Summercamp 2006 Vol.2

Summercamp 2006 Vol.2

PostitusPostitas 323IFF » 19 Juun 2006, 15:02

tere.Ilm ilus vaatan aknast välja,vaatan enda ümber.....miski on puudu??? :?:
Vaatan kalendrisse... :arrow: 7 nädala pärast võiks ju midagi JUBA
Värska kandis "mõelda".
Nagu "DEMBEL" vene sõjaväes,rätsepa mõõdulindist rebib iga päev 1CM,ja
lihtne vaadata mitu päeva veel jäänud on.(HETKEL näiteks 47 sentimeetrit
esimese augusti nädala vahetuseni)
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas vvs » 19 Juun 2006, 15:46

See üritus toimuks siis 31. nädalal ja seekord tuleks sinna end kindlasti vedada :!:
Ma usun et Tartu rahvas on lausa kohustatud sealt osa võtma, sest Haapsallu ükski meie Mazda ei jõudnuki :roll:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Anonymous » 19 Juun 2006, 16:10

Kui asi toimub I nädalal, siis mina mängust väljas :cry: 30 juuli lähen Soome 21 august tulen tagasi ja 27 lähen taas Soome :wink: Seda siis augustis :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas kaRRRL » 19 Juun 2006, 17:40

Õnneks augustiks miskit plaanitud ei ole ja seekord oleks ka käsi :)
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas bmw » 19 Juun 2006, 18:05

sinna katsuks ise kah kohale tulla, haapsalus sai kah käidud nüüd hea meelga käiks lõuna eestis kah ära :P
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas tomkulibin » 19 Juun 2006, 18:48

vvs kirjutas:See üritus toimuks siis 31. nädalal ja seekord tuleks sinna end kindlasti vedada :!:
Ma usun et Tartu rahvas on lausa kohustatud sealt osa võtma, sest Haapsallu ükski meie Mazda ei jõudnuki :roll:

Kas Tartu Mazdaklubi on miski muu organisatsioon, mis ülejänuist lahku kipuvad lööma vä? Või on hoopis ignorandid?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas arvutihdd » 19 Juun 2006, 19:12

KRt sinna peab kyll end kohale vedama. PAnen auto klapid panti selle peale :P Arvatavasti selleks ajaks 323f maha myydud ja peaaegu mazda ostetud ;)
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Priit86 » 19 Juun 2006, 20:03

kulibin kirjutas:
vvs kirjutas:See üritus toimuks siis 31. nädalal ja seekord tuleks sinna end kindlasti vedada :!:
Ma usun et Tartu rahvas on lausa kohustatud sealt osa võtma, sest Haapsallu ükski meie Mazda ei jõudnuki :roll:

Kas Tartu Mazdaklubi on miski muu organisatsioon, mis ülejänuist lahku kipuvad lööma vä? Või on hoopis ignorandid?

:evil:
Tartus pole nagu eraldi klubi ju?! Minu teada vähemalt. Või ei tea mina sellest midagi? :roll:
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas Mario » 19 Juun 2006, 20:15

kulibin kirjutas:
vvs kirjutas:See üritus toimuks siis 31. nädalal ja seekord tuleks sinna end kindlasti vedada :!:
Ma usun et Tartu rahvas on lausa kohustatud sealt osa võtma, sest Haapsallu ükski meie Mazda ei jõudnuki :roll:

Kas Tartu Mazdaklubi on miski muu organisatsioon, mis ülejänuist lahku kipuvad lööma vä? Või on hoopis ignorandid?


misasja.. :shock: mis Tartu Mazdaklubi.. nagu ma aru saan sis me oleme kõik ühe egiidi all nagu.. :roll: või ma olen siin millestki valesti aru saand.. lissalt Tartust ei olnd kedagi sel põhjusel, et peale pikka töönädalat ei viitsi nagu nii pikka maad maha kärutada, kui just eriti aktivist ei ole.. mingitest ignorantidest ei saa siin juttugi olla.. siinkohal ma küsiks pigem vastu, et miks siis Tallinnast meie kolmapäävastele üritustele kedagi ei tule, ah ??? AHHH??? :evil:

ja üleüldse.. väljas on ilus ilm, poisid.. mõttetu vaielda selle üle.. ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Anonymous » 19 Juun 2006, 20:44

Pole teid Tartlasi ka meie kokkutulekutel näinud :twisted:

Aga see selleks, muideks oggi1 tuli VAID 1 PÄEVAKS ja Rakverest :!:
Seega ärge vabandage midagi vaid korraldage Summercamp 2007 ja näete palju põhjast klubilisi tuleb :!:

Läks OT, aga hakkas sees sügelema lõpuks see halamine ja oli vaja välja laduda :P
Anonymous
 


PostitusPostitas vvs » 19 Juun 2006, 22:11

kulibin kirjutas:
vvs kirjutas:See üritus toimuks siis 31. nädalal ja seekord tuleks sinna end kindlasti vedada :!:
Ma usun et Tartu rahvas on lausa kohustatud sealt osa võtma, sest Haapsallu ükski meie Mazda ei jõudnuki :roll:

Kas Tartu Mazdaklubi on miski muu organisatsioon, mis ülejänuist lahku kipuvad lööma vä? Või on hoopis ignorandid?


Miks sa arvad, et Tartu omad lahku nüüd teistest löövad vms? Kas selle Haapsalu ürituse järgi võib siis seda välja lugeda, et siitkandi rahvas 100% passiivne on?
On ilmselge, et Tallinnast on kõige enam siin klubis liikmeid ja sellest ka tingitud nende aktiivsem osalus! MIKS on vaja hakata selle üle nüüd jälle arutlema, et Eesti on nii väike ja igaüks jõuab teise otsa mõne tunniga :?:

Tuleb välja, et erinevalt sinust on teistel ka eraelu, millest sõltutakse :roll:

Mis üldse tähendab Tartu Mazdaklubi :?: Mina ei ole sellist mulli küll ajanud, et eksisteerib Tallinna Mazdaklubi ja Tartu Mazdaklubi :shock:

Olgem tolerantsemad ja sõbralikumad - asjad lahenevad palju meeldivamalt ja tekib vaikselt ka mingi ühtsustunne :idea:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas oggi1 » 20 Juun 2006, 04:59

ostan telgi ära ja tulen kauemaks kui vaja,aga kohal olen kindlalt :D
eestimaa nii väike ju :wink:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas tomkulibin » 20 Juun 2006, 06:49

Ma ju küsingi vaid, et kas on lahku löönud...., mitte , et on lahku löönud.
Lubajaid tulla oli ju tunduvalt rohkem, kui saabunuid(mõni tuli peale tööpäeva lõppu, aga tuli. Ka mina muutsin oma töögraafikut ja auto panin ka liikumisvõimeliselt kokku selleks puhuks)
Poisid ,tüdrukud ma mitte ei kipu riidu otsima, ma üritan mõjutada enamale kooslusele.
Ärge minu sõnavõttu nüüd nii vaenulikuks ka pidage, Haapsalu pole ka mingi Tallinna äärelinn ja seda enam pole ta Rakvere küljealune, kuigi jah Tartu jaoks tunduvalt kaugemal. Ma jälgin venelaste sarnast klubilist tegevust(Ford Probe klubi) ja seal Piiteri ja Moskva kogunemistel kohal ka Joškar Ola jaAlma ta esindajad. Need vahemaad on meie mõistes ilmselt kosmilised..
Ei ole kindel, kas mu vabandused olukorda parandavad, aga nagu kripeldab väheke, et ma tekitan justkui lõhet meie keskkonda. Vabandust!
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas vvs » 20 Juun 2006, 08:12

oggi1 kirjutas:ostan telgi ära ja tulen kauemaks kui vaja,aga kohal olen kindlalt :D
eestimaa nii väike ju :wink:


OT küll aga soovisin mina siis telki rentida ja tagatisraha 2500.- :shock:
Päeva hind oli 2-sele telgile 70.- ja 4-sele 140.-

Suht vahvad summad :P
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mazdagirl » 20 Juun 2006, 08:32

vvs kirjutas:OT küll aga soovisin mina siis telki rentida ja tagatisraha 2500.- :shock:
Päeva hind oli 2-sele telgile 70.- ja 4-sele 140.-

Suht vahvad summad :P


Kas pole siis odavam telk ära osta,saad teinekordki kasutada :roll:
Mazdagirl
 


PostitusPostitas vvs » 20 Juun 2006, 08:48

mazdagirl kirjutas:
vvs kirjutas:OT küll aga soovisin mina siis telki rentida ja tagatisraha 2500.- :shock:
Päeva hind oli 2-sele telgile 70.- ja 4-sele 140.-

Suht vahvad summad :P


Kas pole siis odavam telk ära osta,saad teinekordki kasutada :roll:


See 2500 krooni jutt lõi alguses pahviks ja on ilmselge, et ennem ostan selle telgi kui laenutan :lol:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit86 » 20 Juun 2006, 09:31

kulibin kirjutas:Ma ju küsingi vaid, et kas on lahku löönud...., mitte , et on lahku löönud.
Lubajaid tulla oli ju tunduvalt rohkem, kui saabunuid(mõni tuli peale tööpäeva lõppu, aga tuli. Ka mina muutsin oma töögraafikut ja auto panin ka liikumisvõimeliselt kokku selleks puhuks)
Poisid ,tüdrukud ma mitte ei kipu riidu otsima, ma üritan mõjutada enamale kooslusele.
Ärge minu sõnavõttu nüüd nii vaenulikuks ka pidage, Haapsalu pole ka mingi Tallinna äärelinn ja seda enam pole ta Rakvere küljealune, kuigi jah Tartu jaoks tunduvalt kaugemal. Ma jälgin venelaste sarnast klubilist tegevust(Ford Probe klubi) ja seal Piiteri ja Moskva kogunemistel kohal ka Joškar Ola jaAlma ta esindajad. Need vahemaad on meie mõistes ilmselt kosmilised..
Ei ole kindel, kas mu vabandused olukorda parandavad, aga nagu kripeldab väheke, et ma tekitan justkui lõhet meie keskkonda. Vabandust!

See suur, et... Arvan, et Venemaal on see klubi tegutsenud juba pikemat aega.
Aga olgu olgu... :)
Jätkem nüüd see teema ja käitume "vennalikult" edasi!:)
Aga selline küsimus, et kui Värskasse minnakse, siis seal on niisama väike grill, mõned õlled ja sõbralik istumine? Ja kes seal seda asja korraldab, kui üldse on midagi? Minuteada klubist Värskas küll keegi ei ela?! :roll:
Ja ma ei taha seal küll kuulda mingit näägutamis, et näe, tartu omad ka kohal vms... :? Niigi paha tunne, et Haapsallu ei jõudnud :(
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas portos » 20 Juun 2006, 10:10

mina vabandan,et ei saand haapsallu tulla.oli nädalavahetusel üks väga kiire üleni värvimine ära teha. :cry:
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas Mario » 20 Juun 2006, 10:12

Jamh..
Ja ma vabandan ka Kulibini ees.. läksin veidi põlema :oops:
mul oli plaan tulla Haapsallu, kuid töögraafik muudeti nii et mina jäin tanki.. ja sis see rikkus tuju natsa.. ja see ka, et mul auto praegu tuksis, ei ole eriti rõõmustav..

kuid mis seal ikka.. väljas endiselt ilus ilm.. :lol: :lol:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas 323IFF » 20 Juun 2006, 10:15

Poleks vist tohtinud seda teemat avada(gi).????
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas koer1 » 20 Juun 2006, 11:22

naljakas on see, et idee välja pakkuja ei ole sõna võtnud???
koer1
 


PostitusPostitas LLman » 20 Juun 2006, 13:52

koer1 kirjutas:naljakas on see, et idee välja pakkuja ei ole sõna võtnud???


Ma siin vaatasin kõrvalt ja muigasin vaikselt :lol:

Täpsemalt räägiks asjast Juuli alguses. Siis panen sellest kohast pildid ka üles ja saaks täpsemalt arutada
There's no power like rotary power
http://rx7.llproductions.ee | 50 19275
http://www.llproductions.ee
LLman
 
Postitusi: 138
Liitunud: 02 Veebr 2005, 16:34
Asukoht: Tallinn/Õismäe

PostitusPostitas Anonymous » 20 Juun 2006, 21:16

Mis seal arutada, teeme ära ja asi vask :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Juun 2006, 21:44

Kuulge kutid/mutid siin läks jutt täiega vaidluseks ja ei viitsinud enam edasi lugeda. :)
Kui asi toimub siis saatke palun kõigile kasutajatele SÕNUM (kus,mis ja millal) !
Tuleb kes tuleb ja asi korras. :wink:

Puhtalt minu isiklik arvamus. Ärge ärrituge! :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Juun 2006, 23:06

Rainis24 kirjutas:Kui asi toimub siis saatke palun kõigile kasutajatele SÕNUM (kus,mis ja millal) !
Ega sa ometi ei arva, et keegi viitsib saata 1190 erasõnumit? Niipalju on foorumis registreerinud kasutajaid käesoleva posti kirjutamise hetkel :P Kes tulla tahab, saab vajaliku info ka siinsest teemast kätte (või ka mõnest järgnevast, mis tõenäoliselt ilmub, kui asi selgema joone juba võtab).
Anonymous
 


Järgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist