas Mel » 26 Juul 2018, 17:38

Ei mõtle sellega,et niikui targutaks vms.Oli töös üks passat ja tal sama mure,enmv. samal kohal,kus vesi tuleb vulinal.Küll olid nad otsinud küll alt ja ülevalt jne.ei miskit.Teemaks oli katuse luuk,et ära voolu kanal kuskilt umbes vms.Minu töö oli vahetada ja maalida esi tiivad ja selle töö käigus saigi avastatud,et ära voolu toru-plastvoolik,vesi mis pidi tulema esi ukse posti väli seina pidi,see nirises oopis ukse posti sisse ja sealt mudugi salongi.Ja plastvooliku otsas oli pardi noka sarnane tila,küllap oli see ää külmunud,siis paisund ja vupsand august ukse posti sisse,teoreetiliselt... :shock:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
http://nagi.ee/photos/melkoiv/sets/
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3092
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist