Summercamp 2006 Vol.2

PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 00:10

Tobuvants kirjutas:
Rainis24 kirjutas:Kui asi toimub siis saatke palun kõigile kasutajatele SÕNUM (kus,mis ja millal) !
Ega sa ometi ei arva, et keegi viitsib saata 1190 erasõnumit? Niipalju on foorumis registreerinud kasutajaid käesoleva posti kirjutamise hetkel :P Kes tulla tahab, saab vajaliku info ka siinsest teemast kätte (või ka mõnest järgnevast, mis tõenäoliselt ilmub, kui asi selgema joone juba võtab).

:shock:
Oot, kui see erasõnumi värk nii käib, et kõigile on vaja eraldi saatma hakata siis on see foorum küll väga mäda. :D
Isiklikult olen pikaajaline Audi Club kasutaja ja seal küll mingeid probleeme sellega ei ole, et kõigile teade saata.
AC - 6342 liiget :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 11:59

Rainis24 kirjutas:Oot, kui see erasõnumi värk nii käib, et kõigile on vaja eraldi saatma hakata siis on see foorum küll väga mäda.
Offtopic, aga foorumi üldine mõte nagu ongi ju selles, et foorumiteemades kirjutatav on AVALIK ehk siis KÕIGILE nähtav, erasõnumid aga selleks, et kellelegi ÜKSIKULT midagi ERALDI öelda :P Iga inimese oma valik, kas teda teema huvitab ja kas ta seda loeb, aga kui massiliselt hakataks postkasti saatma späm-erasõnumeid (isegi kui teema on asjalik), siis ei tule siia varsti enam keegi (ma kahtlustan seda vähemalt). Ja liiatigi ei ole ilmselt kõik reganud liikmed ka mitte aktiivsed lugejad, mistõttu postkastide ummistamine lugemata sõnumitega on foorumi serverile koormav. Ühesõnaga, mina isiklikult ei näe küll mitte mingisugust mõtet ega iva selles, et saaks saata KÕIKIDELE kasutajatele korraga ERASÕNUMIT, sellisteks info edastusteks on FOORUM.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 12:22

ok, pole minu asi siin targutada aga liiga palju mõtetut jahumist selles teemas. kõik võiks olla konkreetselt teema alguses ära öeldud (kus ja millal). edasi andke aga agu oma telkide ja tulemistega, kes saab ja kui kauaks jääb.
Anonymous
 


PostitusPostitas Mazdagirl » 23 Juun 2006, 12:24

LLman kirjutas:Täpsemalt räägiks asjast Juuli alguses. Siis panen sellest kohast pildid ka üles ja saaks täpsemalt arutada


Siin ju kirjas kõik :roll:
Seega siis natsa kannatust :wink:
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2006, 13:16

mazdagirl kirjutas:
LLman kirjutas:Täpsemalt räägiks asjast Juuli alguses. Siis panen sellest kohast pildid ka üles ja saaks täpsemalt arutada


Siin ju kirjas kõik :roll:
Seega siis natsa kannatust :wink:


sry, aga mina loobusin ennem selle jahu lugemisest (telkidest ja tulemistest). :)
esmalt hakkasin väga huvituma sellest kokkutulekust aga siis ............ :evil:
nujah eks pean maharahunema. :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Shark » 26 Juun 2006, 13:58

Rahu,rahu,vihastamine ei ole tervisele kasulik ! :wink:
Shark
 


PostitusPostitas Mazdagirl » 07 Juul 2006, 21:05

LLman kirjutas:Täpsemalt räägiks asjast Juuli alguses. Siis panen sellest kohast pildid ka üles ja saaks täpsemalt arutada


Juuli algus juba käes :roll:
Mazdagirl
 


PostitusPostitas LLman » 17 Juul 2006, 20:00

Nonii.... ma nüüd jälle maa peal tagasi... Üritus võiks toimuda 25-27August Värskas.... vanas purjespordi keskuses kohe järve ääres.
Majal on 2 korrust alumisel korrusel peosaal saun ja paadikuur. Teisel korrusel 2 suurt tuba kuhu saab madratsid maha visata ja jõu raugedes magama minna. Autodega seal väga midagi teha ei saa. kui just keegi ennast puu ümber ei taha keerata :P aga kui ilm on hea siis saab nautida veemõnusid ja küll ma ka mõne paadi sinna orgunnida saan. Muidu võib tegeleda igasugu muude murumängudega. Ühesõnaga tuleks selline "puhke nädalavahetus" Ootaks siis arvamusi kes tahab üritusest osa võtta :)
There's no power like rotary power
http://rx7.llproductions.ee | 50 19275
http://www.llproductions.ee
LLman
 
Postitusi: 138
Liitunud: 02 Veebr 2005, 16:34
Asukoht: Tallinn/Õismäe

PostitusPostitas Priit86 » 17 Juul 2006, 20:02

LLman kirjutas:Nonii.... ma nüüd jälle maa peal tagasi... Üritus võiks toimuda 25-27August Värskas.... vanas purjespordi keskuses kohe järve ääres.
Majal on 2 korrust alumisel korrusel peosaal saun ja paadikuur. Teisel korrusel 2 suurt tuba kuhu saab madratsid maha visata ja jõu raugedes magama minna. Autodega seal väga midagi teha ei saa. kui just keegi ennast puu ümber ei taha keerata :P aga kui ilm on hea siis saab nautida veemõnusid ja küll ma ka mõne paadi sinna orgunnida saan. Muidu võib tegeleda igasugu muude murumängudega. Ühesõnaga tuleks selline "puhke nädalavahetus" Ootaks siis arvamusi kes tahab üritusest osa võtta :)

Ei saanud nüüd täpselt pihta.. Kas minnakse telkima/grillima või üüritakse maja või misasja?!?!?! :roll:
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas LLman » 17 Juul 2006, 20:19

Kes tahab tegis magada võib seda teha :lol: Maja on ka olemas.
There's no power like rotary power
http://rx7.llproductions.ee | 50 19275
http://www.llproductions.ee
LLman
 
Postitusi: 138
Liitunud: 02 Veebr 2005, 16:34
Asukoht: Tallinn/Õismäe

PostitusPostitas Anonymous » 17 Juul 2006, 20:37

Ühesõnaga Mazdaklubi LÄBU :twisted:
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 17 Juul 2006, 20:53

25...27 august on ainus nädalavahetus, mil minu osavõtt on suure kahtluse all :cry: Eks annan endast parima, et ikka kohale tulla.
Laika
 


PostitusPostitas LLman » 18 Juul 2006, 15:09

VÄGA KAHJU KUID MINU POOLT JÄÄB SIISKI ÜRITUS ÄRA
Kuna pean Saaremaal olema seoses Mändjalas toimuva 2 päevase simmaniga kuhu on kõik kindlasti ka oodatud :D Mazdaklubilistele organiseerime ikka tasuta sissepääsu ka :wink:
There's no power like rotary power
http://rx7.llproductions.ee | 50 19275
http://www.llproductions.ee
LLman
 
Postitusi: 138
Liitunud: 02 Veebr 2005, 16:34
Asukoht: Tallinn/Õismäe

PostitusPostitas Mario » 18 Juul 2006, 16:20

LLman kirjutas:VÄGA KAHJU KUID MINU POOLT JÄÄB SIISKI ÜRITUS ÄRA
Kuna pean Saaremaal olema seoses Mändjalas toimuva 2 päevase simmaniga kuhu on kõik kindlasti ka oodatud :D Mazdaklubilistele organiseerime ikka tasuta sissepääsu ka :wink:

kahju sellest..
aga mul on endal ka plaan augustis neiuga saarele sõita.. :P
äkki saab sinuga jutule? ;) tuleks ka sinna Mändjalga jaurama.. (kokku 2 inimest)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas 323IFF » 18 Juul 2006, 17:33

sobib ka saar. Ainult praami ühendused on küll tüütud.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Mario » 18 Juul 2006, 17:36

M323F kirjutas:
LLman kirjutas:VÄGA KAHJU KUID MINU POOLT JÄÄB SIISKI ÜRITUS ÄRA
Kuna pean Saaremaal olema seoses Mändjalas toimuva 2 päevase simmaniga kuhu on kõik kindlasti ka oodatud :D Mazdaklubilistele organiseerime ikka tasuta sissepääsu ka :wink:

kahju sellest..
aga mul on endal ka plaan augustis neiuga saarele sõita.. :P
äkki saab sinuga jutule? ;) tuleks ka sinna Mändjalga jaurama.. (kokku 2 inimest)

ahjaa.. tuli üks mõte veel, et kuna mazdaklubi.com pealehel on liikmed jne jne, sis seal oli ka miski klubikaardi näidis, et prindime kõik selle endale kenasti välja ja sis vaid ette näitamise vaev ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas 323IFF » 18 Juul 2006, 17:44

või kasutada klubilogo kleepsu nagu Laika ja LLman auto ninaosas on.
mul ca 10 tk alles 20 eek tükk kannatab ka kirja ümbrikuga saata või Tartu Mazda-Abisse toimetada.
Kui huvilisi on siis suuruseks on EST jne riikide tunnus kleebiste mõõdud (need mis autode tagaosde peale kleebiti)
hea et meelde tuletasite kolin kohe teise teemasse üle.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas käpa » 20 Juul 2006, 00:52

Võiks peale valge kleebise veel muud värvi olla.mul valge auto. :lol:
käpa
 


PostitusPostitas tomkulibin » 20 Juul 2006, 07:59

Samad sõnad.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 323IFF » 21 Juul 2006, 18:17

käpa kirjutas:Võiks peale valge kleebise veel muud värvi olla.mul valge auto. :lol:

ma olin ju haapsalus valmis kohapeal auto ära värvima,või sa ei mäleta...
pidid tooma auto lõkkele lähemale ja poisid viskavad (hiljem vist visatigi)ühe kummi lõkkesse 1/2 tundi ja valmis ning see oleks sulle maksma läinud ainult pool liitrit ,mis tol hetkel parasjagu puudu oli.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas 323IFF » 21 Juul 2006, 18:20

kas tuleb pidu või ei , võtke eesti kaart ette ja paneks kuskile väimalikult keskele TÄPI , siis ju pole paljude jaoks " liiga kauge" maa tulla......
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Mario » 21 Juul 2006, 18:30

323IFF kirjutas:kas tuleb pidu või ei , võtke eesti kaart ette ja paneks kuskile väimalikult keskele TÄPI , siis ju pole paljude jaoks " liiga kauge" maa tulla......

Paide :lol:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Priit86 » 22 Juul 2006, 00:09

Phähh... Mina tahaks ikkagi saarele! :P :lol:
Pole seal nagu ilmatuma aeg käinud!
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas Laika » 22 Juul 2006, 00:32

Midagi peaks kindlasti ette võtma. Kui teisi ettepanekuid ei tule, siis igaks juhuks bronnin omale praamil juba kohad ära :P
Laika
 


PostitusPostitas LLman » 05 Aug 2006, 18:21

Nonii. Mul juba piinlik aga Saaremaa asjandus jääb ikkagi ära :D Aga Värskas toimuks ikkagi mõnus grill :D Kui kellegil huvi siis helistage annan täpsemalt teada :D
There's no power like rotary power
http://rx7.llproductions.ee | 50 19275
http://www.llproductions.ee
LLman
 
Postitusi: 138
Liitunud: 02 Veebr 2005, 16:34
Asukoht: Tallinn/Õismäe

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist